Treść opublikowana przez WydRos
-
B8 TrOOOOp
Przytrzymaj obojętnie który przycisk np przesunięcie do przodu, przez10 sekund możę załapie
-
B8 TrOOOOp
Podepnij stary albo najlepiej pentle światłowód i odepnij wzmak
-
B8 TrOOOOp
Gdzie jeszcze ten błąd siedzi? W drzwiach kierowcy? Pasażera ? Sprawdź sbrobuj wykodowac w sterowniku pamięć fotela, może ruszy sama elektronika fotela Jak się to stało? Kodowałes coś? rozumiem ze standardowe rzeczy typu bezpieczniki sprawdziłeś ??
-
B8 TrOOOOp
Przepinaleś jakies kable przy wzmacniaczu? Cany nie maja zwarcia? Bo to to przypomina
-
B6 DIVISION
Chcesz ori kupić ? https://www.parts.com/index.cfm?fuseaction=store.keywordsearch tak wychodzi ze akustyczna PNV to właśnie chyba ten kod który to potwierdza z tego co pamietam niech mnie ktoś poprawi szyba z większym mocowaniem na czujnik deszczu z b7 to ta 8E0845099AGNVB tu masz link i jest pod mocowanie większe i na ostatnim zdjęciu zaznaczone ze acustic na szybie https://www.ecstuning.com/b-genuine-volkswagen-audi-parts/windshield-no-longer-available/8e0845099agnvb/ Czy do b6 to dopytaj już kogoś jeszcze bo nie wiem niestety co do MCE to już nie siedzę w b6/7 bo mam b8, musiałbym poczytać coś
-
B6 DIVISION
To są akustyczne, czyli tłumiące a podgrzewana ma taki gdybys chciał gdzieś wygrzebałem szyba przednia podgrzewana 8E0 845 099 L zamienia sie na AK czujnik deszczu i świateł to super sprawa, dziwie się ze nie wyrezales jeszcze a przy wymianie szyby to już masz miejsca w c.... żeby kabelki powkladac w podsufitke
-
B6 DIVISION
8E0845099PNVB pod czujnik deszczu z większym mocowaniem 8E0845099AGNVB
-
B8 TrOOOOp
Zaznaczyłem to podając link, ze przez BT nie ma wyświetlania utworów itp
-
B8 TrOOOOp
Dużo osób to kupuje na allegro i chwala ze znajomych jak BT nie będzie chodził to zawsze jest pendrive a jak coś to za 25 zł są kable na sam pendrive
-
B8 TrOOOOp
Tak a złącze zamów sobie na aliexpres wychodzi 35 zł a na Allegro od 140 się zaczynaja po bluetooth To to samo co u nas http://s.aliexpress.com/IzEJRZFR Mnie szło tydzień masz taka nawi? To podejdzie jak widzisz http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7283331291 po bluetooth nie będziesz widział tytułu na mmi, tylko po usb się wyświetlają Katalogi i pliki na wyswietlaczu
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Nie ma dnia bym czegoś do auta nie oglądał, poza tym już w głowie planów masa wiec będzie lux
-
B8 TrOOOOp
8k0919475R to modul pod system start/stop podepnij go i wejdź w 10parkassist i adaptacje czy jest jakaś opcja o start/stop bo coś kojarzę ze było w jakimś audi blad jest z przycisku parkassist
-
B8 TrOOOOp
A parktronik działa? Słychać coś ? Zakodowany jest na przód i tył dlatego wywala błąd lampki czyli przycisku pod MMI którego jak mniemam nie masz dokładasz tylko tył? Daj kodowanie 100003
-
B8 TrOOOOp
A parktronik działa? Słychać coś ? Zakodowany jest na przód i tył dlatego wywala błąd lampki czyli przycisku pod MMI którego jak mniemam nie masz
-
B7 Crew
https://workshop-manuals.com/audi/a4_cabriolet_mk2/power_unit/6-cylinder_tdi_engine_(2.7_ltr.;_3.0_ltr._4-valve_common_rail)_mechanics/exhaust_turbocharger_g-charger/turbocharger_and_charge_air_cooler/removing_and_installing_turbocharger_on_vehicles_with_3.0_ltr._engine/ Zestawienie części https://workshop-manuals.com/audi/a4_cabriolet_mk2/power_unit/6-cylinder_tdi_engine_(2.7_ltr.;_3.0_ltr._4-valve_common_rail)_mechanics/exhaust_turbocharger_g-charger/turbocharger_and_charge_air_cooler/turbocharger_for_vehicles_with_3.0_ltr._engine_exploded_view/
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
No to trzeba spróbować i dać opony szersze
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Jak się jeździ na tych prokit-ach? Nie za twardo? Nie za nisko? Żebym nie prał w każdy próg zwalniający
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Ja mam 1be właśnie no tutaj to ladnie siedzi
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
-
B8 TrOOOOp
Jest tak dlatego bo na feldze jest wybite np. 8Jx18H2 i ludzie pojadą szerokość felgi 8J sam tez tak robię ale spokojnie:) tez mnie denerwuje jak ludzie mówią albo piszą wziąźć czy inne mniejsza z tym
-
B8 TrOOOOp
Każdy pisze J na końcu żeby było wiadomo o co chodzi bo gdybym napisał ze mam 7 i 225/40 to już inaczej wyglada Tak się przyjęło 7,0Jx16H2 Odczyt parametrów wygląda następująco: 7,0 – jest to szerokość felgi J – jest to kształt profilu kołnierza felgi 16 – jest to średnica felgi H2 – jest to parametr określający ilość wygarbień na obwodzie obręczy, które służą zabezpieczeniu opony przed zsuwaniem do wewnątrz felgi, przy działających siłach poprzecznych
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Pojeździlem trochę i nie wiem co powiedzieć, ta konfiguracja zbiera dziurska lepiej niz 16 stalówka z zimówka dużo płynniej Albo to słońce mi już .... na dekiel
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Co dokładnie z tych pier**l jest do wymiany? Przyda się
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Zostało malowanie only?
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
To przymiarka czy tak będziesz jeździł