Treść opublikowana przez WydRos
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jesteś bardziej obeznany na modach, jest sens plastidipem walnąc obudowy lusterek? Jakiś srebrny Mat, na próbę i dyfuzor tył- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Nie mogę znaleźć tych naklejek na kluczyk , na all tylko niebieskie a gałka z a3 od tej a4 się różni czymś ?- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Tak, mam wzmak amplifier i pod niego podłączyłem tube z q5 i gra rewelacyjnie, ale nie widzi mi się ciągnąć kabli na przód żeby tylko rezystancja była jak trzeba, lepiej chyba kupić lepsze głośniki w drzwi i tweetki na 4ohm żeby na rns szło jakoś lepiej, i wyciszyć drzwi- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Mam harmon, wiec jakiś głośnik tam jest, tylko czy jest sens wymieniać na centralny z bose, jest wielka różnica? I czy te 2ohm nie będą przeszkadzać jak będzie to pod radio podpięte jak teraz- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Wymieniałeś najpier wzmaniacz na bose i ciagnales kable do przodu czy podpiąłeś ten głośnik centralny bezpośrednio ? Niby 2ohm ale nie wiem jak to będzie współpracować na radiu, bo mam to w planach, wrzucić do drzwi jakieś inne głośniki ale na fabrycznym rns-e i ten centralny z bose- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Chodzi mi o sama gałkę, mieszek z ramka zostanie mój- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Zacna fura, już po zakupie wyglądała świetnie, a teraz to już Srebrny zawsze mnie uwodził powiedz mi gdzie dorwałes taka nakładkę carbowana na kluczyk?): i gałkę biegów pikowana masz nowa czy obszyta ?- B7 Crew
- B7 Crew
- Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
Doszło coś nowego Sub z Q5, gra wyśmienicie Rączka ręcznego i mieszek pikowany z biała nicią, idealnie pasuje pod dekory szczotkowane Alu Klapa otwierana automatycznie z pilota (dojdzie przycisk w drzwi ) Klapa https://sendvid.com/wvgnmoln Oryginalna siatka na zakupy Audi Dystanse na tył po 15 na stronę Kamerka Cofania ( w montażu ) Ledy od Tomnika z Kolorem na dywaniki podczas jazdy- Dodatkowy subwoofer z Audi Q5
Kostka z tym nr co podałeś nie pasuje, trzeba ulamac jeden wypust nastepna rzecz w opisie, plus z wmaka do plusa w subie w kabel o kolorze szarym z czerwonym paskiem(plus), szary(minus) wtedy gra jak trzeba- [B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
A powiedz mi jakie żarówki kupiłeś i oporniki do tego DRL? Lepiej kupić sprawdzone no i gdzie wyrwales ten aux w schowku? Mądra rzecz, zamiast stałej ładowarki w gnieździe- [B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
A powiedz mi jakie żarówki kupiłeś i oporniki do tego DRL? Le- [B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
To wiele ułatwia juz zamówione- [B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Aaa czyli ta sama co woszu polecał : )- [B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Tą kamerkę masz z AliExpress ? Ta co woszu polecał? Tez będę to rezal, powiedz mi jak kabel ciągnąłes? Góra? Czy może coś wymyśliłeś- B7 Crew
- B7 Crew
- Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
sprawdzone, ET43, do tego w bagażniku nowka felga jeszcze z kodem kreskowym tez et43 wiec dystans 15 będzie Ok @Norbas odezwij się na pw z cena za te 15 ze śrubami- Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
Z tego co pamietam to 56, dziś wyważałem i mogłem zerknąć oryginał z a3 8P0 z tego co się orientuje, muszę temat dokładnie zbadać. Nad przodem tez myśle czy delikatnie nie wysunąć Nie muszę mierzyć bo widze na oko ze 15 to minimum, jak będę chciał szerzej to się pomierzy dokładnie, zawias w miarę wysoko wiec nie ma problemu- Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
A jakie masz ? Ze śrubami? Mysle może tył 15mm- Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
Tak, wzorować się jest na kim i chwała za toale póki co muszę porobić silnik, DPF, pompa oleju, może jakiś program, rozrząd, oleje, jakiś przegub czuje wiec się nazbiera, ale mam to na uwadze- Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
