Treść opublikowana przez fantastic
-
VW BORA AJM łapie notlauf - Prośba o analizę ogów
jaki nr ma gruszka ? jak ten zawór sie nazywa fachowo ? (zawór ciśnieniowy sterowania turbiną ) ? etka mi mówi że taka część nie istnieje w katalogu ?
-
VW BORA AJM łapie notlauf - Prośba o analizę ogów
mam kanał i narzędzia, nasadki, torx itp. dam rade z tym czyszczeniem jestem elektromechaniem z wyksztacenia troche grzebie w autach , a reszta jak wygląda ? przepływka jest ok ? po czyszczeniu będe chciał robić program jak nie będzie przeciwskazań. ICEWEED: o których zaworkach piszesz ? ---------- Post dopisany 12-08-2012 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2012 at 08:34 ---------- Panowie pojawił się następny problem. 3-4 dni temu auto przestało ciągnąć z dołu, po przekroczeniu 3k RPM dopiero dostawało kopa i ciągło aż do 4,5k, po przerzuceniu biegu na wyższy (zazwyczaj 4) znów ciąg do 4,5k i notlauf (przy kilku próbach tak samo). Pierwsza myśl : łopatki zacięły się w innym położeniu, turbo na stół i czyszczenie( 3mm sadzy w środku). po dokładnym wyczyszczeniu i założeniu do auta zonk - nie ciągnie w ogóle, wrażenia z jazdy jak SDI ! Czy jeśli podmienię N75 z N18 a jeden z tych zaworków będzie uszkodzony to będe miał takie same objawy ? Jak zlokalizować który zawór może być uszkodzony ? Jest Jakiś inny sposób sprawdzenia zaworków ? Czy możliwe jest złożenie tego pierścienia który porusza kierownice w turbinie w innym położeniu ? jutro wymienię jeszcze wszystkie wężyki podciśnienia. aaa gdy turbo miałem na stole i rozłączyłem gruche to zdziwiło mnie że ona ciężko pracuje, tzn trzeba użyć dosyć sporej siły żeby ją wcisnąć - Czy to normalne. Po dmuchnięciu w wężyk nic się nie dzieje i tak samo po zassaniu, nie wiem czy można dmuchnąć tam kompresorem ? czy coś się nie uszkodzi ? log1- notlauf przy 3k RPM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM log2 powtórka VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM log3 powtórka powtórki VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- VW BORA AJM łapie notlauf - Prośba o analizę ogów
to czyszczenie można samemu zrobić np. szczotką drucianą i(lub) benzyną ? czy potrzeba jakichś fachowych narzędzi ?- VW BORA AJM łapie notlauf - Prośba o analizę ogów
Jak w temacie, kupiłem w zeszłym roku w wakacje, kolo twierdził że jeździ po mieście bardzo wolno, krótko po przyprowadzeniu zaczęły się tryby awaryjne. wyczytałem że turbo może być zasadzone (dziwne słowo) więc zacząłem czyścić, gównie czyszczenie polegało na jeździe na wysokich obrotach na drogach ekspresowych, autostradach. Gdy wchodził w awaryjny po prostu wrzałem na luz, zjechałem na pas awaryjny, gasiłem auto i ponownie odpalałem i wio w drogę. Przez całą zimę był spokój aż do teraz błędy silnika: grupy normalne: Log (0 - 014,018,023) Log (1 - 004,007,013) Log (2 - 000,001,003) basic settings Log (0 - 011) Log (1 - 003) Log (2 - 000) dynamiczne: Log (0 - 000,001,003) Log (1 - 011,011) Log (2 - 004,008,010) ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- blok 011 w próbie dyn. jest 2x dlatego że załapał NOTLAUFA w 1 próbie. 2 dni temu pękła mi rura odchodząca od turbo do IC, jest już wymieniona Czy ten 2 błąd 17958 mógł być tym spowodowany ? wcześniej raczej go nie było.