a czy w tip tez wystepuje funkcja "S" hmm
a np na tym ogloszeniu :
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=142041992&pageNumber=2&__lp=161&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&categories=EstateCar&tabNumber=2&picture=2
Jest skrzynka tip z tego co widze, bo nie ma S, bo S wysptepuje w multi prawda? i fura wyglada na FWD bo z regoły audi dawala jakis znaczek quattro prawda? a tu nic nie jest napisane ani nic nie widac na zdjeciach wiec albo jakies sciemnione ogloszenie albo poprostu po skrzyni biegow idzie domyslic sie ze jest to Q mam racje???