Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/czujnik-hamulca-3b0945511-audi-a4-b6-2-0-fsi-i6956362596.html Jakie auto? Manual?
  2. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pokaz Tu jest spoko ale nie wiem ile %
  3. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ale to masz pod AMI? Coś takiego? Tylko ze ja mam mmi a ty rnse pewnie z tego co wiem to ktoś podłączył telefon i nie chodziło to, jeśli masz ledowego to tak, ale w b7nie było ledowych wiec masz zwykłego pewnie Ja mam iPoda ze złączem do sprzedania jak coś
  4. Tak, nr gdzieś w poprzednich postach albo na ich stronie
  5. No to jeszcze kogoś trzeba, termin był od połowy kwietnia wiec dzwon i mow ze jesteś z grupowki
  6. Dziś wpadł schowek w podłokietnik bez stacji do telefonu, więcej miejsca, od razu nasmarowane i naciągnięte zęby podlokietnika żeby lepiej trzymał, dywaniki jak coś ori mam na sprzedaż w bdb stanie bez dziur itd ale do wyprania od kierowcy
  7. Nie, przy b8 nie jest potrzebny, tylko pilniczkiem do paznokci podpiłować trochę żeby można było wyżej wyregulować tym imbusem/gwiazdka rozumiesz ?
  8. Ja akurat nie mam podgrzewanych, w każdym aucie miałem i jakoś nie czułem żeby się to przydawało 54685916884__7B7F46AD-14D7-4D95-8CFE-4D3116523687.MOV
  9. Ja mam te co ida do b7 https://portal.a4-klub.pl/a4-b6b7-montaz-spryskiwaczy-mgielkowych/ o jednym numerze
  10. Szukasz podgrzewanych czy nie?
  11. Daj link bo padnę z tym szukaniem chyba się nie obudziłem po tej nocce
  12. Zamawiasz z śrubami ? Gdzie? Tez bym przygarnął bo mam ET42 i 8.5
  13. Od polifta pasują ale musisz mieć szybę wyświetlacza z polifta i zwróć uwagę na rozmiar wyświetlacza mmi ja mam z A5 do tego szyba z licznika A5 i oklejone na black
  14. I wzajemnie, jak coś głowica i pare namiarów na ochronę mam, w razie czego jestem do dyspozycji szukaj plastra miodu na kominy z lewej str
  15. Bez porównania dzieki za poduche i na maj/czerwiec szykuj listwy
  16. No i jest, kiera S-line biała nic Lift, nowa poducha, ramka licznika z audi A5, poliftowe wskazówki chrom, ramka z A5, narazie oklejone ale będzie malowane na piano
  17. Dywaniki naprawdę dobrze wykonane, jak ori i chciałem lekko czarnawe i takie zrobili, bo bardziej pasuje, jak w nocy swieci ambient na nogi http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b8-oryginal-pfi-9mm-i7207422899.html
  18. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Można kilka, wejdą 3 zależy jak długie ale standardowo 3 przy zmianie filmu na mmi cofasz do początku i przewijaniem w tył wtedy wskoczy inny, tak jest u mnie
  19. Czyli jednak coś musze dokodowac ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.