Treść opublikowana przez WydRos
-
B8 TrOOOOp
Pisz do mnie na tel to ustawimy się jakoś z rana bo ja tez od południa pracuje a mam w domy trochę roboty
-
B8 TrOOOOp
No to wstępnie dogadane, możesz podjechać przymierzyć jeśli będzie ok to mi kasę przeleje a felgi weźmiesz tylko cenę ustalimy
-
B8 TrOOOOp
Mamy do siebie rzut beretem z Gibonsem tylko ze czekam na znak @Deva bo wole sprzedać jak wymieniać szczerze
-
B8 TrOOOOp
@Dev odezwij się na pv chciałbyś to wysyłać ?
-
B8 TrOOOOp
Wywal druga dechę, dołóż coś jeszcze i możesz brać
-
B8 TrOOOOp
Jakoś tak mi przeszło przez myśl sprzedać myśle o takich 18 nawet jedne znalałam ale niestety do renowacji przy okazji oklejal ktoś czymś listwy i relingi na czarno? Wiem ze ktoś czymś tam oklejal ale nie wiem czy jest sens się w to bawić, chociaż na rok bym sobie zrobił blacka
-
B8 TrOOOOp
Sam nie wiem ile za to mogę wziąć, mam kupca na już za 3300 ale jak tak oglądam inne felgi to za 18ki byle jakie ori trzeba dać 1500-2000 do tego komplet nowych opon i się robi już 3500 wiec nie wiem ile za te 19 musiałbym wołać, jak nic nie znajdę ciekawego to zostawię, ale jakoś tak mi przeszło przez myśl żeby zmienić na coś innego
-
B8 TrOOOOp
Panowie ile to będzie warte ? Nowe opony 2018 założone Barum bravuris XL 245/35/19 felgi nowe(zrobione około 4 tys na nich) oryginalne Audi S5 ET32 8.5 19 w idealnym stanie nawoskowane brak najmniejszego obicia, dekle oryginalne Chce ronale 18 z A5 i to musze wycenić sprzedać
-
B8 TrOOOOp
Nie mam rozpisanego tego ale w kluczyku musi być taka cewka, wtedy jest keyless, jak Europa to 868 obsługuje na pewno 8T0 959 754H, G, K
-
B8 TrOOOOp
Jeśli jest to LIFT to tak, przedlift miał led tak jak i b8 ale kierunek zwykły, wsteczne itd od razu widać po lampie czy jest neon czy nie jesli chodzi o A5 to w żarówkach i przedliftowym led w lampie z błotnika i klapy były białe pola, w NEON białe pole było tylko w błotniku Neon Zarowka/led przedlift
-
B8 TrOOOOp
Albo jest żarówka albo Led z Neonem w postojowe, innej opcji nie ma
-
B8 TrOOOOp
Oczywiście w 09 centr el https://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/?p=2794427#entry2794427 bez obrazy ale zajęło mi to sekundę szukania w Google
-
B8 TrOOOOp
Mam aktualnie AD z MMI 2G i nie działa może kwestia kodowania ale w radiu nie ma podpowiedzi a próbowałem wszystkiego
-
B8 TrOOOOp
Dzięki ci bardzo a kojarzysz jaki wzmacniacz wchodzi pod MMI 3G/3G+ Jeśli mam w MMI 2G wzmacniacz ASS, nie Bangolufsen, to po zmianie na MMI 3G jaki ma być?aktualnie siedzi 8T0035223AD
-
B8 TrOOOOp
Panowie poda mi ktoś nr liczników z b8 obsługujących ACC radar? Poliftowe diesle
-
B8 TrOOOOp
Każdy obsłuży, kwestia kodowania i pinologi jak coś mam komplet ledow z swojego do sprzedania
-
B8 TrOOOOp
Dodaj wyposażenie to zrobi się 37tys
-
B8 TrOOOOp
Mogę ci sprzedać mój, będę wymontowywal wycieraczke cała
-
B8 TrOOOOp
Oczywiście ze będzie pasował bez problemu, w przedlifcie nie było MMI 3G+ a montują ludzie
-
B8 TrOOOOp
Ja tam z avanta pierwsze co robię to wywalam tą rolete bo mi skrzypi z tylu jak rozłożę wiec moim zdaniem specjalnie mocowania wprawiać bez sensu
-
B8 TrOOOOp
Jaka kartę wciskasz i jak, nie widziałem jeszcze takiego problemu
-
B8 TrOOOOp
Przeważnie są w tym formacie ale zdarzyło mi się ze nie były
-
B8 TrOOOOp
Trzeba format FAT32
-
B8 TrOOOOp
Wymieniałem komplet z Napinaczem ostatnio, pasek i rolke, groszowe sprawy, bo sama rolka kosztuje tyle co komplet z napinaczem wiec nie warto osobno, bez odsuwania czegokolwiek to zrobisz jak masz narzędzia
-
B8 TrOOOOp
Z q3 z tego co pamietam nie gra