Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam chyba trzy, coś wybierzemy 30 myśle będzie Ok
  2. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam szary
  3. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam nowki klamki z aso czarne RS jakby coś na handel
  4. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wystarczy przytrzymać
  5. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poszukaj pod a4 te są pod łopaty z a6 199,65 zł | OEM wielofunkcyjne przyciski na kierownicy MFSW przycisk przełącznika dla AUDI A3 S3 Q3 Q5 A4L https://a.aliexpress.com/_dXS6end
  6. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam koszyki w grill jakbyś chciał i z tylnego zderzaka tez mam jak pasują na przod
  7. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam taki tunel w bdb stanie jak nie znajdziesz
  8. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szkoda się babrać z AC, kup używany grill za 400-500 czarny i wymień, najlepsze rozwiązanie
  9. To jest przedlift zrobiony na polifta?
  10. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Idealne parametry ma i pasi elegancko
  11. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak tak, wystarczy szybę licznika zmienic caly licznik z a5 z Anglika kupisz za 50-100 zł i przekładasz tylko przod, wszystko pasuje p&p rzuć cenę
  12. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie chce ktoś ori dekory licznik Piano Europa z A5? Pod duży ekran stan bdb ale niestety przy wysyłce ulamalo się mocowanie z małej ramki nawiewu, oddam za pół ceny
  13. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie trzeba ślizgów zmieniać, ale jak coś to mam lewy chyba
  14. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zależy kto sobie co zamówił taka i taka była
  15. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Posmaruj albo napsikaj smarem w sprayu albo silikonem Do uszczelek czy czyms i będzie jeszcze lepiej
  16. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja popuscisz śrubę będziesz wiedział co i jak
  17. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panel mmi zdjąć, wszystkie gumy z lewarka, tam jest taka kula, nasmarować czymś, śrubę torxa popuścić Ustawić lewarek skręcić i tyle powinno być lepiej
  18. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poważnie? Lift za 36tys? Chyba Multitronik i goły jak panda
  19. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cały komplet z sedana
  20. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pasują zapewne sprawdze nr
  21. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam komplet banga pod sedana jak coś Niczym się przod nie różni od avanta
  22. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam cały komplet z tunelem pisz pv
  23. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Można normalnie
  24. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie atakuje, ale skoro nie robiłeś nie to nie pisz bzdur, nie udzielałbym się gdybys nie pisał pierdól nie ma nic do kodowania w gateway, wsadzając banga w gateway zaznaczasz tylko ze dołożyłeś wzmak napisalem co co zmienia i myśle ze już nie muszę pisać
  25. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic nie pisze o kodowaniu wzmacniacza, robiłem to tyle razy ze wiem co mówię i nie wmówisz mi, koduje tylko i wyłącznie tuner, żadnego wzmacniacza, i nie będę się powtarzał, jak tak twierdzisz to se twierdz, Widocznie wiesz lepiej i robiłeś to setki razem, a pisząc ze masz tuner i wepniesz go i spróbujesz tez widzę nie masz pojęcia o tym co piszesz robta co chceta Powtórzę jeszcze Raz, kodując tuner tylko i wyłącznie na banga odcina dźwięk z tunera i tyle, gra wzmak, jak przekonujesz tuner odwrotnie to działa wyjście z tunera a wzmak nawet gdyby był to nie zagra, pisząc mi ze koduje wzmacniacz nie masz pojęcia o czym mówisz a się udzielasz, nie wprowadzajcie ludzi w błąd kodujesz tuner żeby lepiej grał ale nie kodowaniem pod bang, przekodowujesz inne cyfry z kodowania i tuner gra inaczej bo są opcje pod 4glosniki pod 8chyba itd nie pamietam dokładnie jak to było w b8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.