Treść opublikowana przez Koralgol
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
OK OK przekonaliście mnie z tymi Bix-ami
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
Tak na prawdę nie ogarniałem jeszcze tego tematu i jak mam być szczery to nie wiem jaka jest różnica ? Fajna furka i tak jak OGr pisze ładuj Bixy z czarnymi środkami a różnica Bixenonu jest taka ze jest wieksza soczewka i na swiatłach drogowych tez jest xenon ---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ---------- http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/a_zps00631eff.jpg Chyba raczej pozostane przy srebrnych, ale chętnie bym zobaczył takie czarne na żywo, ma ktoś takie w Trójmieście ? Za to te felgi.....hmmmm... )
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
Chłopaki już to dwa razy napisałem
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
Tak na prawdę nie ogarniałem jeszcze tego tematu i jak mam być szczery to nie wiem jaka jest różnica ?
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
Witam wszystkich! Było 2.8 Q Avant i w końcu udało się zmienić na S4, grudzień 98r :-D Nigdy nie byłem fanem tego koloru, ale po zobaczeniu go na żywo w połączeniu z czarnymi 18" i czarno-niebieskim środkiem, wiedziałem, że to będzie ten... :-P Jeżeli chodzi o wyposażenie to nic szczególnego, czyli: -czarna skóra + niebieska alkantara -carbon -BOSE bez zmieniarki + nowe radio Pioneer 2500ui -szyberdach -listwy zewnętrzne w kolorze ciemny grafit, ogólny brak chromów -ksenon -> biksenon -walcowane nadkola tył -18" Alutec made in Germany, ET 35 NA SPRZEDAŻ, bo wolę 17" do miasta ;-) BŁĘDY ZARAZ PO KUPNIE: Wielkie dzięki za pomoc i zainteresowanie SID'a i NOSB'a :-) Trochę było do ogarnięcie/ ZROBIONE: -WYMIANA ECU + PROGRAM 300+ -WYCIĘTE KATY -WYMIANA KOMPLETNEGO ROZRZĄDU -WYMIANA USZCZELNIACZY WAŁKÓW ROZRZĄDU -WYMIANA CZUJNIKA HALLA -PRZELUTOWANIE MODUŁÓW EGT -WYMIANA WYSPRZĘGLIKA SPRZĘGŁA -WYMIANA FIS’u -WYMIANA TERMOSTATU + ORING -WYMIANA CZUJNIKA TEMP. OLEJU -WYMIANA ZAWORÓW DV 710N x2 -WYMIANA ZAWORU N75 -WYMIANA USZCZELEK POD KOLEKTOREM SSĄCYM -WYMIANA KORKA SPUSTOWEGO OLEJU -WYMIANA USZCZELKI MISKI OLEJOWEJ -WYMIANA FILTRA OLEJU -WYMIANA OLEJU NA MOTUL 6100 -WYMIANA FILTRA PALIWA -WYMIANA TRÓJNIKA PRZEPUSTNICY -WYMIANA ŚWIEC ZAPŁONOWYCH NGK -WYMIANA FILTRA KABINOWEGO -WYMIANA FILTRA POWIETRZA -NAPRAWA KLIMATRONIKA -WYMIANA SILNICZKA OD WYCIERACZEK PRZÓD -WYPRANIE TAPICERKI -ZDJĘCIE TYLNEJ WYCIERACZKI -ZAŁOŻENIE TYLNEGO CZARNEGO ZNACZKA OOOO I ZDJĘCIE S4 -WYWAŻENIE KÓŁ PLANY: -17" flaty z A8 + nowe opony 225/45, ktoś chętny na moje 18" ??? -lampy po liftowe ZROBIONE (by Gwerty) -obszycie gałki i kierownicy -ogólnie lakier w wielu miejscach do poprawek + lekko przytarty przedni zderzak po prawej, ale nie spieszy mi się z tym... -jakieś inne pomysły ? :-) 27.08.2013 Mówiliście, mówiliście i namówiliście- Bixy by Gwerty założone! + nowe wkłady w lusterka... 25.11.2013 Flaty 17" w polerce założone jako zimówki - lekki naciąg opony 215 na felgę 8J + zregenerowane zaciski tył
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
Tak jak napisałem wyżej nie mam już tej czarnej 2.8 był tam założony "standard" - stag 300 i butla chyba 50l, albo mniej w kole... 300km robił na butli.
