Treść opublikowana przez WydRos
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Pas zostaje blotniki- B8 TrOOOOp
Ustawienia nacianij i zaznacz „pokazuj informacje utworu”- B8 TrOOOOp
Klej do szyb wiąże 1-2 godziny Jeśli chcesz to na pewne 3godz u nas wilgotność jest duża wiec normalnie w razie czego pokropić woda po przyklejeniu delikatnie nie na słońcu- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Odpowiednia wersja i przetestuj na odpowiednim porcie musi isc jeśli kabel jest ok- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Ciekawe ile właściciel ją ceni ?- B8 TrOOOOp
w SServis 800 olej, 690 wymiana z adaptacja, 250 aktualizacja sterownika jeśli będzie potrzeba, najpierw brali vin, oddzwonili po paru godzinach U Palki w myslowicach 1300 bez adaptacji itd- B8 TrOOOOp
Panowie chce ktoś radar ? Z nowa wiazka 4metry i manetki polift radar kompletny nawet śruby dam nowe z aso z nitami, bez kalibracji działa bo jest nierozbierany kompletny z osłona ustawiony- B8 TrOOOOp
Oni to zrobią, po to pytam żeby nie było później właśnie takich problemów jak to ze wlali zły olej- B8 TrOOOOp
Wymienię olej i zdam relacje- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
A robiłeś kiedy ? Daj namiar- B8 TrOOOOp
Jakoś mi się nie widzi tyle km jechać to kto to w Poznaniu robi ?- B8 TrOOOOp
To koło poznania wiec kawał drogi do Krakowa mam tyle co do Katowic- B8 TrOOOOp
Panowie znacie kogoś kto mi zmieni olej w Multitroniku ? Śląsk/Małopolska- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Klej do szyb punktowo i będzie miód, tylko dobrze odtłuścić- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Ami podpinasz do wejścia obok, zielona wtyczka wpinasz w quad, ale czy masz aktywować aux czy ami to nie wiem bo pierwszy raz widzę takie coś z Ali- B8 TrOOOOp
Ekran LCD powinna być szara- B8 TrOOOOp
Ma u nas ktoś zamontowana lądowanie ind na ori złącze pod podlokietnikiem- B8 TrOOOOp
Trzeba napęd pompy zmienić, w Imielinie przerobią ci to na gotowo- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Przecież ten passat jest brzydki, do tego jakość i wykonie wnętrza tez inna bajka niż w audi, w c6 póki co najciszej i najbardziej komfortowo, wszytsko tak jak być powinno, niestety w b8 jakość tez jest już inna - B8 TrOOOOp