Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Siemanko, dawno tu nie zaglądałem, bo i przy audi się nie wiele dzieje. Zapadła decyzja i B5 zostało wystawione na sprzedaż, mimo ceny nikt się na niego nie skusił, co spowodowało , że rozbieram auto na części. Co prawda nie do ostatniej śrubki, ale wyprzedaje wszystkie grubsze rzeczy jakie były dołożone, i wracam do jakotakiej serii. Po czym auto wystawię ponownie na sprzedaż, ale już w atrakcyjniejszej cenie Jeśli się nie sprzeda, pewnie zostanie jako daily, ale o tym bedę myślał pózniej. Póki co parę gratów które zostały do zabrania, może ktoś się na coś skusi RNS-E A4 B6/B7, dopasowane do konsoli a4 b5 komplet z klimatronikiem Bochnia • OLX.pl WWW.OLX.PL RNS-E dopasowane do konsoli 2din b5, polskie menu, komplet z panelem klimatronika i ramką przycisków,( są dopasowane do radia) 1500zł, w... AIRRIDE do A4 B5 Ośka, komplet, FWD, powietrze, Air-ride Bochnia • OLX.pl WWW.OLX.PL Komplet, poduchy Rubena na amorkach FK przód na grubej ladze, okucia trzeba odświeżyć, bo są stalowe, nie były zabezpieczone i zaszły rdzą, na... Zawieszenie Gwintowane, Gwint, KW V1 Audi A4 B5 FWD ośka Bochnia • OLX.pl WWW.OLX.PL Zawieszenie Gwintowane KW V1, stan bardzo dobry, wizualnie tylko nakrętki zardzewiałe bo są stalowe, przez co nie ma problemu z ich zapiekaniem... Jest jeszcze sporo pomniejszych detali, jak coś zapraszam na priv Aktualnych fotek, brak bo i nie ma za bardzo co pokazywać, zostanie jedynie fajna pamiątka:
  2. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Póki co cisza, graty leżą tylko czasu brak żeby to ogarnąć, zrezygnowałem z etatu, i powoli przymierzam się do startu ze swoją firmą, przez co i finanse na auto się nie zgadzają [emoji6] rozbierać go szkoda bo już trochę go mam no i to moje pierwsze auto, przez co mam do niego sentyment, póki co stoi i czeka na lepsze czasy a śmigam B7 mam nadzieję ze przed sezonem uda się poskladac i wrzucić aira i będę nią śmigał na codzień Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ktoś to już sprawdzał, trzeba podpiąć jeden ładunek i ma śmigać [emoji6]
  4. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kolumna z polifta i siedzi elegancko, przyciski nie ogarnięte, i zaślepka poduchy, bo dorwać poduszkę to masakra
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie w tej budzie, chodzi mi po głowie zmiana budy na polifta w Quattro, i przerzuceniu gratów przez zimę będę coś myślał
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na to już mam inny plan
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tak popatrzyłem dzisiaj po zdjęciach to od 2014 zmieniło się na zewnątrz tylko koło [emoji16], środek troszkę więcej , ale leży już lotka na klapę, cupra na przód i może coś jeszcze wpadnie... Myślę czy nie ogarnąć jakiejś delikatnej oklekljki bo na nowy lakier raczej nie starczy w przyszłym roku, a jest parę miejsc które by tego wymagały
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    O ile kasa pozwoli (bo nie ukrywam że auto zeszło na dalszy plan) to szersze ranty na tył, pomalowanie rotorów na złoto , jak było w DARE, w perspektywie malowanie całości ale to pewnie jeszcze nie w przyszłym roku, pomału też wymieniam, poprawiam wszystkie części które są nadgryzione zębem czasu, aby wszystko wyglądało jak należy Same końcówki dospawane do serii, przy 90KM nie chciałem się bawić w jakieś większe przeróbki [emoji6]
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wpadło trochę nowej chemii, mam nadzieję ze pogoda na sobotę się wyrobi, i podziałamy trochę przy Zielonej Póki co kilka fotek stanu obecnego, mam nadzieję że zdążę jeszcze urwać coś z wysokości tyłu, bo trochę pieje w stosunku do przodu [emoji6]
  10. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W końcu od lutego udało się znaleźć chwilę na zrobienie przeglądu, i przewietrzenie auta, bo jak stwierdził diagnosta sporo pajęczyny pod spodem [emoji23] Przy okazji parę fotek Zamówiłem też u majfrendow komplet wróbel z podkładkami, całkiem fajnie to siądzie, tylko muszę pokminic co zrobić z pasem bo upływ lat się na nim odbił Jako że ostatnio słabo przyłożyłem się do rantów, tak dzisiaj siadłem nad tym na spokojnie i efekty widać a to tylko autosol, w tygodniu zamówię Mothersa i powinno być jeszcze lepiej
  11. slepy odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No właśnie ten wątek przeglądałem i ilu ludzi tyle opinii, i sam już nie wiem co z tym zrobić :/
  12. slepy odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam , Panowie kupiłem niedawno B7 i przymierzam się do zmiany rozrządu, na co zwrócić uwagę i co zmienić żeby jak najdłużej bez awaryjnie pochodziło? Silnik to BRE, jedni mówią o zmianie pompy oleju na ta z 1.9, z innymi mechanikami gadałem to wogole nie słyszeli o tym, i mówią żeby zmienić rozrząd i będzie ok, a Wy co polecacie?
  13. Co i jak? z kierownicą z TTRS też zadziala?
  14. Zakładałes mocniejsze siłowniki? Mi w sklepie dali mocniejsze chyba i wypchalo mi klapę przy zawiasie :/ nie wiem jak to jest w kombi Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  15. Panowie ,był ktoś w Chorwacji w październiku? Tak kijowo w tym roku urlop siadł że tylko październik wchodzi w grę, będzie tam jeszcze ciepło? Nie liczę na upały, ale nie chciałbym też tam zmarznąć Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No będę musiał spróbować , bo już nie mam pomysłów , no i kupić te słabsze siłowniki
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dali mi chyba za mocne siłowniki jak kupowałem nowe i z czasem zaczęła odstawać, teraz jest problem bo nawet po zdjęciu siłowników klapa odstaje, będę musiał coś ogarnąć... Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jeździ nie zawiele co prawda, ale jeździ
  19. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Coś tam się autem jeździ, i ciągle daje radość , wczoraj odwiedziłem MotoFest w Limanowej, sceneria ciekawa to zrobiłem kilka szybkich fotek, niestety nie wziąłem lustrzanka, więc foto z tela, ale chyba daje radę Chińczyk Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  20. Panowie, a jakie warunki w Październiku? opłaca się jechać czy za późno? Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  21. mmm, ta dokładka przedniego zderzaka oklejka taka jak ba tej czarnej, bo on się wzorowal na dtm, właśnie
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    spoko, odzywaj się, lipiec mam luźnieszy to może uda się spotkać Świeże fotki
  23. pieknie co? masz inne ujecia na B5B, w podpisie Michała masz link do galerii b5-tek w 20 folderze bodajże jest więcej fotek
  24. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dzięki wielkie, dla mnie też zmiana na plus, ale cały efekt zrobi jak wpadną szersze ranty, pomału ogarniam resztę tematów, trochę sie tego uzbierało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.