Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
pewnie nawet nie wiedział jakiego rarytasa pogonił
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
szwajcar, usa i japonia nie miały wnęki w przedlifcie:wink: dokładnie tak:wink:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
przecież każdy przedlift ma wnękę
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
A co będzie rezał, jak juz kupi gotowe? Halogeny to nie jedyny mod. Jest masa innych rzeczy które może zrobić, prawda? Bez spiny, nie spinam zadka zeby miec halo Gladkiego przedlifta jeszcze nie ma trzabyło szukać zderzaka ze szwajcara:wink: miałbyś odrazu gładki przód:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dixon mam nadzieje ze kolo razemz gleba wleci:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil jak zwykle w swoim stylu Ja wiem co Dominikowi chodzi po głowie i ciężko to dostać co tam chłopaki w planach:naughty:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ja też mijałem się z Tomaszem w Uszwi.. obecnie jestem w Holandii i nie ma szans żebyście mnie widzieli:wink: natomiast widzicie moje audi którym jeżdzi żona pozdrawiam właśnie miałem pisać że pewnie żonkę widzieli:decayed:
-
[B5 AJM] OGrowóz
ramka z przedlifta, jest okrąglejsza, nie ma takich ostrych kantów:wink:, ale na grillu nie bedzie tego tak bardzo widać, laik nie zauważy
-
[B5 1Z] A4 TDi
No cena znośna, jak za stan w jakim one były:wink:, no ale nic rozglądamy się dalej:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie drażnij:jerk: Slepy odpuść sobie te felgi, podobno 3 szt spawane, wszystkie pogięte, info z raceism od kogoś kto je oglądał Dzięki wielkie za informacje. Te z forum toledo poszły za 2800.
-
[B5 1Z] A4 TDi
no posłałem mu PW, i czekam na info, chociaż i tak po ptakach, jak za taka kase jak mówisz, to niezła lipka, on je jeszcze w polerce miał ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zobacz sobie na Battalionie do czego sie przymierza teraz:kox: ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/dCb0stWaa.jpg~original Jaka piękna kosa to VT, ale jak siądzie to koło to bedzie klasa:kox:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zobacz sobie na Battalionie do czego sie przymierza teraz:kox: ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------
-
[B5 1Z] A4 TDi
poszły już niestety:kwasny:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie... te Twoje mnie nie robia wogóle:grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
dzieki za info, poszło PW do niego, zobaczymy co odpiszę ---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- no zobaczymy, muszę te swoje pogonic bo bez tego to bedzie d*pa:whistling:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Właśnie nie pisze co to za opony, moje bym pogonił to może by nie dużo trzabyło dołozyc:naughty: ---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ---------- że co? masz jakiś inny komplecik?
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie drażnij:jerk:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mają ludzie wyobraźnie:doh:
-
[B5 APS] by czorny
no przód 8j a tył z 11J na tym VT:grin:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Mała Upka pierwszej strony:wink: I pare fotek z wczoraj:wink: Spot 07-11-13 Photos by Pawel_Jodlowski | Photobucket
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
wezmę lustro to cos cykniemy:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ok:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
rzucie jeszcze godziną i zapodam na pierwszą stronę mi by pasowało po 19:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
no ja też byłbym za wieczorkiem, może standardowo czwartek?