Faktycznie, zmienione na a4 Planuje felgi z RS 6 może Pompei w czerni ale nie na teraz ale dobrze wiedzieć wiec poprawione dystans potrzebny teraz i to od zaraz bo mam wrażenie ze felga z dnia na dzień głębiej w błotnik wchodzi poki co przy wymianie tarcz wrzucimy od razu heble z 3.0 a może przy lepszej feldze (czytac rs 19), dojdą zaciski z nowymi przewodami i oczywiście blaszki z rs4 Żeby to miało ręce i nogi dzieki- Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
Panowie samochód z przyczyn pilnych do sprzedania : ( tydzien temu zapłacone 1800 za nowa geometrię turbo z uszczelnieniem i gruszkę elektroniczna, 2 tyg. temu nowe filtry kompletne od kolegi z forum i olej Motul X auto mega zadbane i mega wyposażone ! Nie znajdziecie drugiej takiej, środek jak nowy! A wiem co mówię bo miałem już trochę b6/b7, można przyjeżdżać z mechanikiem lakiernikiem itd, sprzedaje tak jak stoi, cena okazyjna! 29900 i bez złotówki negocjacji, można przyjechać z kimkolwiek i oglądać ile trzeba ale cena bez zmian bo jestem pewny auta! Kontakt pv Prosze przeczytać temat Witam Pokazuje moje BRD 2007 AVANT w serii Zdjęcia po ściągnięciu Prosto z DE: Sprowadzone 30.07.2017, pierwszy właściciel w PL Silnik 2.0 BRD 125kW (170) +dpf Pełny pakiet S-line wewnętrzny jak i zewnętrzny -zawieszenie seria 1bV -Servotronic -listwy drzwiowe s-line -lotka tył -dyfuzor s-line -podwójny wydech jak to w BRD -zderzak przód tył s-line gril Black s-line -bixenon skrętny poziomowanie i sprysk -szyba przód akustik -białe kierunki -elektrycznie regulowane lusterka -składane lusterka zew. asferyczne podgrzewane - kolor PHANTOM BLACK PERLESCENT -wnętrze SABRE(BLACK) -fabryczny alarm z aktywacja w drzwiach kierowcy - czarny sufit -czujnik deszczu/zmierzchu światła auto -lusterko wew. fotochrom -klimatronic z czujnikiem jakości pow -listwy dekory szczotkowane aluminium -pakiet podświetlenia wewnętrznego QQ1(fotele klamki itd) -fotele pólskóra s-line, podgrzewane, wysuwane podudzia, pompowane itd -pełna elektryka foteli przód, każdy kierunek i lędzwia -schowki pod fotelami -pełny komputer pokładowy -tempomat -speed Centrole alarm prędkości -kolorowy pełny FIS -podłokietnik x2(tył McDonald) -otwieranie/zamykanie szyb z pilota -siatki na plecach w fotelach -zegar radiowy -kierownica 3ramienna S-line, sportowa pikowana multifunkcja z biało-czerwona nicią -RNS-E z Bluetooth i SDS (Speech Dialogue System) -zmieniarka w schowku - podgrzewane spryskiwacze szyby -parktronik przód i tył -airbag OFF w schowku -airbag tył -ISOFIX przód tył -4el szyby -lewarek biegow pikowana skóra s-line -rączka ręcznego skóra -DRL światła do j.dziennej -Coming/living home -oryginalne felgi Alu 17 s-line -przyciemnione fabrycznie szyby -oslony silnika i skrzyni -zabudowa podszybia W planach: - pakiet bagaż/zakupy w bagażniku - done - klamka pasażera USA z ryglowaniem - wycieraczki przód BOSCH AERO - done - maty grzewcze kanapy tył z regulacja i panelem USA - kamera cofania - done - gałki chrom RNS-E - pamięć foteli - oświetlenie wnętrze LED wraz z oswietleniem ambient na nogi podczas jazdy - done - LED w tablice tył - done - wycieraczka tył Q5 - done - tylne światła LED z A6 - DRL LED plus rezystory min 50W - czyszczenie lamp bixenon - końcówki wydechu ULTER 95x65 - wywalenie DPF EGR - program na więcej KM - dodatkowy pakiet światło, lepsze ledy w klamki - dystanse tył - done - może zawieszenie w dół - mapy RNS-E 2017 i jezyk PL - done - spryski mgiełkowe podgrzewane - lodówka w schowku - heble od 3.0 - malowanie zacisków - nakładki na pedały RS4 - oklejenie luster zew folia 3M w Matt - wygłuszenie drzwi i wnetrza - składanie/otwieranie luster z kluczyka - subwoofer Q5 - done - blendy Bose - lusterko z kompasem - automatyczne otwieranie klapy bagażnika z pilota - done - przycisk otwierania klapy z wewnątrz - nakładka ręcznego i lewarka biegów pikowana skóra z biała nicią(pod kierownice) - done - może pasek led w środek lampy przód - Quattro - Rotory 19" - cdn Foto może ktoś coś widzial jak wrzucic taki led? - [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/