Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    miejscówka do robienia zdjęć jest h**owato jedno, ale drugie to naprawdę brakło czasu :/ dotarłem tam ma 13 w sobotę, także trzeba było nadrobić zaległości póki co jedno foto, niebawem wpadnie reszta, w końcu widać jak siadło koło
  2. Z rana całkiem wporzo, bliżej 11-12 robiło się już tłoczno
  3. byłem w tamtym roku w sierpniu, plaża jest kamienista ale drobne kamyczki także spoko, no i w sierpniu ludzi masa Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  4. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    coś tam pomału napływa od znajomych ja mam może z trzy dobre i to wszystkie od tyłu, bo przód nie dość że porysowany , to jeszcze na samym wjeździe wyrwałem zderzak ze ślizgów i dolne mocowania belki poszły w pisdu , dobrze ze tyle schodzi z tą ubezpieczalnią bo znów bym musiał malować
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    2 dni melanżu, i żadnej komkretnej fotki auta tu jedna od kumpla trzeba dorobić boki radia , bo są szpary na 1cm ja podcinałem jeszcze klimatronik i górną ramkę lampy sam malowałem dzięki wielkie ! jeszcze parę tematów przedemną, ogólny look jest spoko, ale z bliska już nie jest tak kolorowo, rysy i wgniotki psują mi głowe, i chyba oprę sprawę o lakiernika, bo nic innego nie wymyśle
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a4b6 z przerobionym frontem
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Auto odebrane, osłona na swoim miejscu, osłona przegubu poprawiona, cambery w końcu na swoim miejscu (roboty było masę , bo śruby od czopa nie chciały za chiny puścić, po długiej walce udało się ogarnąć temat), do odebrania zostały koła, bo niestety okazało się że na jednej wyskoczyła buła :/ i muszę zamówić nową, w tygodniu powinny być do odebrania, i w długi weekend przmiarka czekam jeszcze na info z policji czy mogę malować zderzak, bo niestety pod warsztatem wpakował się w niego inny klient i nic sobie z tego nie robiąc odjechał bez żadnej reakcji :/ na pierwszy rzut oka przytarty i popękany lakier , ale po ściąganięciu kratek wyszło że jest pęknięty , sprawa zgłoszona i czekam na info, mam nadzieje że wystarczą fotki i oddam zderzak do lakiernika , żeby zdążył go prysnąc na VAG Nysa 4-5 Czerwca Póki co stoi na zimówkach, ale widać już pochylenie koła pierwsza przymiarka koła W tygodniu składamy to na gotowo
  9. A4 Klub Polska B5 Battalion.pl Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka google.pl Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka Dobra korektę tu mamy battalion . plWysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  10. Nie, kupił sobie ostatnio x5 Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka Jechałem obok Ciebie muszę Ci jeszcze ten klimatronik podrzucić Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  11. Lecialem w kierunku Sącza ale nie pamiętam w którym miejscu to było Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  12. Dobrze się ta Twoja żaba prezentuje! Widziana wczoraj w ruchu i robi
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzisiaj oddaje auto do mechanika na wymianę/poprawę niektórych tematów, prostowanie felgi i zalozenie gum, jak dobrze pójdzie to przy sobocie, powinny wleciec na auto Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  14. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale te ori z s4 są z niebieską nicią:/I nie będzie to za bardzo do niczego pasować, Będę robił od zera tylko muszę ogarnąć jakąś lewą kasę
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zdarza się Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Myślałem o tym, ale żonie się średnio widzą, kiedyś i tak wpadnie Carbon, tylko teraz poszło trochę kasy na koła, i nie wyrobie a jak się srebrne znudza to je prysne na czarno
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jestem w trakcie lakierowania nowych będą srebrne jak elementy na kierownicy
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jest następny w kolejce
  19. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Coś się ruszyło Jeszcze licznik ogarnąć i będzie pięknie
  20. w końcu udało się znaleźć chwilę żeby wziąść się za radyjko, rozebrałem go przeszlifowałem jeszcze raz otwory przycisków, i działa, tak jak podejrzewałem któryś przycisk zwierał i dlatego nie dało się wpisać kodu, teraz smiga jak należy
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Koła w Czwartek mają być w Polsce, a w sobotę jadę je odebrać , jak nie zapomnę to jutro zrobię lepsze fotki lustrzanką, bo z tela jest bieda jak widać , najważniejsze info z przed chwili, po ponownym rozebraniu RNS-E i przyszlifowaniu przycików radio ruszyło także można składać środek, i brać się za ogarnięcie lotki , w międzyczasie wrzuce w końcu cambery na tył , i jak tylko dojdzie pasujemy koło , pozostanie tylko popasować zderzaki, bo w zeszłym sezonie dostały trochę po d*pie
  22. No to tym bardziej zazdroszczę , ale znając Ciebie to zaraz sobie coś nowego wymyslisz
  23. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    O to to, tylko u mnie będzie flat lip Dare wczoraj odjechało z nowym właścicielem, będzie jeździć na A4B7 A ja czekam za nowym, odbiór miał być w tym tygodniu, ale sprawa się skomplikowała I będę w przyszłym
  24. Zazdroszczę, ją mam auto w maku z każdej strony, o nie wiem kiedy będzie chwilą żeby to ogarnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.