Treść opublikowana przez WydRos
-
B8 TrOOOOp
To się nie zastanawiaj nawet
-
B8 TrOOOOp
Jak coś mam ścięte kiery rzuc cenę za ile bierzesz tamta
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Obsługuje każdy, a bez flashowania większość
-
B8 TrOOOOp
Ten 8T0 tez powinien sobie poradzić z 3g+ bez flesza
-
B8 TrOOOOp
Każdy będzie wspolprascowal na światłowodzie tylko trzeba go flashowac
-
B8 TrOOOOp
Wejdź w zielone menu/diagnose/settings/ami_aux i tam wszytsko na tacy
-
B8 TrOOOOp
Ostatnio ciężko allegro 300zl
-
B8 TrOOOOp
Ostatnio ciężko allegro 300 zl
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Ale z ceny pewnie nie byłeś zadowolony przy zakupie
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Wszystko będzie pasowało ale musisz zmienić stelaż pod licznikiem chyba ze wrzucisz piano z A5, tez ładnie wyglada i pasuje pod stelaż przedlifta mam ramke ekranu chyba gdzieś piano ori ładna z a5 pod MMI3G
-
B8 TrOOOOp
W środku są dziury jak się dobrze przyjrzysz, zrób sobie jakiś dobry hak i stanowczo równo pociągnij
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Jak wymieniasz z taśma i modułem to tak, kodowanie z starej tasmy jak same manetki to nie
-
B8 TrOOOOp
Oryginalny z przodu a drugi dorabialem kawalek listweki z tylu żeby się miał czego wkręt trzymać i siedzi sztywno
-
B8 TrOOOOp
Ja mocowałem wczoraj, podeśle zdj rano
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
AMI w 2G jest w schowku wielkości zmieniarki- B8 TrOOOOp
Byle pilniczki wsadź do paznokci albo kawałek blaszki- B8 TrOOOOp
Jak coś mam chromy za 80 oddam, masz rzut kamieniem do mnie- B8 TrOOOOp
To samo a jakich szukasz ?- B8 TrOOOOp
3g albo 3g+ z lifta - B8 TrOOOOp