Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. Tu nie chodzi o przemyślenie sprawy, potrzebuje gotówki, jak nie dogadam się z ostatnim bankiem na sensownych warunkach to klapa:( nastepne będzie na pewno audi, może c6 3.0 bo jeździłem taka z tym silnikiem w b7 i jak dla mnie bomba, tylko koszty eksploatacji większe ale to jak się unormuje sytuacja jak się sprzeda tak jak stoi to z subem, jak nie to nie ma problemu, idzie do ciebie
  2. Panowie została podjęta decyzja ze autko idzie do sprzedania z przyczyn takich A nie innych w razie pytań i zainteresowania proszę o wiadomości na pv
  3. Panowie odświeżam, odebrane autko w tym tygodniu od sprawdzonego mechanik, nowa geometria turbiny, uszczelnienie itd, nowa gruszka elektroniczna do pewności bo czasami wywalala błąd, na wtorek jestem umówiony na wyjęcie wtrysków i wymycie w wanience, zmianę uszczelki w vacum pompie i hamowania, ile to wypluje narazie 1800 zostawiłem, za czyszczenie grosze dojdzie
  4. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie lepiej dołożyć do b7? Nie dużo a konkretne jutro sam będę wiedział czy moje piękności pójdzie na sprzedaż, oby nie bo długo się nie nacieszyłem?
  5. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I Wiza od wojewody śląskiego
  6. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co potrzebujesz ?
  7. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak tu masz spis http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Cruise_Control_Retrofitting_(8E) gdzies wyczytałem ze T i R tylko ale to może z b6 moduły
  8. Jeśli folia to tylko 3M mam 0,5m na 152cm foli s120 satyna aluminium z 3M gdybys reflektowal na próbę to wal kupilem tez oracal na przyciemnienie lamp, będę testował
  9. Świetnie Co ty masz za aparat? Wyczytałem gdzieś ze kupiłeś coś dla siebie, nie pracujesz nim wiec kwotowo jest do przegryzienia a zdjęcia robisz mega:) mam w planach coś kupić, podziel się jaki masz aparat i obiektyw
  10. Chyba wlazłeś Tomkowi w temat, teraz zatrybilem
  11. No to żaden problem jak już ci pisałem po bezalkoholowym i można się zgadac jak odbiorę auto to się zgadamy jesli szukasz to mów, coś ci tanio gdzieś wyrwę, Tomkowi podesłałem pare linków i pozamawial suba i skrzynki na narzędzia i jest zadowolony, na pomoc w założeniu kamerki tez może liczyc
  12. Do Tomka masz za daleko, wiec jak znajdziesz chwile wal, ja dziś auto oddałem na wycinkę DPf i spr turbo
  13. Mozna znaleźć w dobrej cenie, a jest wart:)
  14. Woszu już po urlopie?;) tylko spokojnie przy montażu
  15. A jednak przewodowa : ) nie będzie zatem problemu z przesyłem sygnału video czekam na zdj z finiszu
  16. Mówisz? Myślałem o lustrach w Satynie i dokładka tu na pojedynczy wydech a znaczek na grillu na czarno mam 2opcje na pełnej czerni(relingi i obwódki szyb) lustra w satynie pasują przy srebrnej feldze Okleje i zobaczę, 3m folia satyna grosze kosztuje No i najjaśniejsza folia do przyciemniania lamp tylnych już leci wiec okleje i wsadzę zdjęcia to ocenimy
  17. Musisz podważyć czymś sprysk, najszybciej, otwierasz maskę i od twojej str podwaz, sekunda roboty a ujrzysz czy masz kostkę czy nie tez uważam ze dobrze lezy jeszcze spróbuje dokładkę w srebrny Mat zrobić i zobaczymy
  18. Gratuluje chęci wykonanie elementów bagażu, jak i blaszki itp, grawery audi sport wszystko na plus

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.