Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewód ciśnieniowy od DV


domestos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć na forum.

A mianowicie do czego powinien być podpięty przewód ten najcieńszy od DV bo nie wiem czy u mnie jest dobrze? chodzi o ten który najprawdopodobniej zasysa tłoczek. proszę o szybką odp dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć na forum.

A mianowicie do czego powinien być podpięty przewód ten najcieńszy od DV bo nie wiem czy u mnie jest dobrze? chodzi o ten który najprawdopodobniej zasysa tłoczek. proszę o szybką odp dzięki pozdrawiam

Idzie pod kolektor ssący. Zaraz może jakiś schemat zapodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images43.fotosik.pl/449/a82e505a3f55ac02med.jpg ka mam coś takiego

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

muszę posprawdzać bo zakupiłem nowe DV i wyjście ma na 6mm a przewód ma 4mm nic się nie stanie jak zamieni ten przewód na grubszy

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od DV idzie do n249 pod kolektor ssący

patrząc od strony przepustnicy to ten po lewej stronie a drugi to n112 który steruje kombi zaworem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś mógł by sprawdzić ile u was maja średnicy te przewody od środka bo u mnie chyba były wymieniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego n249 to ja u mnie nigdy nie widzialem :/ to mozliwe? ja mam DV podpieta bezposrednio pod kolektor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest taki problem ze jak dodam odpuszczam gaz to na chwile jeszcze obroty podnoszą się. I zastanawiam sie jaka może być przyczyna? Zmieniłem sprzęgło, DV, i szukam dalej pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapętlij n249 i DV podepnij pod kolektor ssący (jak ma 1.8T EAB) jak będzie poprawa to zaworek do wymiany lub ma słabe podciśnienie i działa z opużnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest taki problem ze jak dodam odpuszczam gaz to na chwile jeszcze obroty podnoszą się. I zastanawiam sie jaka może być przyczyna? Zmieniłem sprzęgło, DV, i szukam dalej pomocy

wszystko jest prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...