Treść opublikowana przez WydRos
-
B8 TrOOOOp
Okres zimowy to będą wykorzystane i sprawdzone na maxa
-
B8 TrOOOOp
Ja mam o polowe tańsze od bosha już dłuższy czas i jest ok, w boshu zaraz miałem paski oximo, warto spróbować, 50 zł to nie majątek a będziesz wiedział na własnej skórze aaa no i kupiłem bo słyszałem dużo dobrych opini
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Jak mu się podoba to sobie może nawet deski wsadzić, każdy ma inny gust ale osobiście wole jak było
-
B8 TrOOOOp
Musisz odchaczyc w vcds „sterowanie clh drzwiami kierowcy”
-
B8 TrOOOOp
W mmi 3G+ nie ma SETUP tylko CAR i MENU przytrzymujesz
-
B8 TrOOOOp
Zapewne rozeznawales co i jak wiec możesz coś podpowiedzieć, jaki warto jaki nie
-
B8 TrOOOOp
Jedynie wideorejestrator z nagrywaniem na okrągło i może byłoby coś widać, tylko musiałbybyć przód i tył
-
B8 TrOOOOp
Monitoring rzekomo jest ale policja się nie garnie do tego, na własna rękę dorwałem kierowniczkę ale tez musi uzyskać zgodę ochrony itd, maja sprawdzać ale wątpię żeby coś było bo już dawno miałbym to na tacy jeszcze mało brakło ja dostałbym mandat za brak twardego dowodu, bo miałem miękki jeszcze i gdyby nie był policjant normalny to wzięliby mi dowod i nie mógłbym z ta lampa jeździć lampe już kupiłem także kwestia czy się to rozwiąże czy nie i naprawiam
-
B8 TrOOOOp
Głupia kartkę bym zostawił ale nie, bo może jakoś przejdzie i nikt mnie nie najdzie ? I jak zawsze z kamer nici zobaczymy czy policja coś wymyśli ale to już ponad tydzień wiec wątpię
-
B8 TrOOOOp
Tak właśnie rozmyślam czy wrzucić na dwa wydechy bo mam okazje, ktoś mi przerysował na parkingu od lampy w dół az dokładka wyszła
-
B8 TrOOOOp
Masz zdjęcie z wycieraczka i bez ?
-
B8 TrOOOOp
Ja cały czas jechałem na bosh, w b6 b7 i pare razy w b8 i po niedługim czasie smugi i zostawialy ranty z Woda, te poki co sprawują się dobrze a pare przymrozków już było
-
B8 TrOOOOp
Ja zamowilem ostatnio te : https://allegro.pl/wycieraczki-oximo-audi-a4-b8-11-2007-i6617728424.html dużo ludzi poleca i powiem ze zachowują się lepiej niż bosh aero które miałem tez nowe
-
B8 TrOOOOp
Termostat bym wymienił tak czy siak ale w b8 dużo ludzi narzeka na awaryjny czujnik temperatury
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
-
B8 TrOOOOp
Panowie potrzebuje flasha do gateway 8T0907468L i pod side assis 8K0907566A lub B moze ma ktoś gdzieś plik
-
B8 TrOOOOp
Zielony i pomarańczowo brązowy powinien być przy module komfortu
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Płaciłem 150 za obie plus dekor na Allegro tez około 100 oklejony miałem i nie podobało mi się bo sam wiedziałem ze to oklejone, całkiem inaczej to wyglada jak jest pomalowane kris ma oklejone zapytaj go albo zajrzyj do tematu jego
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Aaaa,rozebrany, pomalowany na piano u lakiernika i sklejony:)
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Dekory ori rybia łuska mysle nad czarnym w drzwi ale tylko z chromem
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
No a widzisz, dałem go do odświeżenia zapłaciłem i jak było tak jest, wiec mam dystans do tego „ naprawiania „
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
245/35/19 w poprzedniej miałem 255/35 jak być powinno ale tu tez jest ok tak, ten filtr jest na podszybiu, zbiera takie grubsze śmieci jak liście itd bo wsyztsko leci do dmuchawy, taki bardziej ogólny, w niektórych autach jest fabrycznie, w Polsce burze piaskowe nie występują to nie ma ? 8KD819441
- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4