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakieś ciemne interesy - nie chce sie przyznać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale 1,5-2kkm zrobisz jak nic w miesiącu a z twoim spalaniem 19+ to i tak jakaś okrągła sumka sie robi, do tego auto się zużywa przez większy przebieg, też teraz mam kalkulator w ręcach non stop bo kasia do roboty chce iść i sie zastanawiam czy na wrześni nie szukać chaty i nie będzie taniej wynająć na miejscu niż dymać codziennie 25km + zakup 2 auta mniejszego jakiegoś ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- Fan sie umywa spać - guten abend chopy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie myślałeś żeby szukać chaty bliżej kalisza - te dojazdy to masakra, codziennie sie kupe czasu traci na dojazd. a Magda pracuje ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś w tym jest bo teście na emeryturze i właśnie sie chcą do wrześni przenieść żeby wszędzie bliżej było i na piwo bez auta można wyjść- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak patrze na to ogłoszenie i tu u nas na wsi cena za metr kw - 1975pln ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- zmień robote- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie ten domek? sokolniki - 11km od wrześni- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:teście mają swoje na sprzedaż, dom ok 200mkw + bardzo duża działka, z tyłu za domem boisko do piłki nożnej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
joł pany co tam ciekawego słychać ? ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- mam zamiar w niedalekiej przyszłości zakupić lustrzankę do robienia fajnych fotek z wakacji, na co mam zwrócić uwagę ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry jakby co to wiecie gdzie mnie szukać http://a4-klub.pl/wielkopolskie-94/bazar-kupi%EA-sprzedam-zamieni%EA-oddam-poszukuj%EA-tylko-wlkp-55304/index2.html#post2876032- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:bry:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A Ty nie w BT? niestety BT szlag trafiłł w ostatnim momencie. teściowa wylądowała w szpitalu i nie było z kim młodego zostawić, a jeszcze w czwartek o 14 sie szykowaliśmy. ---------- Post added at 12:03 ---------- Previous post was at 11:58 ---------- we wrześni masz w bierzglinku ściemniaczy, mają też szyby i są na rynku już jakiś czas. http://szybkasciemka.pl/ mają zakład w bierzglinku, jak wylecisz na kalisz i od razu za wiaduktem po lewej stronie 1 w lewo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja u siebie zrobiłem ledy w postojówkach konstrukcji własnej zakupiłem ledy i zamontowałem je bez radiatora podobne do tych z allegro http://allegro.pl/led-wysokiej-mocy-3w-emiter-zimny-bialy-i2206380352.html wg kalkulatora z elektrody obliczyłem jaki musi być do nich opornik i wszystko to wpakowałem w lampę w seryjny cokół zgodnie z zasadą ponownego demontażu i powrotu do seryjnej H6W gdyby było trzeba efekt: 0 błędów na fis-ie i bezawaryjna praca przez 1,5 roku czas wykonania 1godz z demontażem lamp koszt: ok.25zł za 2 lampy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednak polecę starą trasą na łódź, częstochowę, sen jest dla mnie na wagę złota - wyjadę ok 7.00 rano więc do zobaczyska w BT- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no też nie mam auta, właśnie sprzedałem przed chwilą. Do BT będę musiał borą dymać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze sie zbieram, ja żeby do was dojechać musiałbym o 3.00 z wrześni wydymać więc myśle czy jest sens, z drugiej strony całą trasę samemu to też żadna przyjemność. zastanawiam się. jak dojdę to dam znać. P.S. a dlaczego tak wcześnie wyjazd ? do BT jest ok 8 godz drogi, ostatnio chyba o 7 rano lecieliśmy ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może mini GP byśmy zrobili w któryś dzień tygodnia ? mam straszną chcicę a samemu do d*py - nie ma tej rywalizacji i dreszczyku emocji Halo pany mam prośbę. Potrzebuje nr koma do kuredu, jego brat ma q7 chyba nie ? możecie mi podesłać na PW- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja znów nie dałem rady... w ostatniej chwili mi sie plany pokrzyżowały . Pany a dlaczego nikt od nas ze starej ekipy na zlot nie jedzie ? widziałem na liście gwerty-ego, lele ? vario jak tam ? - VW BORA AJM łapie notlauf - Prośba o analizę ogów
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.