Treść opublikowana przez Koralgol
-
VAG BAUER Service gdynia
A co masz do zrobienia? Ja również polecam AZ Serwis w Pruszczu- każde moje audi u nich robiłem.
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
U mnie bez dpf'a 235/18 trasa do 140 5.5l bez tempomatu. W Trójmieście jeżdżąc normalnie koło 7.5-8l.
-
Jak sądzicie da się to wyciągnąć czy do wymiany błotnik?
Najpierw poszukałbym kogoś kto zajmuje się wyciąganiem wgnieceń zawodowo, żeby pominąć szpachle W Trójmieście jest "Pani Wgniotka - Wyciąganie Wgnieceń" i na fb można zobaczyć jakie cuda robi...
-
Jaka dokładka... ?
Tylko pamiętaj, że nie wiesz ile pojeździsz na używanych sprężynach (lubią pękać na samym końcu), a nowe to spory koszt... Pomyśl nad Eibach'ami, ja właśnie jestem na etapie wymiany
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
rs4wagon napisz jakiś mały poradnik na co zwrócić uwagę i z czym są największe problemy
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Zdecydowanie lepiej wyrzeźbić drl i ksenony, a te pseudo tunningowe lampy sobie odpuścić
-
VAG BAUER Service gdynia
Również słyszałem dobre opinie co u nich robiłeś?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
to zależy jak dalek się adapter wciśnie i od tego jak komu pasuje bo jednemu odpowiada jak psika bez przycinania a drugiemu nie i musi przycinać Przecież adapter zakłada się na rant i tyle- można go wcisnąć bardziej lub mniej?
-
Szukam warsztatu Trójmiasto
Jeżeli Gdynia to całkiem spoko jest VASS Serwis na fikakowie, no i terminy zazwyczaj nie są jakieś bardzo odległe Masz jakiś godny polecenia zakład od LPG, bo przymierzam się do 4.2 i do niego nową instalke?
-
Sopot MW Motorline
Na 2016 będzie nowa siedziba...
-
Rozklejanie i montaż mat grzewczych w lusterkach
Dobrze wiedzieć u mnie też grzeją jak włączę ogrzewanie tylnej szyby, więc w okresie jesiennym włączam kiedy potrzebuje...
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Mgiełkowe robią robotę, ale ciekawe jest to że niektórzy muszą je podcinać, a inni nie... niezależnie czy to B6 czy B7 No i przy montażu kable od grzania są mocno na styk- warto odkleić trochę izolacji
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Konkret projekt będzie szeroko
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
Nitroo, ja mam fabryczne bose i dodatkowa tuba z q5 jest podłączona/ zmostkowana pod kabel zasilający fabryczny sub. Nie wiem czy opcja (wzmacniacz) bez bose też da radę z drugim subwooferem. U mnie styropian jest wersją bez koła zapasowego, ale z zestawem naprawczym i miejscem na reszte pierdół. W miejscu gdzie leży sub styropian obciąłem o jakieś 3cm, żeby sub był niżej i można go było przykręcić fabryczną nakrętką (wydłużoną na max'a), która mocowała drugie dno.
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
Mi to "kaju" polecił, który ma tak już w 3 samochodzie i u mnie też jest spora różnica... Próbowałeś podłączyć odwrotnie kable do wtyczki od fabrycznej tuby? Może masz na odwrót piny? Ja wszystkie moje rzeczy robiłem w ARA autoalarmy w Gdyni, więc jak coś to pw. Możemy tam podjechać, bo to moi dobrzy znajomi i przy okazji można porównać nasze bose
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
Poszło PW, bo ja nie mam tam koła zapasowego tylko styropian z lewarkiem, zestawem naprawczym itd.
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
Został podpięty pod kabel zasilający fabrycznego suba od bose. Wiem, że są dwa albo trzy modele, ja mam tego i takiego mi polecono- ohmy się zgadzają.
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
Sprawdzałem. Jak również wszystkie kable pomiędzy rns-e, a głośnikami i wzmacniaczem. Podmieniałem rns-e i wzmacniacz. Odłączałem tez mikrofon od szumu w kabinie. Sub z q5 założony w miejsce koła zapasowego i zdecydowanie czuć różnice. Teraz już nie muszę mieć ustawionego basu na max na + i dużo lepiej gra przy normalnym/cichym słuchaniu muzyki. Bass jest głębszy i niżej schodzi. Ogólnie jak ma ktoś miejsce w kole zapasowym to polecam. Dodatkowo, ostatnio rozebrałem cały bagażnik i wszystkie dziury od metalowych spinek i łączenia plastików obkleiłem materiałową taśmą, którą używa się do obklejania kabli w wiązkach i teraz już NIC nie trzeszczy, ani podczas jazdy, ani słuchania głośniej muzyki Oczywiście otwór wyrównujący ciśnienie obok fabrycznego suba (ten pierdzący) został pozatykany kawałkami gąbki. Nie chciałem go zaklejać na sztywno, żeby jednak jakiś przepływ powietrza był
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
Dziś przez przypadek trafiłem na info, że można poprawić bass w bose w avancie przez dołożenie drugiego suba z audi q5 w miejsce koła zapasowego. Sub z q5 już zamówiony z allegro za 125zł z wysyłką, więc do końca tygodnia dam info na ile to pomogło i czy dzięki temu udało mi się trochę lepiej rozłożyć dźwięk pomiędzy przodem, a tyłem
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
Chrom czy zwykła Sorry, chodzi mi właśnie o zwykłą *KUPIONE: polecam użytkownika "POGOTOWIERADIOWE" na allegro- ma dużo pierdół do rns-e, łącznie z całymi na części.
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
Panowie, nie chciałby się ktoś pozbyć dużej gałki w bdb stanie albo podać jej numer? Moja jest przetarta na środku i od dłuższego czasu nie mogę jej nigdzie dostać... Żeby nie zaśmiecać tematu kontakt na PW
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Panowie pomóżcie, bo mam do kupienia dość nietypowe felgi 17" i opony 225/45, które chce założyć do s4 B5 98r : Przód 8J ET30 Tył 9J ET30 Będzie ok ??? Dodatkowo chciałem się dowiedzieć jakie jest idealne ET przy feldze 17" i 8J i oponie 225/45 dla B5, bo takie są najbardziej popularne ?
- B7 Crew
-
Dokładka zderzaka tył
Albo 2.0tdi 170km, pewnie tak, ale nie mam pewności, że jest taka sama ?
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Hehehe, a kierownica trójramienna + ręczny w pikowanej skórze, nie podoba się ?