Treść opublikowana przez domestos
-
coś stuka. napinacz?
Mi chodzi o napinacz lancuszka a nie ten paska. Choc podobny stukot miałem jak padł chydrauliczny napinscz paska rozrządu Mam 2 silnik i na czesci i yakie pytanie czy jest sens montowania irzywanego napinscza? Dodam ze jeździł do końca i nie wskazywał zużycia
-
coś stuka. napinacz?
a tu jest słyszalne stukanie KTOŚ PODPOWIE? dodam ze po jakimś czasie jak złapie temperatury jest to mniej słyszalne ktoś coś? jest ktoś kto miał taki problem?
-
coś stuka. napinacz?
Witam. Od pewnego czasu zauważyłem, usłyszałam niepokojące stukanie. Co obstawiacie? Od czego zacząć? Brak błędów Sorrki ale nie mogę dodać filmiku później zasadę do domu to wstawię pozdrawiam
-
Turbo K04
Dev sorry że się nie odzywałem. Jak bym mógł prosić jeszcze raz o smsa z danymi do wysyłki Pozdrawiam
-
temperatura cieczy
Tak chcialem wiedzieć czy na vagu pokazuje temperaturę z tego czujnika. ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- I dokładnie za co jest odpowiedzialny czytałem tez o czujniku w chłodnicy który odpowiada za wentylator
-
temperatura cieczy
A jak sprawdzić vagiem czy jest dobry? ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 23:41 ---------- On mierzy tylko temp? Czy za cos jeszcze odpowiada ---------- Post dopisany 25-01-2014 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 07:43 ---------- Odp. Ktoś?
-
Turbo K04
A jaka mam gwarancję? Napewno wezmę myslalem ze platne przy odbiorze ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- A uszczelki sie zmienia
-
Turbo K04
Spoko ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Wiec czekam na info jak będzie gotowa. A ja zabieram się za kompletowanie gratów. A co najlepiej jeszcze zmienić przy wymianie turbo?
-
Turbo K04
Dev jest turbo czy w bfb te k03 ---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- W avj tez k03-029
-
Turbo K04
A w bfb nie było K03-029?
-
Turbo K04
Dev i jak wygląda sprawa?
-
Turbo K04
ok czekam
-
Turbo K04
No oby tak bylo bo jak by uszczelka to bym się podlamal. ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- Jak bym złapał tego co mi szmaty w wydech napchal to bym rozszarpal normalnie ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- Całe szczęście ze podwójny wydech i jednym jakoś spaliny uciekały ---------- Post dopisany 13-01-2014 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 20:30 ---------- Ktoś coś jakąś hybryde? ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 21:10 ---------- Nadal poszukuję ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- Nadal poszukuję ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- Dev i jak jest coś?
-
temperatura cieczy
Mam vag com 4.09 bodajże ale opis powinien jakiś ogolny być ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 23:12 ---------- Panowie powiedzie do czego służy ten czujnik w dolnym wężu od chlodnicy?
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
a u mnie jakoś wyskakuje do 025 powyżej jak wpisuje błąd może gdzie indziej powinienem mierzyć? mam vag com 409.1
-
temperatura cieczy
A dzikowka bo znalazlem opis bloków i tam właśnie tak bylo opisane. ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- A moze masz jakiś opis bloków vag vom 409. I jak sprawdzic termostat vag com bo wzedzie jest opis dla diesel i w grupie 007 nie mam wskazań
-
temperatura cieczy
Podczas jazdy temoeratura silnika 89 a cieczy 17 na postoju rośnie. Węże u góry goracy na dole letni hyba termostat się klania jak myślicie?
-
temperatura cieczy
Panowie powiedzie co to moze oznaczać jezeli temp. silnika na vagu wynisi 96 stopni a temeratura cieczy 58. W grupie pomiarowej 004 ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Dodam ze po długiej trasie ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- Na liczniku równe 90
-
Czujnik G62 blad
Z tymi czujnikami jest problem zanim trafilem na dobry zmieniłem kilka razy
-
Głowica na podmiankę
Ja spotkałem się nawet z przewierconym otworem na egr i tez śmigało
-
Turbo K04
Panowie powiedzcie mi czy przy siadającej turbinie plyn dostsje się do oleju? Bo dzis zauważyłem osad na bagnecie nie dużo ale jest. Jak myślicie?
-
Turbo K04
Wiec czekam az takiej tragedii nie ma narazie da się jeździć
-
Turbo K04
To ja czekam na info ---------- Post dopisany 10-01-2014 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 20:58 ---------- I jak?
-
Turbo K04
Spoko ja mam K03-029 ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Widze ze jest wieksza deko od starszych K03 a mniejsza tylko od k03s
-
Turbo K04
Nadal na samochodzie ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- Ale mogę oddać przy dobrej ofercie ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- Więc czekam na info