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
W 2.8 oprócz przebiegu nic się nie zmieniało, a został sprzedany znajomemu... Teraz w końcu spełniłem młodzieńcze marzenie i "docieram się" z S4
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Właśnie pyknęło 305 000km i tylko na PB
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
Mniejsze kółka na pewno by troche pomogły, ale z wiadomych względów nie moge tego zrobić
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
No właśnie powiem Ci, że takie 15-16 lpg przy jeździe bez zamulania i od czasu do czasu butowaniu jest u mnie normalne Oczywiście nie mówie, że nie da sie więcej, ale jazda non-stop do odcinki jest bez sensu jak dla mnie i szkoda fury... Aczkolwiek kupiłem taki silnik z myślą o zabawie i czasami lubię go lub kogoś przegonić :> Generalnie użytkowując 2.8 zgodnie z zastosowaniem wynik 15-16 lpg jest u mnie normalnym wynikiem
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
Co do "chromu" na klapie to próbowałem już to zdjąć, ale jest tam syf pod tym i musiałbym to pomalować, więc na chwile obecną zostało
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
Powiem szczerze, że to drewno bardzo fajnie sie komponuje z kolorem środka jak również z drewnianą gałką zmiany biegów, więc prawdopodobnie zostanie tak jak jest jeżeli już to oryginalny carbon, bo okleina to.... nie dla mnie
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
jest ale, wiem, coś dziwnie wysoko siedzi... Pare dni temu zmieniane były sprężyny i na pewno jest -20mm.
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
Witam wszytskich forumowiczów! Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem czarnego avanta, no i w końcu mam chwile, żeby się nim pochwalić Do kwietnia na blachach OB....., ale śmiagam głównie w Gdyni i Sopocie Rocznik 97 grudzień. Silnik 2.8 v6 193ps + lpg, oczywiście quattro :> Dość bogata wersja jak na ten rocznik, bo: - s-line - nagłośnienie + zmieniarka + tuba Bose - beżowe skóry + drewno + grzane fotele - elektryczne szyby, lusterka i szyberdach - kiera s-line - klima - FiS - spryski, niestety bez xenonów - alu 18" RS4 W planach nie mam niczego konkretnego, bo chciałbym go pozostawić w oryginalnym wyglądzie... Zastanawiałem się jedynie, czy nie pomalować tych alu na czarny mat ?! No i co mógłbym zrobić, przeczyścić, żeby silnik miał ciut więcej życia w sobie ? Oczywiście zdaje sobie sprawe, że z tego wolnossaka nic więcej sie nie wiciśnie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehehe :> może i popierdala, ale d*py nie urywa ale lepsze to niż wcześniejsze prorodzinne a6 1.9 131 avant niestety, wysoko.....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Miło było poznać... Do zobaczenia na mieście i spotach 2.8 b5 czarne
-
[B5 ALG] Sterowanie geometrią kanałów dolotowych.
Witam, Problem polega na tym, że chciałbym sie dowiedzieć jak można sprawdzić czy działa sterowanie geometrią kanałów dolotowych w silniku 2.8 ALG 1998r. na biegu jałowym ? Jest przypuszczenie, że nie zawsze przełącza na wysokie obroty - dobry dół ale brak góry... Samochód był podpinany pod kompa w AZ Serwis, ale nic nie pokazywało po dodaniu gazu i nie wiemy czy jest to wina złego dogadania sie kompa z kompem czy czego Ogólnie ciężko mi to wytłumaczyć, bo nie znam sie na tym i nie wiem czy jasno to opisałem :gwizdanie: Pozdrawiam :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów Jak narazie nie mam A4 - mam A6 B5 którą właśnie sprzedaje, a przymierzam sie do kupna A4 B5 2.8 Q Avant i manual :> pozdrawiam