Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. wiecziorem SLO widzę że szukasz auta ? ja też i nie mogę nic znaleść konkretnego
  2. no ja jeszcze 1 dzień w robocie i zjeżdzam na urlop. szykuje sie może spot jakiś w najbliższam terminie ?
  3. Apropos sprężyn to ja do swojej byłem B6 kupowałem nowe eibach pro kit, -30, -30 i tylko tyle się zdążyłęm dowiedzieć że to górna granica jesli chcesz zostawić seryjne amory - zmienia się tylko zakres pracy amora. za nowe z jakiejś hurtowni wysyłkowej z poznania iparts.pl czy coś podobnego dałem 800pln. nie lepiej zainwestować w nowe i masz spokój ? no chyba że masz amory kiepskie i chcesz komplet to wtedy koszt w górę idzie.
  4. :hi:z wieczoru. co tam porabiacie w łikend wieczorową porą ? ja sie muzą delektuje
  5. w zeszłym roku w międzyzdrojach płaciłem 160 za całe mieszkanie bez wzgl na liczbę osób co daje 1120 za tydzień 2 lata wcześniej w mielnie 1050 za tydzień, licze się z takim kosztem no chyba że będzie więcej to
  6. zdrastwujcie. chłopacy mam pytanko, prawdopodobnie będe się w tym roku wybierał do Sopotu na wakacje, znacie może jakieś ciekawe miejsca, tanie noclegi, ogólnie miejsca warte obejrzenia,
  7. :hi: joł witacze sootam ?
  8. w sumie też sie zastanawiałem kiedyś ? dlaczego nie ? zbyt wysoka cena do ich możliwości ? lepiej sprawdza się zapas ? czy inny powód ?
  9. tam jest ok 2-3 godz roboty więc myśle że uczciwie 70pln, warsztat może nawet 100-120 wziąść w porywach do 150 pln ale więcej niż 100 bym nie dał, szukałbym innego warsztatu lub samemu z pomocą kolegów, zawszte ktoś gdzieś tam jakieś narzędzia wyczai no nie
  10. jeszcze z godzinke bo sobota w końcu
  11. skubi za kase z ubezpieczenia sobie nowe graty do furki dokupisz także nie ma tego złego ....
  12. Tomek gwiazdy ci nie sprzyjają cuś ostatnio - pierwsze słysze żeby się komuś fotochrom wylał
  13. 14 jeszcze bede sie tu męczył, od 21mam urlop .... 7tygodni :banan:
  14. po 12h za kołem dojechałem do SE, Bartek robimy spota ? możesz wpaść jak będziesz wracał
  15. dobry no mi został ostatni dzień. jutro trzeba ruszyć dupe i zacząc pracować
  16. Zacznij od sprawdzenia czy wzmak dostaje zasilanie (pin 1 w kostce wzmaka). ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- Kurde... 21:00 a tu się nic nie dzieje jak nic się nie dzieje ... padła mi opona .. jestem pod Radomiem, zestaw naprawczy wystarczył na ok 10km i szlag trafił ... teraz szukam jakiejś byle 18tki żeby jutro wrócić do Poznania Pepin mówiłem ci że na zestawie naprawczym się 200 nie jeździ
  17. wakacje się zaczeły oficjalnie
  18. :hi:zdrastwujcie
  19. też używam ale na androidzie, piękna sprawa, można se stacje posłuchaj z każdego zakątka świata. Polecam wszystkim, ide spać chopy. Narta
  20. nadużycie byłoby tutaj :brzydkibanan:
  21. gdzieś tam krąże w koło komina bo trafiłem na oddelegowanego już

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.