Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. Witam jak w temacie, głośniki mają grać pod wzmacniaczem, drzwi bedą porządnie wygłuszone, nie jestem jakoś specjalnie wymagający, ważne żeby było czysto Myślę o tych: http://allegro.pl/powerbass-s-60c-s-6c-210w-60hz-20khz-new-2015-i5181380629.html albo o tych: http://allegro.pl/u-dimension-el-comp-6-kurier-dystanse-w-gratisie-i5081217816.html Chyba że macie jakiś inny typ? Chętnie poczytam wasze opinie, i bede wdzięczny za każdą z nich
  2. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mój cały rok na lecie , tylko koza straszy, a musze jeszcze nakrętkę na tył ogarnąć, bo nie idzie jej ruszyć, a stanęła u góry Lecimy dalej z tematem, za poradą Przemka zamówiłem maty na drzwi; http://allegro.pl/show_item.php?item=5224988250 w końcu w środku bedzie ciszej, a i audio zacznie moze w końcu grać I mam mały dylemat brać te głośniki: http://allegro.pl/powerbass-s-60c-s-6c-210w-60hz-20khz-new-2015-i5181380629.html czy dołożyć i brać te: http://allegro.pl/u-dimension-el-comp-6-kurier-dystanse-w-gratisie-i5081217816.html A moze jeszcze coś innego? Doradzicie coś?
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no właśnie muszę dojść co tam trzeba ogarnąć, póki co i tak pogoda z dooopy, i nie chce sie nic robić, mam nadzieje ze po świętach zrobi sie spoko i coś zacznę składać
  4. no pogoda masakra, miałem się wziąść za wybebeszanie środka, ale masakra jest leje zimno, co chwilę śniegiem przesypuje :/
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no o czymś takim właśnie na początku myślałem, bo leży gdzieś rolka folii karbon, tylko bezbarwnego bym położył z 2-3 warstwy z pistoletu, i powinno być kozak, mam dwa dekory w tej folii to zrobię po świętach próbę
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No właśnie myślę o tym;) mam dwa komplety dekorów to jeden bedzie ja testy
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Oprócz tego nagrzewnica, sprężarka, wentylator i wiązka, to miałem od Siary
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No właśnie czarnych nie chce,te co mam są w sumie ok pasują do felg i rozjaśniają wnętrze, najchętniej bym przytulił Ori carbon ale ja ja nie puszcza muszę skończyć ten środek I jak styknie kasy to wpadnie delikatny camber na tył
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam gdzieś w domu kartkę, z tym co on mi dokładał
  10. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    100% będzie jak mi to będzie latać na poliftowym klimatroniku ale zadowolony jestem mega, i nie raz tam auto jeszcze zawita
  11. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kminie nad tym, tylko z warstwowa bezbarwnego na wierzchu, tylko pytanie jak folia przyjmie lakier...
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no w podszybiu mam w poliftowej desce, a tego drugiego poszukam
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to nie ten od Ciebie, kupiłem przedliftowy od gościa, ale klimy nie załącza bo nie ma jakiegos czujnika, który jest w koszu klimatronika, poliftowy ma już te czujniki w środku , docelowo wleci tamten
  14. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    +1 fajny klimatronik no póki co jest przedliftowy, musze poczytać jeszcze o podmiance na poliftowy, zeby niczego sobie nie popsuć , bo deski już nie chce zwalać
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no jeszcze troszkę zejdzie, bo chce już położyć wszystko co mam w planach, żeby mieć chociaż na rok spokój , i poskładać wszystko na tip-top,kminie jeszcze nad dekorami, czy zostawiać te złote czy ogarnąć coś innego jestem pozytywnie zaskoczony, bo dzwoniłem do kilku gośći i każdy krzyczał 1000-1200 za samą robociznę, a tu z częściami wyszło 1500zł, i zrobione sporo innych rzeczy o których nawet nie gadaliśmy , jak uskładam trochę kasy to odtawiam go do niego na włożenie licznika, mam nadzieje ze do tego czasu trafi się licznik z RSa,bo sie nakręciłem na niego
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wkoncu zaczyna to jakoś wyglądać, dzisiaj przymiarka, ale w tygodniu wylatuje znowu cały środek
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Auto odebrane, całość części z robocizną wyszły 2000zł, bez klimatronika bo to miałem już wcześniej, z tym że gość mi poogarniał sporo rzeczy przy okazji, wpadła poliftowa kolumna pod kiere z ttrs, poliftowy pająk i taśma, przerobienie przycisków od halo na poliftowe,przerobienie grzania szyby, i wypuszczenie wtyczki pod zapalniczkę w tunel, klapa otwierana z pilota, i masa innych rzeczy, takze jestem mega zadowolony, fotek nie mam bo środek póki co rozgrzebany, bo teraz ja bede wkładał ori wiązkę 4 szyb, wiązkę elektrycznych siedzeń i parę innych pierdołek, potem bede bawił się w składanie, najważniejsze że wszystko działa jak fabryka, i wpadła decha poliftowa,i już ta odstająca poduszka nie straszy
  18. 40%, no chyba że absynt czysty spiryt
  19. O nawet nie zauważyłem
  20. To kicha, na fb na fp B5 Elite jest filmik z podnoszona lotka na klapie b5 tak jak chce zrobić a4 frounde
  21. https://www.facebook.com/video.php?v=921811164517433&fref=nf
  22. https://m.facebook.com/widebodyaudi Więcej fotek jest w wątku Wojtka na Raceism
  23. To co składasz i do urzędu po żółte blachy nie chce miec konserwatora zabytkow na glowie ktory mowi mi co moge zrobic a czego nie... dla mnie to nie problem ale nie powiem ze marzy sie cos mocniejszego pod maskaWiem jak jest
  24. To co składasz i do urzędu po żółte blachy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.