Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja podobnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiecziorem SLO widzę że szukasz auta ? ja też i nie mogę nic znaleść konkretnego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja jeszcze 1 dzień w robocie i zjeżdzam na urlop. szykuje sie może spot jakiś w najbliższam terminie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Apropos sprężyn to ja do swojej byłem B6 kupowałem nowe eibach pro kit, -30, -30 i tylko tyle się zdążyłęm dowiedzieć że to górna granica jesli chcesz zostawić seryjne amory - zmienia się tylko zakres pracy amora. za nowe z jakiejś hurtowni wysyłkowej z poznania iparts.pl czy coś podobnego dałem 800pln. nie lepiej zainwestować w nowe i masz spokój ? no chyba że masz amory kiepskie i chcesz komplet to wtedy koszt w górę idzie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:z wieczoru. co tam porabiacie w łikend wieczorową porą ? ja sie muzą delektuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w zeszłym roku w międzyzdrojach płaciłem 160 za całe mieszkanie bez wzgl na liczbę osób co daje 1120 za tydzień 2 lata wcześniej w mielnie 1050 za tydzień, licze się z takim kosztem no chyba że będzie więcej to
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zdrastwujcie. chłopacy mam pytanko, prawdopodobnie będe się w tym roku wybierał do Sopotu na wakacje, znacie może jakieś ciekawe miejsca, tanie noclegi, ogólnie miejsca warte obejrzenia,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: joł witacze sootam ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie też sie zastanawiałem kiedyś ? dlaczego nie ? zbyt wysoka cena do ich możliwości ? lepiej sprawdza się zapas ? czy inny powód ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tam jest ok 2-3 godz roboty więc myśle że uczciwie 70pln, warsztat może nawet 100-120 wziąść w porywach do 150 pln ale więcej niż 100 bym nie dał, szukałbym innego warsztatu lub samemu z pomocą kolegów, zawszte ktoś gdzieś tam jakieś narzędzia wyczai no nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze z godzinke bo sobota w końcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skubi za kase z ubezpieczenia sobie nowe graty do furki dokupisz także nie ma tego złego ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomek gwiazdy ci nie sprzyjają cuś ostatnio - pierwsze słysze żeby się komuś fotochrom wylał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
14 jeszcze bede sie tu męczył, od 21mam urlop .... 7tygodni :banan:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po 12h za kołem dojechałem do SE, Bartek robimy spota ? możesz wpaść jak będziesz wracał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry no mi został ostatni dzień. jutro trzeba ruszyć dupe i zacząc pracować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zacznij od sprawdzenia czy wzmak dostaje zasilanie (pin 1 w kostce wzmaka). ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- Kurde... 21:00 a tu się nic nie dzieje jak nic się nie dzieje ... padła mi opona .. jestem pod Radomiem, zestaw naprawczy wystarczył na ok 10km i szlag trafił ... teraz szukam jakiejś byle 18tki żeby jutro wrócić do Poznania Pepin mówiłem ci że na zestawie naprawczym się 200 nie jeździ- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
melduje sie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wakacje się zaczeły oficjalnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:zdrastwujcie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też używam ale na androidzie, piękna sprawa, można se stacje posłuchaj z każdego zakątka świata. Polecam wszystkim, ide spać chopy. Narta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nadużycie byłoby tutaj :brzydkibanan:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to do jutra- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzieś tam krąże w koło komina bo trafiłem na oddelegowanego już - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00