Treść opublikowana przez domestos
-
Pompa paliwa
witam mam na wykończeniu pompę paliwa i stąd moje pytanie? Czytałem ze jest możliwość założenia wydajniejszej pompy jak walbro 255 lub bosch 044 i chciałem się dowiedzieć z jakimi zmianami wiąże się założenie takowej pompy. Czy coś trzeba rezać cz podchodzi p&p?
-
Witam Ciechanów logi dynamiczne
chciałem sprawdzić bo mam zamiar na program się udać ale najpierw chce wiedzieć czy wszystko jest w najlepszym porządku. Ostatnio mam wrażenie ze pompa paliwa coś nie domagta
-
Witam Ciechanów logi dynamiczne
Koledzy chciałem zapytać czy jest ktoś w okolicy Ciechanowa co pomógł by mi zrobić logi dynamiczne? dzieki
-
Uszczelka pod głowicą 1.8T
Lekko przekroczylo 5000 ale szwagier mechanik ogarnial ze mna wiec koszt mechanika odpadł
-
Kontrolka EPC
gazu nie mam. cewka wymieniona i jest gitara dzieki
-
Znaczenie ET Felgi
Witam chcialem sie dowiedziec jaki dystans zapodac zeby te gelgi ladnie wyglodalh i za bardzo sie nie chowaly.. i czy oponki 225/45 podejda do audi a4 b6 avj na oryginalnym zawieszeniu¿ a jaki dystans?? ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 20:57 ---------- a jaki dystans?? Jakie dystanse najlepiej zamontowac zeby nadac lepszego wygladu a nie przesadzic? I jeszcze jedno pytanie czy moge na te fele zapodac 225/45?
-
Wymiana cewek
To musze sprawdzic czy mam oryginalna i pojechhac
-
Znaczenie ET Felgi
a jaki dystans?? ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 20:57 ---------- a jaki dystans?? Jakie dystanse najlepiej zamontowac zeby nadac lepszego wygladu a nie przesadzic? I jeszcze jedno pytanie czy moge na te fele zapodac 225/45?
-
Kontrolka EPC
16684 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16685 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY dziś znowu miałem tą sytuacje i takie błędy wywaliło
-
Znaczenie ET Felgi
witam kupiłem ostatnio felgi 18 i maja et56 niby jeździły w b7 czy podejdą do b6. Czy trzeba będzie coś modzić? http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-ori-18-audi-a3-8p0-601-025-opony-235-40-18-a-271046/
-
Kontrolka EPC
oceni ktoś te błędy? no z tego co poczytałem to mam walnięty czujnik temperatury silnika i jest coś z cewkami
-
Wymiana cewek
a jak nie wszystkie są oryginalne to wymieniają resztę a zamienniki zostawiają ?
-
Kontrolka EPC
witam w końcu miałem dostęp do Vaga i oto rezultaty 17698 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 18010 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16523 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17522 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17978 Moduł sterujący zablokowany - brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16684 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16685 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16686 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY tylko takie coś udało mi się zdobyć
-
Kontrolka EPC
byłem na akcji ale powiedzieli mi ze mam już wymienione cewki tzn nie oryginalne i nie podlega to akcji. ---------- Post dopisany 15-04-2013 at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 23:38 ---------- dodam jeszcze ze dzieje się tak tylko w korku i w ciepłe dni
-
Kontrolka EPC
nie bez gazu. Mam wywalonego kata i DP zrobiony ---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ---------- i tak się zastanawiam czy 2 sonda coś nie wariuje. Dzieje się tak tylko jak samochód się mocno nagrzeje np w korku
-
Kontrolka EPC
ostatnio miałem problem po dłuższej jeździe w korku moja niunia zaczęła się dziwnie zachowywać. szarpała, drgała tak jak by nie chodziła na wszystkich garach, zapalił się Check engine. Temp. cały czas 90 stopni. Zastanawia mnie co może być przyczyną? Na razie nie mam jak podpiąć Vaga. Na myśl przychodzą mi tylko cewki lub sonda czy mogą być takie objawy. Pomocy pozdrawiam
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
szkoda ze mazs dalego do mnie to bysmy to ogarneli może niebawem będę się wybierał do Częstochowy to można coś pomyśleć
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
czyli najlepiej kupić kwasika pociąć, dopasować i jakoś połapać i zawieść do kogoś kto spawa tigem
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
to dosyć sporo a nie lepie łączniki silikonowe
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
panowie powiedzcie ile nabyć kwasika żeby starczyło na rezanie fmic 1.8t. ile kolanek ?
-
Przewód ciśnieniowy od DV
a u mnie jest taki problem ze jak dodam odpuszczam gaz to na chwile jeszcze obroty podnoszą się. I zastanawiam sie jaka może być przyczyna? Zmieniłem sprzęgło, DV, i szukam dalej pomocy
-
Przewód ciśnieniowy od DV
może jakoś go tam wcisne
-
Przewód ciśnieniowy od DV
a może ktoś mógł by sprawdzić ile u was maja średnicy te przewody od środka bo u mnie chyba były wymieniane?
-
Przewód ciśnieniowy od DV
a jak jest z tymi przewodami?
-
Przewód ciśnieniowy od DV
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images43.fotosik.pl/449/a82e505a3f55ac02med.jpg ka mam coś takiego ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- muszę posprawdzać bo zakupiłem nowe DV i wyjście ma na 6mm a przewód ma 4mm nic się nie stanie jak zamieni ten przewód na grubszy ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- ??