Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. Newman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  2. kurwaaaaaa poł godziny stałem rano na kamiennej... a i tak uciekłem z fordońskiej bo tam juz max koras był
  3. i tu sie mylisz kolego bo sporna przed czasem oddali co do bieżącego remontu to juz widać jaka jest masakra dzisiaj wracalem z pracy i w strone fordonu cala kamienna i cala fordońska byla za***ana
  4. cos dla Jedrka Nowe RS3 Sportback.. fajne fele http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/news/oto-audi-rs3-sportback,1561080,415
  5. fotosy qlll
  6. A ja myśle że trzeba zluźnić zwieracze... Jak zaczynaliśmy spoty z Filipem to było nas dwóch i było dobrze... teraz mamy dużo liczniejszą ekipe i należy sie z tego cieszyć Każdy ma swoje zdanie którego bedzie bronił. Ja wiem jedno jeżeli tylko moge to na spota przyjeżdżam... moj szwagier przestanie mnie niedlugo lubić bo zawsze w niedziele odmawiam mu browara po czym stwierdza..."nie pier**l ze znowu na zlot jedziesz..." Ale ja sie nie poddaje i bede dalej jeździł nawet jak bedzie jedna osoba. czy to do Torunia czy Bydgoszczy. Kiedyś jechaliśmy w dwa auta w za***istym śniegu by spotkać się w Toruniu z jeszcze jednym autem i nikt nie marudził. oto dowód http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20452.105 Trzeba chcieć i mieć możliwość przyjechania. Nie podobają mi sie osobiście słowa krytyki ze forum zamiera ze nikt nie pisze... przypomne ze czasami to 4 strony były jakichś zgadywanek co nie wnosiło nic merytorycznego do dyskusji ale zwała była. Wiec nie należy się sugerować setkami postów tak na prawde o niczym i teraz pisać ze nikt nic nie pisze. I marudzenie ze na spotach to tylko stoimy gdy samemu sie czegos nie zroganizuje uważam też za lekko przesadzone. Ja postaram sie wybadać sytuacje z torem kartingowym. To tyle ode mnie do powyższego sporu.
  7. o f*ck... :zemdlal: powodzenia.. projekt robi wrażenie...
  8. ja w ricocheta tez gram od 2ch lat na sport factory w czwartki.
  9. Newman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    siemka
  10. Ja juz myslałem na ostatnim spocie na którym byłem zeby zrobic go na torze kartingowym z możliwością przejazdu Co wy na to?
  11. tiaa.. zgadzam sie ... dobry kubek nie jest zły...
  12. troche c**jówka ale mi tam to lata generalnie
  13. no no ... tylko jedno b5... niedlugo wstyd bedzie podjechać normalnie
  14. mnie nie bedzie
  15. ja mam swoja wojne w robocie
  16. musiales wyklepać
  17. na moje to mogly byc nawet 20"
  18. zajefajne fele na tym B5
  19. ja wiem..............ale nie powiem.... :gwizdanie:
  20. ja jeszcze nie wiem
  21. Manny umyj fure...
  22. to ja tez bede ale sie spóźnie troszke
  23. jak juz padnie decyzja to prosze o esa bo nie bede mial dostepu do kompa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.