Treść opublikowana przez slepy
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
nie wiem czy "trochę" jest tu odpowiednim słowem:kox:
-
[B5 APS] by czorny
czorny to wiesz do kogo dzwonić wtedy:decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil graty awansu:hi:
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
wszystko bedzie:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
bedzie 320mm:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
Symphony leży razem z kompletnym 2din, tylko klima mnie blokuje:facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
RNS-E to nie ori? no błagam ale trzeba rzeźbić i inne czary mary, wiecie jak to jest, każdy pakuje co mu sie podoba, mi RNS_D pasuje i można w dobrej kasie wyrwać
-
[B5 APS] by czorny
ale po co mnie to, ja słucham głównie radia, także te wszystkie wodotryski mi nie są potrzebne, wolę ori wygląd:wink:
-
[B5 APS] by czorny
jestem za, jak dołoże klimkę to też wpadnie 2din z Navi+, srodek wygląda wtedy mega:wink:
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
no to teraz minimum 215/40, bo to tylko 8J, najlepiej 215/35:wink:, przy większej oponie koło straci cały urok
-
[B5 1Z] A4 TDi
No taki jest plan, ale zostawię to chyba na wiosnę już może w międzyczasie wpadną progi z esy to się maznie całość
-
[B5 1Z] A4 TDi
będzie premia na nowe mody:naughty: żeby to chociaż w tył to bym sobie z friko eskowy prysnął, a tak
-
[B5 1Z] A4 TDi
zdjęcie z telu, wkomponował mi sie dzisiaj szef hakiem holowniczym w zderzak:facepalm:
-
[B5 1Z] A4 TDi
-
[ALL B5] Audi S4
czad, czad czad:slina:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ledy ładuj, dużo młodziej sie furka prezentuje:wink:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
195 na 6J o vt mi chodzi:grin:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
laczka to ześ ładnego naciągnął
-
B6 by Armi - sesja s.25
to było tylko kwestia czasu:grin:, plany zacne:wink:, a o efekty sie nie boję
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no ja sie też rozglądam za czymś nowym, ale do wiosny jeszcze daleko:decayed:, te mi ostatnio uciekły, a mogłoby być ciekawie, i też właśnie dać rotory w złoto:wink: RIAL DAYTONA RACE 18'' 8,5''/9,5'' 5x112 ET30 (3652507098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. też na nie miałem chęć tylko cały czas obawiam sie zmiany parametrów felg na osiach, niby jeżdza, ale wszyscy w usa:decayed: no u mnie nie ma tego problemu:whistling: niestety:facepalm:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no ja sie też rozglądam za czymś nowym, ale do wiosny jeszcze daleko:decayed:, te mi ostatnio uciekły, a mogłoby być ciekawie, i też właśnie dać rotory w złoto:wink: RIAL DAYTONA RACE 18'' 8,5''/9,5'' 5x112 ET30 (3652507098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
felga pochodzi z audi A8 tzw. flat five, w sumie fajna, mozliwe że będzie na sprzedaz, ale dopiero jak będe miał inną felge na przełozenie, felgi raczej będą bez opon, ale to dopiero na wiosne Miały być dare RS, ale coraz bardziej przekonuje sie do LM 9"x4 FELGI DARE LM "18 NOWE 8J+9J 5x120 (3702932423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale to dopiero styczeń - luty:whistling: ciemne środki?
-
[ALL B5] Audi S4
sam spawasz? Tak, rzeźbie samemu, tylko malowanie znajomy mi ogarnie To tym większa satysfakcja:wink: Graty umiejętności:wink: Dzięki... Mam nadzieję że wszystko się uda, jak na razie jest dobrze Teraz kminie nad kolorem, bo był plan od początku na niebieski ale po zobaczeniu tej fotki pomyślałem że biały nie jest głupi... http://i.imgur.com/7DaBoWl.jpg Wiadomo, sam biały roll może być słaby, pomyślałem o białej gaśnicy + naklejka OMP, do tego może dekle zaworowe na biało, coś jeszcze, jakiś drobiazg.... sam już nie wiem no w tej wygląda to niezle:wink:, z bialymi kołami robi robotę
-
[ALL B5] Audi S4
sam spawasz? Tak, rzeźbie samemu, tylko malowanie znajomy mi ogarnie To tym większa satysfakcja:wink: Graty umiejętności:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
sam spawasz?