Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. no mi nie pasuje w ten weekend..
  2. mnie też to czeka.. fakkkk nie chce mi sie przekładać.. ciekawe czy wszystkie trzymaja powietrze...
  3. a wlasnie .. wszystkiego najlepszego .. troche zaległe ... sorry.
  4. witam panie i panow po 2 tygodniowej przerwie byliśmy sie wygrzać na Fuercie ... troche przezylismy szok jak wyszlismy z samolotu tam 30 stopni a tu 2 :thumbdown: fure zostawilem w wawie na parkingu i sie troche balem czy bedzie git ale odpalil od pierwszego kopa... a obok nas koles wracal z nami i jego auto juz beeeeeeeeeee ako padlo na pewno bym sie ucieszyl po calym dniu podrózy wsiasc do auta a tam kupa spalił mi 8,3 litra srednio w dwie strony wiec jestem mega zadowolony
  5. jedrek .... bedzie padać podobno od jutra
  6. Artur a może masz ubezpiecznie osobne na szyby? czasami mozna cos takiego wziasc - ja tak mam. moze nie pamietasz ze to brales? wtedy nie poleca Ci znizki
  7. nie no był przeca... na ogólnopolskim, jeszcze wtedy żabą
  8. Dropsone najlepszego rezaczu :) Karwat swojego czasu przyjeżdżał na spoty z włocławka
  9. Damian fajny filmik i wreszcie spocik z akcją ) i jakie wyniki były ?
  10. hmmm ja tez bym chcial przyjechac ale nie wiem jak to bedzie bo to po sobocie i nie wiem jak promile
  11. hehe.. dropsone ciśnie
  12. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  13. jak cholera
  14. rzecz gustu ofkoz.... ja bym chetnie przytulił
  15. Jedrek .. cos dla Ciebie: http://www.quattroholic.com/2011/09/video-facelifted-2013-audi-a5s5-driving.html
  16. WTF[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 14:30_________________________________________________chyba sie jakies grupki wzajemnej adoracji porobily na forum...... :wallbash: poprostu mam z Wiśnią temat do obgadania...nie doszukujcie się niczego złego [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 18:28_________________________________________________Newman ustrzelony na Pelplińskiej fajnie lśniła się w słońcu Audiczka i vice versa :).... nie powiem... beema robi wrażenie .. bardzo ładna i. ... duuuza [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 09:36_________________________________________________tak w ogole to dzień dobry.
  17. a jeszcze niedawno pisaleś : "ten samochód ma poruszać się z gracją a nie ścigać " :naughty:
  18. Newman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  19. z tyłu jakas walona była.... :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.