Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domestos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domestos

  1. Spoko czekam
  2. Ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe propozycje?
  3. Ile na tej turbinie jest do zrobienia? ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- Przyjmujac ze narazie mam zrobiony dp i ze 3 m kwasika ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- Gdzieś byly wtryski 440 ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- Dzwoniłem na nr ale nikt nie odbiera ---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- No to ładnie juz ktoś mnie podkupił
  4. A jakie koszty i jak z gwarancja? ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- Hybryda by pasowala tylko na pw nie moge napisać
  5. A jaki nr ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- Chociaz myślę cos mocniejszego zapodac
  6. Poszukuje na szybko jakiegoś rozwazania bo moje k03 na wykończeniu
  7. Turbosprężarka K04-15 Passat Audi A4 A6 1.8T 225 (3800371894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. panowie co myslicie o czymś takim? Miał ktoś styczność?
  8. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Jutro sprawdzę został w garażu
  9. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    W sumie tak. Znajomy powiedział ze zrobił mi nastawy zebym pojezdzil 2 dni i zobaczyl czy nadal tak się będzie działo ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- A ja msm polskiego vaga to ten kabel bedzie ddziałał na vcds? bo mam gdzieś płytkę z programami
  10. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Robil to znajomy pracujący w serwisie skody i mówił ze wsazania w normie ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- Nie posiadam logow a na moim polskim vagu nie bardzo potrafię to ogarnąć
  11. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Wlasnie jestem po po pięciu vaga i wskazania sa takie ze mam uboga mieszanke ale sady pracują dobrze, czujnik g62 wymieniony tez ok temperatura ok wklad pompy wymieniony. Brak błędów już nie wiemy czemu czasem ma problem z odpaleniem
  12. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Ostatnii kręcił mi az strzelił juz nie wiem co może być ---------- Post dopisany 07-01-2014 at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 20:08 ---------- Po potpieciu vaga błędów brak. Czujnik Czujnik g62 zmieniony ten na wejściu do chlodnicy tez. Interesuje mmnie jeszcze czujnik temperatury zasysanego powietrza jak go sprawdzić vagiem bądź na vcds
  13. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Zagladalem sucho
  14. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Zmienialem wklad pompy. Ale ppstaram się niebawem podpiąć vaga. ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- W katalogu ic jest jakiś zaworek ale to chyba odpowietrzajacy ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- A co do wentylatora to doczytalem się ze avj tak ma ze się wentylator złącza jak wylacze klime wiatrak tez przestaje kręcić. Chyba ze się mylę
  15. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Dziękuję. Jak sprawdzić ten zaworek? Czujniki oryginalne tylko zmienialem je na potęgę zanim trafilem na nie uszkodzone
  16. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    A czy to normalne ze ze wentylator złącza sie chwile po uruchomieniu ---------- Post dopisany 25-12-2013 at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 01:31 ---------- Wymienilem czujnik g62 ale nadal ciezko pali slychac pompę paliwa ---------- Post dopisany 26-12-2013 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 19:48 ---------- Błędów brak przy jakiej temperaturze na vagu termostat powinien puścić. Na jałowym biegu ciężko się nagrzewa ---------- Post dopisany 28-12-2013 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 18:50 ---------- Halo
  17. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Nie lpg nie mam. Zalapuje ale chwile musze przekrecic. Choc jak sie rozgrzeje odoala na strzał
  18. domestos opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem ostatnio moja niunia zaczęła slabiej palić. Myślałem ze to wina padajacej pompy paliwa ale po po wymianie wkladu nadal tak jest. Wymienilem filtr paliwa dwukrotnie bo wczesniej wcześniej wymieniłem ale sywierdzilem ze moze byl trefny. Teraz mam boscha i nadal tak samo. Zauważyłem taz ze zaraz po odpaleniu zalacza sie wentylator wydaje mi się ze nie powinno tak być. Nie wiem czy to powietrze w ukladzie paliwa. Turbo mi sie konczy ale to chyba nie ma nic wspólnego pomocy ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- Jutro podeone vaga moze to rozjasni temat. ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- Podejrzewam tez czujniki ale temperatura elegancko 90 tylko tylko dłużej się nagrzewa ale to wina wentylatora.
  19. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    U mnie wymieniłem filtr i widzę znaczącą poprawe. Choć wcześniej wymieniałem ale widocznie tamten był trefny. Kumpel z serwisu skody namierzyl mi nr. Oryginału i po tym znalazłem. ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- Uwaga w katalogach intrcars podaja zły filtr
  20. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Ciekawi mnie ten temat bo wymieniłem wkład i nadal auto słabo pali jwk by się zalewalo ale buczenie ustalo
  21. domestos odpowiedział(a) na Duch^ temat w Audi A4 B6
    A wahacz występuje w zaminiku czy tylko serwis?
  22. domestos odpowiedział(a) na Duch^ temat w Audi A4 B6
    A mogę poprosić o nr tulejei tego wachacza
  23. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    A macie może nr części? ---------- Post dopisany 17-11-2013 at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 09:35 ---------- W ic bez nr nie znajdą tego wkładu bo w katalogach maja tylko same pompy
  24. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    A jakiej firmy najlepiej założyć?
  25. domestos odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Spoko a może masz jakieś namiary gdzie można dostac takowy wkład

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.