Treść opublikowana przez WydRos
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Ja nie zdążyłem pojeździć, przy montażu latały jak kij w kiblu, a na rzut oka było już widać ze guma miękka jak vietnamski kapeć, oryginalne ledwo zdjąłem a te wskoczyły od razu z luzem i mozna je było łatwo i bez trudu zdjąć, wiec mówię nie ma co ryzykować to jest hamulec, nie będę myślał co skrzyżowanie czy mi noga nie zjedzie z hamulca z nakładka i nie walne komuś w zad Nie tylko ja miałem takie marne aleee, 10 $ wywalczyłem od gościa z Ali masz film jak wyglądało to po zamontowaniu https://streamable.com/zcu5d
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Od razu kup sobie klej do szyb ja mocowałem sprzeglo i hamulec na kleju do szyb, nie do wyrwania, bo na dobre trzymanie bez kleju nawet nie masz co liczyć
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Widzę tam jeszcze Manetki Piano z A8 i jak dla mnie wszystko na + Przy zmianie Klimatronika oprócz kodowania i komponentu wymieniałeś jescze coś ? Czujniki ? Dmuchawa ? Bo różnie czytałem
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Jest tego masę http://s.aliexpress.com/Zra2eUR7
-
B8 TrOOOOp
Ale on za dziecka pewnie nie jeździł w takie trasy i to B8-ka z 2014 czasy się zmieniają szczeze wolałbym żeby sobie dziecko w ręce tablet trzymało jak w zagłówku, będzie chciał zmienić bajkę itd i znów odpinac, albo co minutę ktoś ci będzie szarpał fotelem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
No to mam na sprzedaż nowki opony panowie maja 10 km zrobione 225/40/18 Dębica presto uhp2- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
No to coś się sam siebie czepiam chyba tylko opona mogła być szersza i może kolor tytanowy Pompei tez spoko ale mnie osobiście tytanowy kolor odpowiada a widziałem ostatnio 19 Pompei na b8 i jak dla mnie za duże to było- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
tak myślałem bo ty dodałeś ten post jak widzisz ta felgę na czarnym avancie ? Miałeś wiec wiesz co powiedzieć- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Tu jest 245/40/18 na tej samej feldze 8.5J Nie wiem jaki zawias ale chyba 1be- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Ładna felga i 8J dla mnie idealnie mam 8.5J nowe felgi i kurde żal trochę opony tez nowki pokaz twoje z profilu co to za felga- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Ale felgę jaka masz szeroka ? Na 19 tez wyglądałoby to podobnie a nawet koza by się zrobiła moze oponę wsadzę większa a może felgi prysnąć na Tytan cza w paincie przerobić- B8 TrOOOOp
Allroad 3.0 Q w automacie to już jest autko chociaz 3/4 allroadow które oglądałem były bardziej biedne niż nie jedna b8 z dieslem od Belga, i to jescze z 2.0 tdi napęd przód po co to kupować z taka konfiguracja a kosztuje więcej o 10 tys jak nic Będzie wszystko pasować- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Obniżenia w planach nie mam, i nie zapowiada się by było gdyby felga była 8J mogłoby być lepiej z ta opona hmm?- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Myśle czy opona nie powinna być wyższa, zakryło by to dziurę między błotnikiem a felga jakos się do tych felg przekonać nie mogę Może jak dojdą listwy progowe sline i zderzak tył polift to coś to da poki co czekam na dekle nowe- B8 TrOOOOp
- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Podstępnica poki co jest ok, myślałem ze będzie gorzej ale za ta kasę to naprawdę jest ok, nie wyciera się- B8 TrOOOOp
Jeśli twój allroad tak wyglada i tak nisko siedzi to bierz- B8 TrOOOOp
ET 30 ok a jak szeroka felga?- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Siedzą dobrze na 8.5j mnie tam znaczek pasuje- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
- Źle świecące światła led tył
Trzeba, zmieniać kostki dołożyć po kablu w błotnik itd, zależy jak kto robił, czy zmieniał kable w komforcie czy nie, cyz tylko zmostkowal wszystko po naciśnięciu hamulca co się dzieje ?- tylne światła LED pomoc w zakodowaniu
Boczne lampy tez się rozjaśniają przy naciśnięciu hamulca ? Bo na zdj nie za bardzo Na fis brak błędów? W vcds tez ? Odezwij się na Pv coś wymyślimy- tylne światła LED pomoc w zakodowaniu
Boki tez ci się podświetlają mocniej przy naciśnięciu hamulca ? Bo na zdj raczej nie mnie na błędów na fis i w vcds? Odezwij się na Pv to coś wymyślimy- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Nie mówię o zamienniku fabrycznej, bo tak jest, ale zapytaj na forum, dużo ludzi w b8 jeździ na 225/40 8.5j wrzuce do zdam relacje - A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4