Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam nadzieję że do maja się ogarne z autem, to coś się wykombinuje, Marcuz z RS4 też był chętny na spota, a i ja jego maszynę chętnie obadam
  2. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na a4 jeszcze ich nie widziałem , w następny weekend odbieram, to może się ogarnie jakąś przymiarkę W międzyczasie zacząłem pracę przy lotce na klapę Fotka kiepska, bo z telefonu, a że skończyłem pozna porą to już nie ogarnial
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ma być za tydzień dopiero, no ale info już poszło, koło to Work Brombacher Porsche Mesh na flatlipie, 8 i 9 J szerokości, koło jest trzyczęściowe także z czasem się dołoży rantu
  4. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Lotka już u mnie, jest po centymetrów na stronę dłuższa niż klapa, kminie czy ja tak zostawić, czy obcinac i wykończyć boki, mam starą klapę także będę robił testy, będzie ona zamontowana na ori wkretach żeby to elegancko spasowac Auto póki co na zimowkach, PO Dare w sobotę przyjeżdża klient, a nowe koło ma być u mnie do 2 tygodni Wolnego czasu mało, a sezon tuż tuż, mam nadzieję że uda się wszystko ogarnąć
  5. No to spoko, będę walczył z tym wieczorem, jak coś to będę pisał czy są postępy
  6. To jeszcze dzisiaj rozbiore panel, doszlifuje jeszcze te otwory i zobaczymy co będzie a mogę radio podłączyć pod prąd jak będzie w częściach? Ekran osobno, panel osobno, i buda osobno, tylko pospinane ze sobą?
  7. Czyli on może być uwalony? przy wpisywaniu tego kodu to którego przycisku bym nie wcisnal to efekt ten sam, zawieszenie... jeden przycisk ciężko mi chodzi po malowaniu, może być tak że on zwiera cały czas i przez to się blokuje?
  8. Nie Starałem się wszystko robić delikatnie, Ci to jest ten enkoder?
  9. siemanko, przerabiałem panel RNS-E pod b5, i po ponownym złożeniu, radio wiesza się przy próbie wpisania PINU, daje pierwszą cyfrę, naciskam gałką żeby ją zatwierdzic i zawiesza się , nic się nie da zrobić, daję wyłącz, włączam ponownie i jest ta sama sytuacja, kręci się dopóki nie potwierdzi się pierwszej cyfry, spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim?
  10. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie, wolę jak ładnie wygląda do turlania wystarcza, a kiedyś się może pomyśli
  11. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ta z m3 jest chyba tak samo wysoka na całej długości a ta schodzi niżej przy końcach, zobaczymy jak to będzie pasic jak przyjdzie na aucie Loosa mnie robi od niego ja odpatrzylem
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W piątek mi ja gość wysłał, także na dniach powinna być, jak tylko dojdzie to zaczynam rzeźbic
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ta mi się bardziej widzi, bo jest wieksza
  14. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Saab 9-3 trzeba trochę podrobic , bo na środku jest wycięcie na znaczek, ale to do ogarnięcia
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Będzie taka jak tu
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Z nowości: Dare LM sprzedane, dogaduje nowe koło, jak już bedzie pewne, to sie pochwalę co i jak udało się też dorwać lotkę na klapę, mała rzeźba i powinno być spoko
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam dwa miejsca jeszcze pod łokciem, także wystarczy czaje, bardziej mi chodziło o wygląd niż ich używanie chodź 2 kubki w tunelu jak znalazł się spisują mi się bardziej widzi w ori konfiguracji no i FUNK robi robotę
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam dwa miejsca jeszcze pod łokciem, także wystarczy
  19. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to teraz tylko wrzucić to do auta
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    działał działaj. z multi. ja tez powoli przymierzam się do tematu tylko czasu mało na swoje ostatnio. No ja właśnie też kiepsko czasowy jestem, ponad miesiąc się zbierałem żeby ten panel wyrezać , ale będę myślał o tym, bo jak jest to szkoda nie wykorzystać
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Taa, już w tamtym roku
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ramka gotowa na dniach wpada z całą konsolą do auta, i bierzemy się za następne mody
  23. tak komplet na oś ze śrubami, to jest całość nie pojedyńcze podkładki pod każdą śrubę...
  24. bo cały czas leżą i czekają na swój czas , nie mają tam aż tak drogo, napisz do nich, a napewno się dogadacie zaraz wrzucę w tytuł daty, może ktoś się jeszcze skusi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.