Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W niedzielę zwinalem się po 11 dzięki
  2. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    sobotę i niedzielę
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    vagnysa sesja w wykonaniu PhotoCichy
  4. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zakliczyński Moto Zlot
  5. Robi się mocno racingowo, teraz to koło coraz mniej pasi, sprzydałoby sie jakieś mocno sportowe koło, Volk TE37 np. i byłoby :kox;
  6. co to bedziesz miał? slepy nie kazdy ma auto tylmko na zloty.wiekrzość uzywa samochodu do jazdy na codzień. No dlatego napisałem że wiem że to Daily
  7. Za dużo opony, za mało gleby , ale rozumiem że to Daily progi by się teraz z S sprzydaly
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jakąś ceramika, ale nie dopytywalem dokładnie , ale efekt jest mega, lakier jest tak śliski ze szok Blaszka mniejsza jest pod spodem, tylko Dawid robił fotki po korekcie i z rozpędu Noe ściągnął ani przodu, ani tylu
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mała upka, auto doczekało się korekty lakieru, efekt poniżej, środek też już prawie poskladany na gotowo, także niebawem wpadną jakieś fotki
  10. Czorny ma na sprzedaż gwint do Q na tył, jak coś to się do niego odezwij
  11. Aaa to myślałem że sami to robią :/
  12. no właśnie próbuję to ogarnąć żeby coś się zgrało, może jakiś plastidip metalizujący albo coś bo galwanicznie nie wiem gdzie by to mi ogarnęli w tak małej ilości... Na luzie, oczywiście że deczko zamulają ale przy wadze kół jakoś to się bilansuje. Przy nowym piecu tego nie odczuję. Przyczepność w zakrętach bajka, ale w koleinach walka z kierownicą okrutna Spokojnie coś wymyślę, na razie modeluję front lipa i kończę ducktail i canardsy. Potem jakieś splitery pod próg i dyfuzor tylnyW Tuning Kingz, by nie ogarneli metalizacji znaczkow?
  13. Ładny tu zastój :/ może ktos chętny na spota? Rzuccie jakieś terminy ja się postaram dostosowac
  14. Jak zwykle mega
  15. slepy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak istnieją oryginalne zestawy naprawcze uchwytów lamp. masz może jakiś numerek tego? potrzebuje na piątek to zorganizować, bo ojciec w Austrii, i zjeżdża tylko na weekend, tam są wszystkie mocowania górne i dolne?
  16. slepy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, Panowie czy do lamp b6 istnieją jakieś zestawy naprawcze mocowań lamp, jak do b5? ojcicec ściągnął sarne, i lampa cofneła się o 5cm ale wszystko działa, tylko uchwyty połamane... Spotkaliście się z czymś takim? czy w gre wchodzi tylko zmiana lampy?
  17. Teraz na porządnych fotach, widać jak ten nowy lakier robi robotę, jaram się przeokrotnie, tył mnie rozkłada na lopatki, teraz wiem że do mnie na tył też na pewno wpadnie s4 polift
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Po długich przemyśleniach wybór padł na Morel Maximo 6.2, Maty powinny dojść w tygodniu i zaczniemy rezac Dzieje się
  19. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na olxie widziałem komplet coś koło 600zł, sam bym lyknal, ale już i tak mnie wydatki przerosły, ale bliżej zimy będę coś szukał pewnie;)
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ten zestaw będzie lepszy, tak naprawdę jakoś dźwięku i sam dół się poprawi po wygłuszeniu drzwi, zdecydowanie... Jeszcze był jakiś zestaw hertz-a którego tu na forum polecali, i nie wiem czy to był czasem ten : http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk-165-3-dystanse-mdf-lub-maty-i5195441684.html Tak naprawdę car audio to bardzo szeroko rozbudowana dziedzina, można w to wpompować ogrom kasy, kiedyś w tym siedziałem tylko że konkretnie w subach, mój max poziom to 600W RMS i 20 kilogramowy głośnik w fiacie uno, masowało plecy... niestety, wydajność alternatora i pieca była ogranicznikiem... Jak już zmontujesz sobie zestaw to pamiętaj żeby się głośniki wygrzały, taka standardowa procedura no właśnie z tym pompowaniem kasy to tak jak ze wszystkim, i dlatego nie chciałbym zbytnio wchodzić w temat , tak żeby ładnie grało, czysto i od czasu do czasu głośno i bede zadowolony, to chyba wezmę te U-diemension, kiedyś z czasem wpdanie sub, póki co musza wystarczyć 2x22cm w półce
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Daj info co i jak na pw, mam jeden luźny komplet dekorów to może bym sobie walnął w hydro
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no ja mam 13cm, teraz tez na dystansie, ale jednak jest bieda, dlatego chce wrzucic 16 i porządnie okleić drzwi, puste przestrzenie w ramkach chyba najpierw zaślepie pleksą a potem dopiero okleje, powinno to je usztywnić, i dać jeszcze lepszy efekt , kable też myślę dać nowe co by wszystko było jak należy , sygnałówki zresztą też puszcze jakieś lepsze
  23. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tak siedzi, zostało wrzucić klimatronik, co do drzwi blachy mam wygłoszone, teraz będę oklejał ramki I powinno być ok Z czasem wyleci jakiś sub do bagażnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.