Treść opublikowana przez WydRos
-
B8 TrOOOOp
Panowie ma ktoś zdj avanta bez tylnej wycieraczki? Gdzieś mijałem kiedyś ale gdzie
-
B8 TrOOOOp
? zderzak zmieniasz ?
-
B6 DIVISION
Zajęło mi to sekundę...
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Wiem coś o tym, sam tez szukałem, niestety nie ma ideałów, a jak są to ktoś nimi jezdzi no ale nie możesz popadać w skrajność bo niekiedy te droższe wyglądają gorzej od tych tanich
-
B8 TrOOOOp
Droga 2008 to jest, nawi 2g, bez ledow, biedna właśnie ktoś wystawił https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-lift-ID6zE9P0.html
-
B8 TrOOOOp
42tys za takie auto?? No kurde to mnie chyba pokręciło z ta cena
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie, najlepiej w nasadkę kawał reklamówki wsadzić żeby dobrze siedziała nakrętka, i zaopatrzyć się w magnes na lince za 4 zl?
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
Taaa:) nie dzieki, sterownik silnika itd, odpuszczam hehe
-
B8 TrOOOOp
Zwykła długa nasadka 10, nie ta krótka a długa, jeśli masz komplet kluczy to na pewno jest na mała grzechotkę
-
B8 TrOOOOp
G 052 529 A2 https://carltonbale.com/audi-s4s5s6s7-s-tronic-dsg-transmission-fluid-change-details/
-
B8 TrOOOOp
https://www.olx.pl/oferta/kabel-bluetooth-ami-audi-mmi-vw-mdi-usb-3g-CID5-IDtCIud.html
-
B8 TrOOOOp
No to kabel za 90 zł jest na bluetooth do AMI, i puszczasz przez bluetooth z tel i masz jakość jak tzteba ktos wystawiał na OLX za 90 bo normalnie 140 na Allegro a 25$na aliexpres
-
B8 TrOOOOp
Możesz bo ja tak mam ? ale jakość muzyki między aux a AMI jest ogromna wiec kupuj kabel za 20 Zł do AMI i korzystaj
-
B8 TrOOOOp
Dołożyć Q zawsze można ? tylko czy aż taka potrzeba ? co do auta to ja szukam 3.0 tylko w automacie, z tego co widzę to nie ma nic, była jedna która by mi odpowiadała, dobra baza do modzenia, ale sprzedała się nim zadzwoniłem rozwazam sprzedaż bo jak widzę co ludzie sprzedają i za ile to chyba auto zostanie u mnie, mam radar na oku i już u aligatora umówiony na zmianę SW silnika żeby radar zakodować i wgranie z powrotem mapy z programem, jak dorzucę radar, manetki poliftowe, szyba z ubezpieczenia do wymiany na Lane Assist, to raczej nie znajdę nic innego, do szczęścia brakuje mi tylko automatu ??
-
B8 TrOOOOp
Gdyby twoje auto było w automacie to już by stało u mnie ??
-
B8 TrOOOOp
Tak, ale najpierw zrób zdjęcie albo film jak to lata na pedale i wyślij facetowi na Ali, zwróci ci część kasy
-
B8 TrOOOOp
Nie kombinuj z żadna gąbka, to jest pedał hamulca, zjedzie ci noga i wpieprzysz komuś w zadek lekko zmatuj papierem i nawal kleju do szyb, trzyma jak cholera, mam tak u siebie, tez były luźne
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
No właśnie, a mam program wiec szkoda, może ktoś to ogarnął na tym SW
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Panowie jest jakaś rada na sterownik silnika SW: 03L 906 022 B? Który nie ogarnia acc
-
B8 TrOOOOp
Panowie gdyby ktoś chciał, bo będę zakładał radar i musze mieć z dziura ? w jednej brakuje paska chromu ale można drugi wyjąc albo dołożyć inny ?oddam za tyle ile dale na Ali jakos bdb
-
B8 TrOOOOp
Ładnie, równo Same plusy?
-
B8 TrOOOOp
Panowie skrzynia Multitronik z polifta pasuje do przedlifta? 2.0 tdi
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Panowie który to? Wczoraj przes oswiecim, zdjęcie słabe ale mam pytanie co to za lampy led wsadzone ? NA te Z c6 nie wyglądały ?