Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. Ja nie zdążyłem pojeździć, przy montażu latały jak kij w kiblu, a na rzut oka było już widać ze guma miękka jak vietnamski kapeć, oryginalne ledwo zdjąłem a te wskoczyły od razu z luzem i mozna je było łatwo i bez trudu zdjąć, wiec mówię nie ma co ryzykować to jest hamulec, nie będę myślał co skrzyżowanie czy mi noga nie zjedzie z hamulca z nakładka i nie walne komuś w zad Nie tylko ja miałem takie marne aleee, 10 $ wywalczyłem od gościa z Ali masz film jak wyglądało to po zamontowaniu https://streamable.com/zcu5d
  2. Od razu kup sobie klej do szyb ja mocowałem sprzeglo i hamulec na kleju do szyb, nie do wyrwania, bo na dobre trzymanie bez kleju nawet nie masz co liczyć
  3. Widzę tam jeszcze Manetki Piano z A8 i jak dla mnie wszystko na + Przy zmianie Klimatronika oprócz kodowania i komponentu wymieniałeś jescze coś ? Czujniki ? Dmuchawa ? Bo różnie czytałem
  4. Jest tego masę http://s.aliexpress.com/Zra2eUR7
  5. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale on za dziecka pewnie nie jeździł w takie trasy i to B8-ka z 2014 czasy się zmieniają szczeze wolałbym żeby sobie dziecko w ręce tablet trzymało jak w zagłówku, będzie chciał zmienić bajkę itd i znów odpinac, albo co minutę ktoś ci będzie szarpał fotelem
  6. No to mam na sprzedaż nowki opony panowie maja 10 km zrobione 225/40/18 Dębica presto uhp2
  7. No to coś się sam siebie czepiam chyba tylko opona mogła być szersza i może kolor tytanowy Pompei tez spoko ale mnie osobiście tytanowy kolor odpowiada a widziałem ostatnio 19 Pompei na b8 i jak dla mnie za duże to było
  8. tak myślałem bo ty dodałeś ten post jak widzisz ta felgę na czarnym avancie ? Miałeś wiec wiesz co powiedzieć
  9. Tu jest 245/40/18 na tej samej feldze 8.5J Nie wiem jaki zawias ale chyba 1be
  10. Ładna felga i 8J dla mnie idealnie mam 8.5J nowe felgi i kurde żal trochę opony tez nowki pokaz twoje z profilu co to za felga
  11. Ale felgę jaka masz szeroka ? Na 19 tez wyglądałoby to podobnie a nawet koza by się zrobiła moze oponę wsadzę większa a może felgi prysnąć na Tytan cza w paincie przerobić
  12. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Allroad 3.0 Q w automacie to już jest autko chociaz 3/4 allroadow które oglądałem były bardziej biedne niż nie jedna b8 z dieslem od Belga, i to jescze z 2.0 tdi napęd przód po co to kupować z taka konfiguracja a kosztuje więcej o 10 tys jak nic Będzie wszystko pasować
  13. Obniżenia w planach nie mam, i nie zapowiada się by było gdyby felga była 8J mogłoby być lepiej z ta opona hmm?
  14. Myśle czy opona nie powinna być wyższa, zakryło by to dziurę między błotnikiem a felga jakos się do tych felg przekonać nie mogę Może jak dojdą listwy progowe sline i zderzak tył polift to coś to da poki co czekam na dekle nowe
  15. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Allroad na wszystkim dobrze wyglada a jaki kolor masz auta ? Tu jest 20cali
  16. Podstępnica poki co jest ok, myślałem ze będzie gorzej ale za ta kasę to naprawdę jest ok, nie wyciera się
  17. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli twój allroad tak wyglada i tak nisko siedzi to bierz
  18. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ET 30 ok a jak szeroka felga?
  19. Siedzą dobrze na 8.5j mnie tam znaczek pasuje
  20. Trzeba, zmieniać kostki dołożyć po kablu w błotnik itd, zależy jak kto robił, czy zmieniał kable w komforcie czy nie, cyz tylko zmostkowal wszystko po naciśnięciu hamulca co się dzieje ?
  21. Boczne lampy tez się rozjaśniają przy naciśnięciu hamulca ? Bo na zdj nie za bardzo Na fis brak błędów? W vcds tez ? Odezwij się na Pv coś wymyślimy
  22. Boki tez ci się podświetlają mocniej przy naciśnięciu hamulca ? Bo na zdj raczej nie mnie na błędów na fis i w vcds? Odezwij się na Pv to coś wymyślimy
  23. Nie mówię o zamienniku fabrycznej, bo tak jest, ale zapytaj na forum, dużo ludzi w b8 jeździ na 225/40 8.5j wrzuce do zdam relacje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.