Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do el klapy maja być 550, najlepiej nowe bo to grosze a do zwykłej 650
  2. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siłowniki jak zaczną chodzić po postoju się tak dzieje wymienisz jeden i już będzie ok jak dokładałes klapę to zmieniałeś teleskopy? Pewnie ci zostały oryginalne które są mocniejsze przy zwykłej klapie, wrzuć jeden tylko i zobaczysz poprawę co do dociągu to sprawdzę ?
  3. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak wkładasz do przedlifta to do wymiany ramka licznika
  4. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Teleskopy na pewno, silniki tylko dźwigają klapę, to to samo jak masz siłownik pod maska, musisz użyć trochę siły żeby ja otworzyć ale ta siła jest inna niz gdyby siłownik był walnięty lub go w ogóle nie było PS. Mam do ciebie prośbę od razu jak masz ori el.klapę, sprwdzisz mi czy jak po zamknięciu klapy jak zamek dociągnie to gdy chwycisz za klape i pociągniesz ja do góry to zrobi się luz na zamku? Bo moja dociąga normalnie i trzyma ale jak chwycę za listwę i pociągnę do góry to robi się luz i podczas jazdy mi klepie lekko Nie wiem czy dociąg walnął czy tak to ma być
  5. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Polift a4 b8 TDi Europa PL język
  6. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ze lekko miękka to słyszałem, a to dlatego ze na mokrej nawierzchni jest rewelacyjna dlatego miękka musi być, ale słyszałem tez ze troszkę głośne są barum Dębica i kormoran w tej samej cenie uniroyal trochę droższy
  7. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie polecasz?
  8. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ?
  9. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A jak te matadory? Długo na nich jeździsz? Jak się spisują
  10. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ? jak macie foto jakies to poprosze
  11. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z jakiej firmy opony? Z rantem ochronnym? Bo widziałem różne i różnie leżą
  12. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma ktoś na swoich felgach 8.5j 18 nałożone 225/40? Planuje takie wsadzić na felgę i zastanawiam się czy nie za wąskie, 225/40 dobrze wyglada na 8J ale na 8.5?
  13. Można się umawiać już czy czekamy na komplet 10 osób ?
  14. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bez opon? tu masz z oponami, i tak musisz je zdjąć bo profil z Q5 ale możesz za 300 4szt pogonić na szybko a to zawsze coś, w końcu to 235/55/19 wystawione ze 2099 ale na 1900 zejdą lekko tylko zadzwoń kwestia czy lekko obtarty rant cię nie gryzie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5935035551 Gdybys kupował pojedynczo to możesz spokojnie zejść do 1600-1700 za 4szt bo pojedynczych jest masę kwestia podzwonienia i targowania się Ty masz b7? Nie zapomnij o pierścieniach centrujacych z 66 na 57
  15. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    L były do 10.2012 a BD były od 10.2012 w tym samym kolorze takze jeśli taniej to bierz BD, mniej wyjeżdżone
  16. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kupuj elektromagnetyczne, naprawdę się sprawują
  17. Witam Po __B7__ Pokazuje moje CAGA 2.0 CR AVANT 186KM 396Nm Foto: Sprowadzone do PL 2018 ja mam je od wakacji 2019 Zdjęcie po kupnie Silnik 2.0 CR 105kW (143) +dpf już 186KM 396Nm W silniku od razu po zakupie wpadło: - oryginalny kompletny rozrzad -rozbebeszenie i poprawa napedu pompy oleju(stary imbus był jeszcze ok) - nowy pasek wieloklinowy z napinaczem(12.2019) - klocki,tarcze przod - nowa poduszka skrzyni - olej w silniku z filtrami kabiny paliwa i pow - nowy płyn chłodniczy -sprawdzenie układu paliwowego i leci juz do mnie nowy płyn do wspomagania Pakiet Ambition wewnętrzny : -zawieszenie seria 1bE (juz Eibach ProKit) -Servotronic -Side Assist -Elektryczna klapa bagażnika :) -fotele Sporty Alkantara, podgrzewane, wysuwane podudzia, pompowane lędzwia ,pakiet schowki, swiatlo -pełna elektryka foteli przód, każdy kierunek i lędzwia -MMI 2G High (juz 3G+) -Bang & Olufsen -czujnik deszczu/zmierzchu światła auto -bixenon poziomowanie i sprysk -lusterko wew. fotochrom (juz High Beam Assist) - 3strefowy klimatronic (juz lift) -listwy dekory carbon aluminium -gniazdo 220V -3x gniazdo 12V -pakiet podświetlenia wewnętrznego QQ1 (fotele klamki itd) -pełny komputer pokładowy -tempomat -speed Control alarm prędkości -kolorowy pełny FIS -chromowane kratki nawiewów i pokrętło św. - pakiet listw bagaż/zakupy w bagażniku -parktronik tył -airbag OFF w schowku -airbag tył -ISOFIX przód tył -szyba przód akustik -led przod neon tył -elektrycznie regulowane lusterka (już składane LIFT ) - lusterka zew. asferyczne podgrzewane - kolor PHANTOM BLACK PERLESCENT LZ9Y -wnętrze SABRE(BLACK) - dzielona kanapa -podłokietnik x2(tył McDonald) -otwieranie/zamykanie szyb z pilota -siatki na plecach w fotelach -zegar radiowy -kierownica 3ramienna S-line, sportowa pikowana multifunkcja z biało-czerwona nicią (juz scięta NOWA lift) - podgrzewane spryskiwacze szyby -4el szyby -lewarek biegow skóra s-line -rączka ręcznego skóra -Coming/living home -oslony silnika i skrzyni -zabudowa podszybia -hak W planach: - spryski mgielkowe - done ;) - heble z S4 na przód z ori tarczami i klockami - klimatronik z polifta - done - AHA Audi Hold Assist - done - chromowane przyciski szyb i klapy z Q5 - done - kratki nawiewów z polifta - done - kierownica B8 Lift S-line okrągła poducha - done - Eibach ProKit Nowy - done - Nowe amortyzatory przod KAYABA - done - końcówki wydechu chrom - done(polift zderzak dwa kominy 3.0 dokladka piano) - intercooler z 3.0 TDI - done - program na więcej KM u ALIGATORA- done - manetki wycieraczki/kierunek/temp z polifta - done - MMI 3G hdd z AMI pod Bang&Olufsen VIM SDS - done - zapas 19' z zestawem - done - tylny zderzak PoLift S-line dwa kominy - done - tylne światła LED (juz NEON z folia, przydymienie) - done - lotka na klape oryginał RS4 - done - ramka licznika z A5 Piano - done - tarcze licznika S4 mumen pod ramke A5 - done - listwy zewnetrzne na progi oryginał S-line - done;) - Felgi na lato ORI z A5 18(sa ROTORY 9J) - done;) - Listwy progowe ori S-line podswietlane - done;) - Oklejenie chromow w okol szyb na piano - done;) - Relingi ori mat - Czyszczenie stacyjki - done;) - Panel MMI 3Gplus z przyciskiem StartStop podlaczony dzialajacy - done;) - Przyciemnienie szyb, przod stopien mniej - done;) - moduł zamykania klapy z kluczyka - done;) - chromowane przyciski el.regulacji fotela - done;) - korekta lakieru i ceramika - nakładki na pedały ALU - done;) - schowek pod podlokietnik bez modulu telefonu - done;) - nowe wycieraczki przód BOSCH AEROTWIN (juz valeo silencio)- done;) - nakładka lewarka biegów skóra z biała nicią ori S-line (pod kierownie) -done;) - kamera cofania - oświetlenie wnętrze LED od Tomnik wraz z oswietleniem ambient na nogi podczas jazdy - done;) - LED w tablice tył - done;) - TUNER TV - grill na czarno - done;) - znaczki z klapy out -done;) - dystanse 13mm na oś z dystom.pl - done;) ori rotor et33 - końcówki wydechu w chrom - done;) - dodatkowy pakiet światło, lepsze diody na nogi od Tomnika, lepsze ledy w klamki - done;) - lodówka w schowku - done;) - malowanie zacisków (są już od S4) - nowe opony lato - done;) - wygłuszenie drzwi i wnetrza - składanie/otwieranie luster - done;) - szyba Lane Assist i reszta - Radar ACC - czarny sufit - done;) - cdn Z podstawowych rzeczy wpadło wykodowanie info o niezapiętych pasach, dodatkowy ruch wycieraczki po sprysnieciu Out, tylna wycieraczka przy włączeniu wstecznego out, wizualizacja PDC na MMI, włączenie funkcji ambient podczas jazdy, przygasanie led przy kierunku, ADS na MMI bez przycisku, kodowanie lamp,VIM, wylaczenie spryskow itd
  18. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety nie ma nr. Bo nie występuje gumka jako cześć zamienna do tego kluczyka, nie ma tego w ASO
  19. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jednak ten oryginalny lekko matowy prezentuje się najlepiej ja osobiście nie jestem za plakiem klikniesz palcem i plak na palcu a odcisk na przycisku zostaje
  20. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokładnie moje tez miałem idealne ale wieczorem od światła led było widać inny odcień od palca i już mnie to denerwowało czasami można dorwać nowki tanio nic tylko szukać
  21. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Lepiej dołożyć i kupić nowy nizeli używany i ma nie pasować do reszty bo będzie miał już inna powierzchnie od naciskani palcem Tu masz przykład stan przycisku gołym okiem idealny itd a jednak ma ślad od naciskania go który widać pod jakims katem lub światłem
  22. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    8E2919234B
  23. Panowie pytanie komplet felg 18 przod 7.5 ET 36 tyl 8.5 ET 30 potrzeba wrzucić jakies opony żeby wyglądało to podobnie z boku planowałem standardowo 225/40/18 ale przy tych szerokościach 7.5 i 8.5 może to wyglądać różnie czy lepiej dać 225/40 na przód a 235/40 na tył? moze ktoś ma orientacje i wie jak to ugryźć
  24. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałeś dokładany bose ? Poczytaj tu, było coś o zakłóceniach itd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.