Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mam nadzieję że do maja się ogarne z autem, to coś się wykombinuje, Marcuz z RS4 też był chętny na spota, a i ja jego maszynę chętnie obadam
-
[B5 1Z] A4 TDi
na a4 jeszcze ich nie widziałem , w następny weekend odbieram, to może się ogarnie jakąś przymiarkę W międzyczasie zacząłem pracę przy lotce na klapę Fotka kiepska, bo z telefonu, a że skończyłem pozna porą to już nie ogarnial
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ma być za tydzień dopiero, no ale info już poszło, koło to Work Brombacher Porsche Mesh na flatlipie, 8 i 9 J szerokości, koło jest trzyczęściowe także z czasem się dołoży rantu
-
[B5 1Z] A4 TDi
Lotka już u mnie, jest po centymetrów na stronę dłuższa niż klapa, kminie czy ja tak zostawić, czy obcinac i wykończyć boki, mam starą klapę także będę robił testy, będzie ona zamontowana na ori wkretach żeby to elegancko spasowac Auto póki co na zimowkach, PO Dare w sobotę przyjeżdża klient, a nowe koło ma być u mnie do 2 tygodni Wolnego czasu mało, a sezon tuż tuż, mam nadzieję że uda się wszystko ogarnąć
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No to spoko, będę walczył z tym wieczorem, jak coś to będę pisał czy są postępy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To jeszcze dzisiaj rozbiore panel, doszlifuje jeszcze te otwory i zobaczymy co będzie a mogę radio podłączyć pod prąd jak będzie w częściach? Ekran osobno, panel osobno, i buda osobno, tylko pospinane ze sobą?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czyli on może być uwalony? przy wpisywaniu tego kodu to którego przycisku bym nie wcisnal to efekt ten sam, zawieszenie... jeden przycisk ciężko mi chodzi po malowaniu, może być tak że on zwiera cały czas i przez to się blokuje?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie Starałem się wszystko robić delikatnie, Ci to jest ten enkoder?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
siemanko, przerabiałem panel RNS-E pod b5, i po ponownym złożeniu, radio wiesza się przy próbie wpisania PINU, daje pierwszą cyfrę, naciskam gałką żeby ją zatwierdzic i zawiesza się , nic się nie da zrobić, daję wyłącz, włączam ponownie i jest ta sama sytuacja, kręci się dopóki nie potwierdzi się pierwszej cyfry, spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie, wolę jak ładnie wygląda do turlania wystarcza, a kiedyś się może pomyśli
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ta z m3 jest chyba tak samo wysoka na całej długości a ta schodzi niżej przy końcach, zobaczymy jak to będzie pasic jak przyjdzie na aucie Loosa mnie robi od niego ja odpatrzylem
-
[B5 1Z] A4 TDi
W piątek mi ja gość wysłał, także na dniach powinna być, jak tylko dojdzie to zaczynam rzeźbic
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ta mi się bardziej widzi, bo jest wieksza
-
[B5 1Z] A4 TDi
Saab 9-3 trzeba trochę podrobic , bo na środku jest wycięcie na znaczek, ale to do ogarnięcia
-
[B5 1Z] A4 TDi
Będzie taka jak tu
-
[B5 1Z] A4 TDi
Z nowości: Dare LM sprzedane, dogaduje nowe koło, jak już bedzie pewne, to sie pochwalę co i jak udało się też dorwać lotkę na klapę, mała rzeźba i powinno być spoko
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mam dwa miejsca jeszcze pod łokciem, także wystarczy czaje, bardziej mi chodziło o wygląd niż ich używanie chodź 2 kubki w tunelu jak znalazł się spisują mi się bardziej widzi w ori konfiguracji no i FUNK robi robotę
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mam dwa miejsca jeszcze pod łokciem, także wystarczy
-
[B5 1Z] A4 TDi
No to teraz tylko wrzucić to do auta
-
[B5 1Z] A4 TDi
działał działaj. z multi. ja tez powoli przymierzam się do tematu tylko czasu mało na swoje ostatnio. No ja właśnie też kiepsko czasowy jestem, ponad miesiąc się zbierałem żeby ten panel wyrezać , ale będę myślał o tym, bo jak jest to szkoda nie wykorzystać
-
[B5 1Z] A4 TDi
Taa, już w tamtym roku
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ramka gotowa na dniach wpada z całą konsolą do auta, i bierzemy się za następne mody
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
tak komplet na oś ze śrubami, to jest całość nie pojedyńcze podkładki pod każdą śrubę...
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
350zł za komplet 3*
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
bo cały czas leżą i czekają na swój czas , nie mają tam aż tak drogo, napisz do nich, a napewno się dogadacie zaraz wrzucę w tytuł daty, może ktoś się jeszcze skusi