Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Okres zimowy to będą wykorzystane i sprawdzone na maxa
  2. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam o polowe tańsze od bosha już dłuższy czas i jest ok, w boshu zaraz miałem paski oximo, warto spróbować, 50 zł to nie majątek a będziesz wiedział na własnej skórze aaa no i kupiłem bo słyszałem dużo dobrych opini
  3. Jak mu się podoba to sobie może nawet deski wsadzić, każdy ma inny gust ale osobiście wole jak było
  4. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz odchaczyc w vcds „sterowanie clh drzwiami kierowcy”
  5. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W mmi 3G+ nie ma SETUP tylko CAR i MENU przytrzymujesz
  6. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zapewne rozeznawales co i jak wiec możesz coś podpowiedzieć, jaki warto jaki nie
  7. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jedynie wideorejestrator z nagrywaniem na okrągło i może byłoby coś widać, tylko musiałbybyć przód i tył
  8. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Monitoring rzekomo jest ale policja się nie garnie do tego, na własna rękę dorwałem kierowniczkę ale tez musi uzyskać zgodę ochrony itd, maja sprawdzać ale wątpię żeby coś było bo już dawno miałbym to na tacy jeszcze mało brakło ja dostałbym mandat za brak twardego dowodu, bo miałem miękki jeszcze i gdyby nie był policjant normalny to wzięliby mi dowod i nie mógłbym z ta lampa jeździć lampe już kupiłem także kwestia czy się to rozwiąże czy nie i naprawiam
  9. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Głupia kartkę bym zostawił ale nie, bo może jakoś przejdzie i nikt mnie nie najdzie ? I jak zawsze z kamer nici zobaczymy czy policja coś wymyśli ale to już ponad tydzień wiec wątpię
  10. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak właśnie rozmyślam czy wrzucić na dwa wydechy bo mam okazje, ktoś mi przerysował na parkingu od lampy w dół az dokładka wyszła
  11. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz zdjęcie z wycieraczka i bez ?
  12. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja cały czas jechałem na bosh, w b6 b7 i pare razy w b8 i po niedługim czasie smugi i zostawialy ranty z Woda, te poki co sprawują się dobrze a pare przymrozków już było
  13. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja zamowilem ostatnio te : https://allegro.pl/wycieraczki-oximo-audi-a4-b8-11-2007-i6617728424.html dużo ludzi poleca i powiem ze zachowują się lepiej niż bosh aero które miałem tez nowe
  14. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Termostat bym wymienił tak czy siak ale w b8 dużo ludzi narzeka na awaryjny czujnik temperatury
  15. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie potrzebuje flasha do gateway 8T0907468L i pod side assis 8K0907566A lub B moze ma ktoś gdzieś plik
  16. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zielony i pomarańczowo brązowy powinien być przy module komfortu
  17. Płaciłem 150 za obie plus dekor na Allegro tez około 100 oklejony miałem i nie podobało mi się bo sam wiedziałem ze to oklejone, całkiem inaczej to wyglada jak jest pomalowane kris ma oklejone zapytaj go albo zajrzyj do tematu jego
  18. Aaaa,rozebrany, pomalowany na piano u lakiernika i sklejony:)
  19. Dekory ori rybia łuska mysle nad czarnym w drzwi ale tylko z chromem
  20. No a widzisz, dałem go do odświeżenia zapłaciłem i jak było tak jest, wiec mam dystans do tego „ naprawiania „
  21. 245/35/19 w poprzedniej miałem 255/35 jak być powinno ale tu tez jest ok tak, ten filtr jest na podszybiu, zbiera takie grubsze śmieci jak liście itd bo wsyztsko leci do dmuchawy, taki bardziej ogólny, w niektórych autach jest fabrycznie, w Polsce burze piaskowe nie występują to nie ma ? 8KD819441
  22. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak coś to nóż to tapet podgrzać zapalniczka i wejdzie jak w masło, żeby nie poszarpac
  23. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Musiałeś macać trochę dalej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.