Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ma ktoś zdj avanta bez tylnej wycieraczki? Gdzieś mijałem kiedyś ale gdzie
  2. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ? zderzak zmieniasz ?
  3. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zajęło mi to sekundę...
  4. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ??
  5. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiem coś o tym, sam tez szukałem, niestety nie ma ideałów, a jak są to ktoś nimi jezdzi no ale nie możesz popadać w skrajność bo niekiedy te droższe wyglądają gorzej od tych tanich
  6. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Droga 2008 to jest, nawi 2g, bez ledow, biedna właśnie ktoś wystawił https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-lift-ID6zE9P0.html
  7. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    42tys za takie auto?? No kurde to mnie chyba pokręciło z ta cena
  8. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie, najlepiej w nasadkę kawał reklamówki wsadzić żeby dobrze siedziała nakrętka, i zaopatrzyć się w magnes na lince za 4 zl?
  9. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, obie rury w dół, polift miał proste, nawet w dieslu
  10. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taaa:) nie dzieki, sterownik silnika itd, odpuszczam hehe
  11. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zwykła długa nasadka 10, nie ta krótka a długa, jeśli masz komplet kluczy to na pewno jest na mała grzechotkę
  12. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    G 052 529 A2 https://carltonbale.com/audi-s4s5s6s7-s-tronic-dsg-transmission-fluid-change-details/
  13. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://www.olx.pl/oferta/kabel-bluetooth-ami-audi-mmi-vw-mdi-usb-3g-CID5-IDtCIud.html
  14. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to kabel za 90 zł jest na bluetooth do AMI, i puszczasz przez bluetooth z tel i masz jakość jak tzteba ktos wystawiał na OLX za 90 bo normalnie 140 na Allegro a 25$na aliexpres
  15. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz bo ja tak mam ? ale jakość muzyki między aux a AMI jest ogromna wiec kupuj kabel za 20 Zł do AMI i korzystaj
  16. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dołożyć Q zawsze można ? tylko czy aż taka potrzeba ? co do auta to ja szukam 3.0 tylko w automacie, z tego co widzę to nie ma nic, była jedna która by mi odpowiadała, dobra baza do modzenia, ale sprzedała się nim zadzwoniłem rozwazam sprzedaż bo jak widzę co ludzie sprzedają i za ile to chyba auto zostanie u mnie, mam radar na oku i już u aligatora umówiony na zmianę SW silnika żeby radar zakodować i wgranie z powrotem mapy z programem, jak dorzucę radar, manetki poliftowe, szyba z ubezpieczenia do wymiany na Lane Assist, to raczej nie znajdę nic innego, do szczęścia brakuje mi tylko automatu ??
  17. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdyby twoje auto było w automacie to już by stało u mnie ??
  18. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, ale najpierw zrób zdjęcie albo film jak to lata na pedale i wyślij facetowi na Ali, zwróci ci część kasy
  19. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie kombinuj z żadna gąbka, to jest pedał hamulca, zjedzie ci noga i wpieprzysz komuś w zadek lekko zmatuj papierem i nawal kleju do szyb, trzyma jak cholera, mam tak u siebie, tez były luźne
  20. No właśnie, a mam program wiec szkoda, może ktoś to ogarnął na tym SW
  21. Panowie jest jakaś rada na sterownik silnika SW: 03L 906 022 B? Który nie ogarnia acc
  22. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie gdyby ktoś chciał, bo będę zakładał radar i musze mieć z dziura ? w jednej brakuje paska chromu ale można drugi wyjąc albo dołożyć inny ?oddam za tyle ile dale na Ali jakos bdb
  23. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ładnie, równo Same plusy?
  24. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie skrzynia Multitronik z polifta pasuje do przedlifta? 2.0 tdi
  25. Panowie który to? Wczoraj przes oswiecim, zdjęcie słabe ale mam pytanie co to za lampy led wsadzone ? NA te Z c6 nie wyglądały ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.