Treść opublikowana przez reco
-
[B5 ADR] Co to za wężyk w okolicach wlewu paliwa
Witam! Dzisiaj zauważyłem dziwny węzyk wychodzący z pod spodu auta jakby z oklic wlewu paliwa, baku. Normalnie by mnie nie zaciekawił, ale jego jeden koniec do niczego niejest doprowadzony. Co to może być?
-
[B5 1.8] Instalacja gazowa STAG300
A co powiecie o instalacji stagg200. Gazownik c Chojnic polecił mi właśnie tą instalację, wlew pod klapką paliwa, koszt 2600. Czy jest to jakiś starszy model niż stag300??? Mój silniczek to 1.8 125KM.
-
[A4 B5 1.8] Moja A4
A mnie jakoś się te lexy podobają..... Macie racje co do bocznych kierunków, koniecznie klary. Oprócz klarów w planach mam chromowane ramki do tablicy rejestracyjnej i lusterka in.pro. A tak poza tym to Audi naprawde fajne autko. Pozdrawiam!
-
[A4 B5 1.8] Moja A4
Przyszła pora na prezentacje mojej furki: Audi A4 1.8 20V 125 KM Wyposażenie: Climatronic, wspomaganie kier, ABS, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, dwie poduszki powietrzne, komputer, tylne lampy lexus, przednie soczewki oraz kierunki, felgi RONAL niestety bez dekielków
-
Radyjko nowe czy używane?
Tak jak napisałeś brak czerwonego poswietlenia. może i podświetlenie nie ma znaczenia dla jakości odbioru czy posiadanie dodatkowych funkcji, ale przyznaj, że w a4 inne podświetlenie niż czerwone nie powinno wchodzić w gre.
-
Gdzie głośniki w Avancie?
Mam znajomego, który w avancie ma seryjne zamontowany Głośnik typu subwofer w bagażniku z boku obok amora od strony kierowcy.
-
AIRBAG - zagadka :)
musiałbyś jeszcze znaleźć podobną wszywkę z boku tylniej kanapy Czy to chodzi o taką wszywkę???
-
350 km/h
Chyba wiem o jaką jedynk chodzi, przy prezentacji FISA wyskakuje coś takiego tylko oprócz jedynki wyskakuje też 2. (???) A żeby to znowu z zerowac to musze się ropzędzić do 350
-
350 km/h
Tzw komputer pokładowy i duzy wyświetlacz między zegarami W takim razie, mam go. Ale moge się pobawić z tymi prędkościami???
-
350 km/h
Musisz mieć FISa A czy ja to moge ustawić? Co to jest FIS?
-
350 km/h
WItam! Dzisiaj jak ustawiałem godzinę w zegarku to zauważyłem coś dla mnie dziwnego. Posiadam A4 z komputerem i przy zgaszonym samochodzie i wyłączonym zapłonie, jak nacisnąłem te pokrętło do ustawiana zegarka, to w miejscu gdzie pojawia się rezerwa, brak płynu do spryskiwaczy itp. pojawił się napis 350 km/h. Czy ktoś wie co to jest??????????
-
[B5 1.8T] nie chce jechac!
Nie zgodzę się z Twoją opinią na temat zagazowanych aut. Miałem kiedyś astre i na gazie chodziła jeszcze lepiej niż na benzynie. Jezeli instalka jest dobrze zestrojona i co jakiś czas przeprowadzi się jej przegląd to nie powinno być z nią problemów. A co do problemu PIETRO to w 90% winą są wadliwe świece. Wykręć je, przeczyść, sprawdź przerwy, a jak trzeba to wymien. Prawdopodobne jest to, że tylko jedna z nich nie spełnia swych celów, dlatego autko czasem przerywa, a przy zimnym silniku jest zamulone. Sprawdź świece i napisz czy problem dalej istnieje.
-
Jak ustawić zegarek?
- Jak ustawić zegarek?
Witam! Problem może banalny, ale zupełnie nie mam pojęcia jak ustawić zegarek. Zwykły zegarek wskazówkowy. Myślałem, ze wystarczy pokręcić jedną korbką, a ona jest od ściemniania podświetlania. W prostych rzeczach człowiek się zazwyczaj gubi.- [B5 1.8T] nie chce jechac!
Może warto sprawdzić świece.- Klimatronik-brak ogrzewania
Jeżeli nowa i masz już starą wyciągniętą to warto kupić. Ja swoją wyczyściłęm bez wyjmowania, bałem się rozkręcać środek . Z tymi elektrykami to może być różnie, jedni mogą być uczciwi, a drudzy skasują np. za potencjomater, a właśnie jak w tym przypadku przeczyszczą nagrzewnicę.- Klimatronik-brak ogrzewania
Witaj! Ja jeszcze dwa dni temu miałem tak samo, climatronic wogóle nie grzał. Też bałem się, że będe musiał troche wsadzić kase w nagrzewnice. Postanowiłem spróbować przeczyścić nagrzewnice. poczytaj tu http://frakir.man.lublin.pl/~hugo/forum/viewtopic.php?p=45271&sid=d4f8a517490c55a7c50d80ca9a7b4fb4#45271- [B5 ADR] Ile płynu chłodniczego ?
Witam! Dzisiaj wymieniłem płyn chłodniczy i od razu przeczyściłem nagrzewnice, ponieważ w autku cały czas leciało zimne powietrze (climatronic). Nawet nie przypuszczałem, że gebelsy mogą jeździć na takim syfie. Nagrzewnice porządnie przekłukałem wodą z ogrodowego węża, później środek do płukania chłodnic i znowu płukanko. Cały układ kilka razy zalewałem wodą, spuszczałem i zalewałem. Po tym zabiegu, zalaniu świeżego płynu i odpowietrzeniu w środku od razu zrobiło się cieplutko, grzeje niedowytrzymania. Tylko jedno mnie niepokoi. Wydaje mi się, że z układu spuściłem całą wodę. Odkręciłem kranik spustowy po zlaniu wszystkiego dmuchnąłem jeszcze w zbiorniczek wyrównawczy po czym z kranika spustowego słychać było tylko powietrze. Do układu zmieściło mi się tylko około 4 litrów. Wydaje mi się, że troche mało, cz ktoś wie ile powinno się zmieścić do motoru 1.8 20V 125KM rok 1996 ?????????- Kody climatronika Audi A4 B5
Prosze powiedzcie mi jedno: Jak na pozycji 1c naciskam obieg i wyskakuje mi 0 to znaczy, że nie mam błędów w klimatroniku. Interesuje mnie to ponieważ autko mi nie niegrzeje i nie wiem co jest grane. lukas23: wiem ze zima tuz tuz ale odpowiedz jest w regulaminie - Jak ustawić zegarek?