Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @Kris0112 ty sprzedałes swój zderzak? Jeśli nie to w jakim stanie i ile bo jest chętny na 9B
  2. Wisiały trochę na Allegro, kupiłem wczoraj, za doba cenę komplet, wiec chyba nie szukałeś ?
  3. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musi być A na końcu http://allegro.pl/czujnik-cisnienia-klimatyzacji-audi-a4-b8-a5-a7-a8-i6588418005.html
  4. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To nic innego jak autoRecyrkulacji i synchronizacja klimy i dodatkowe grzanie dogrzewanie zmień ten język na angielski:)
  5. A co zrobisz z starymi lampami? Na pewno się chętny znajdzie na te z przerobionym kierunkiem na led na forum ?
  6. Chyba ze tak, właśnie nie wyglądało to na ceramikę jak patrzyłem co do neonu to właśnie kupiłem w dobrej cenie na Allegro facet miał, a jak chcesz z wtyczkami to Gibons ma i masz niedaleko
  7. Ogarniałem chyba z 10 firm z okolicy,ceny kosmos a powłoki marne, byłem w Trzebini osobiście bo facet mówi podjedz zobacz jak kładziemy itd za jaka kasę Na Pv ci wyślę namiary
  8. Tdi, biturbo zbędny bo nie będę zmieniał części, tylko program, a to nie przeszkadza widziałem wczoraj na parkingu to twoje po liftingu, z daleka było widać jak kropelkuje robiles korektę lakieru z ceramika czy tylko tylko korekta i hydrofobowe? Ja się ustawiłem na ceramikę za dobra cenę w Trzebini
  9. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To intercoler a co się z klima dzieje ? AC się swieci czy gaśnie na klimatroniku ? Najczęściej czujnik przy chłodnicy, 50 Zł a już w 3 autach tak miałem b8
  10. No właśnie, tak jak i poziom głośności w 3gp widac w 3g nie pokazuje niestety
  11. @Gibons chyba się myliłeś z tym kodowaniem klimatronika, obczailem już wszystko, w polifcie pokazuje kręcenie temperatura ale podgrzewanie siedzeń nie, siedziałem w dwóch poliftach ostatnio i w żadnym z 3strefowym klimatronikiem nie pokazywało grzanych siedzeń na mmi, tak jak u mnie
  12. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To chyba zostaną Pompei 8.5 to i tak wystarczająca szerokość jak ktoś trafi na takie repliki to niech pisze
  13. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dobrze wiedziec ?
  14. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    masz jeszcze? to sa te z continentala ?
  15. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdyby ktoś miał takie felgi z a8 to przygarnę, tylko jak potem jest z opona na 9j? 255/35 będzie ok  4H0601025 G
  16. Gdyby ktoś miał takie felgi z a8 to tez przygarnę, tylko jak potem jest z opona na 9j? 255/35 będzie ok ? 4H0601025 G
  17. PS potrzebuje na już IC z 3.0 tdi
  18. Mogłem, ale przy poprzednich felgach et29 8.5 było ok wiec nie chciałem przedobrzyć ale widzę teraz ze te 2mm i tak dużo by nie zmieniły, 13 jest ok? W domu leżą przyciski szyb w chromie, graty do klimatyzowanego schowka i kratki nawiewów polift, do tego końcówki wydechu chrom ale jakies ori podobne bo wydawały mi się ładniejsze i bardziej łagodne, musze się wziąć za montaż, myśle ze do poliftowego zderzaka będą pasować bo on jest bardziej kanciaty wzialem te, te drugie maja lepsze mocowanie bo jak ori na wcisk z zębami a te na skręcanie te były wizualnie większe i jakoś jak włożyłem ta i ta w wydech to bardziej pasowała ta pierwsza Ori wyglądają tak
  19. Szyby 20% tak z katalogu wynikało, 15 które oglądałem były za jasne ale na aucie chyba byłoby ok, chciałem osiągnąć taki efekt i jest blisko bo w słońcu jest podobnie siedziac z przodu widoczność jest bardzo ok, ale jak się ściemni to już widać ze są przyciemnione ale nie przeszkadza to w jeździe
  20. 13, ale widzę śmiało ze 15 byłoby ok
  21. Tak to wyglada Jak widać szyby przyciemnione, tez ostatnio wpadło
  22. Dystanse 13 mm na obie osie z dystom, już założone, zdjęcie postaram się dziś pstryknąć, na przod wpadły tez roczne opony hankook, na następny miesiąc będzie tył Zderzak tył polift, listwy na progi S-linę ori, i lotka na klape ori S-linę już się malują ? ramka licznika tez

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.