Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja 1100
  2. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany jak ktoś potrzebuje to mam swierze jeszcze w pudełku folie 3M Wrap Film Seria 1080 - Satin White Aluminium - S120 - Satynowe Aluminium 0.50 mb(odcięty kawałek na lusterko) i folie do przyciemnianą lamp, tą w odpowiedniej barwie(nie za dużo nie za mało) kupiłem kiedyś a nie mam się za to kiedy i jak zabrać, gdyby ktoś akurat szukał to oddam w dobrej cenie:) można powiedzieć ze jak za darmo plus wysyłka Naklejki jeszcze mam http://allegro.pl/naklejki-tuningowe-sport-mind-audi-a3-a4-a5-a6-i6510284709.html nowki
  3. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko zależy od stanu akumulatora, ja 3.0 tdi w tamta zimę paliłem z Seicenta, dobry kabel i już widzialem ze teraz są modne tzw. boostery, powerbanki, ładujesz go w domu i bierzesz do auta, jest przenośny, Np gdy pod blokiem potrzebujesz odpalić, słyszałem dużo dobrych opini, i nawet to działa także jak tylko się na własne oczy przekonam zdam relacje Zobacz ofertę: B&D STARTER BOOSTER 350A ROZRUCH POWERBANK http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6952700686 Zobacz ofertę: PROSTOWNIK ROZRUCH POWERBANK AKUMULATOR 400A USB http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7018957148
  4. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na jednym zagranicznym forum chłopak z 10 minut otwierał i zamykał drzwi przyciskami,kluczykiem i ciągając za klamkę wewnętrzną i zewnętrzną aż w końcu się otworzyło Reasumując należy z wyczuciem pociągać wewnętrzną klamkę (w obszarze wyczuwalnego oporu) i jednocześnie zamykać i otwierać zamek z kluczyka lub przycisków wewnątrz auta. Takim działaniem mechanicznie popychamy rygiel (ten czerwony na filmiku) który jest zacięty, w momencie otwierania elektrycznego.
  5. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak słychać ze coś tam się rusza po naciśnięciu to pewnie wyskoczył plastik z zamka i trzeba to czymś pociągnąć Ale jest jeszcze jedna opcja, masz pewnie włączona funkcje SAFE która blokuje wewnętrzna klamkę podepnij vcds i wejdź w sterownik drzwi daj output test albo awaryjne otwieranie drzwi, wystarczy ze jeden sterownik puści, bo są dwa silniczki, i otworzysz z wewnątrz i rozbierzesz tapicerkę do wymiany zamka
  6. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak nie masz wkładki w klapie bagażnika to spróbuj przytrzymać otwieranie na pilocie dłużej, powinny się szyby otworzyć jedynie wydłubać wkładkę i otworzyć śrubokrętem
  7. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wrzucał ktoś inne lusterka zew. do b6/b7 (większe) jak Np z a3lift albo b8? Się zastanawiam czy jest jakaś opcja
  8. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie wrzucał ktoś inne lusterka zew. do b6/b7 (większe) jak Np z a3lift albo b8? Się zastanawiam czy jest jakaś opcja
  9. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    CAR/SETUP/Display (dolny lewy pod "kołkiem ") i tyle
  10. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przyciskami nic nie zdziałasz, w liczniku jest czujnik światła ale możesz kodowanie zmienić w rnse I chyba w menu rnse było coś
  11. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dobrze wiedzieć dzieki
  12. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mówisz o Yatour, a coś z dension? Wydają się jakieś porządniejsze
  13. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A działa to jakoś ? Jakość dźwięku itd ? Może się ktoś wypowie
  14. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czyli szybciej znajdę fotel w cenie panowie a macie jakieś sprawdzone zmieniarki zamienniki do bns/rns-e? Żeby jakością dźwięku było warto, jakieś usb wsadzić bo nie doczytałem nigdzie czy można wsadzić ami do bns widziałem gdzieś na forum ze ktoś miał fabrycznie z bns oryginalny interfejs iPod ale czy można zamiast tego jakieś usb to już nie wiem
  15. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie pytanie, dużo roboty jest w wrzuceniu podgrzewania w przednie fotele? Czy nie warte świeczki i lepiej fotele kupić, aktualnie fotele sline skóra z materiałem, bez elektryki, tylko ledzwia
  16. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wow , o Q nawet nie myślalem : ) mowisz o SUVach teraz widze : ) sportage i Q, do tego 3.0BI to już w ogóle hehe za ta cenę chyba wolałbym c7 allroad albo zwykła z Drive Select
  17. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A z tych modeli co byś wybrał? Jednak któryś musiał się wyróżnić : )
  18. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dobrze wiedzieć dzieki
  19. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany zakładał ktoś listwy na drzwi s4 nie ori a HQ? Jest masę firm które oferują jakieś super mocne trwałe z włókna itd, czy jest sens to brać czy lepiej kupić ori i malnac i zawalić rysy?
  20. Panowie czy ktoś wie co to za felga ?
  21. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ni ma za co ? No i tu jeszcze wyraźniej http://www.audizine.com/forum/showthread.php/641544-DIY-RNS-E-retrofit-amp-double-DIN-conversion-(picture-heavy)
  22. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  23. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dokładnie moze ktoś coś jeszcze podrzuci : ) sam tez będę szperał
  24. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ladna Ale jakoś mnie nie przekonuje, lepiej pikowana ory z b7
  25. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, widziałem przejrzałem temat Adama i nie ma nic o zmianie galki, a sam ma fabryczna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.