Treść opublikowana przez slepy
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
W dokladce pewnie pozostałości po haku
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
215/40 Dekory?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jaram się, zmiana na duży Plus, na tył też bym zapodal jakiś dystans większy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Brałem od siary, ale i tak sporo części brakujących wyszło w praniu, o tyle dobrze ze gość który mi to ogarnia ma szrot, i dużo części brałem od niego, jak skończy to napiszę ile w sumie wyszło
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No teraz Rant coś jak u mnie. Będzie w ciul lepiej
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ok, ale z tyłu będzie robić robotę, jeszcze jak się koła pokracza to już wogole
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ten cal różnicy jest widoczny na rancie? Bo z tel słabo widać
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie, może uda się poskładać na Starym, a jak nie to gość ma wszystkie części i zrobi mi podmianke [emoji6], odezwę się wieczorem w sprawie tego wentylatora[emoji6]
-
[B5 1Z] A4 TDi
Zrobiłem trochę porządku na pierwszej stronie, teraz jest bedziej przejrzyście, z aktualności auto przeszło przegląd, gadka standard wystające koła i xenon = strata dowodu, ale jakoś poszło, wyszło parę rzeczy do zrobienia, ale do wiosny powinienem wszystko ogarnąć, od przyszłego tygodnia auto leci na montaż klimy, potem składamy środek na poliftowych gratach
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
też racja, ale to bedzie wyglądać
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Kawał kapora będzie to nieźle wyglądać z tyłu, a będziesz pochylił coś koła?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
masakra z tymi progami chyba też będę musiał zajrzeć u siebie. Jak z tym walczyłeś? Jak idzie odklejanie tych plastików czarnych? jak masz ori nakladki nie ruszane nigdy to ja bym tego nie ruszal i nie bedzie zle, tak samo bylo u mnie po 18 latach jak zerwalem te nakladki nie bylo zle ale problemem bylo to ze nie zabezpieczylem tego jak powinno byc... w moim przypadku progi poszly do wypiaskowania a po iaskowaniu szybko w podklad jeby rudy sie nimi nie zainteresowal.... pozniej progi zostana pomalowane i zabespieczone fuidolem/konserwacja teresona Bedziesz kladl jakas zywice czy cos na ten spaw? od zewnatrz tylko kit/szpachlowka i co tam jeszcze bedzie trzeba, ogolnie spaw trzyma dobrze, wszystko jest sztywne mysle ze bedzie oki odebralem tez dzisiaj od tokarza regulacje do zderzaka, i jako ze gwint wewnatrz jest jakis slaby kazalem tez dorobic nakretki kontrujace od dolu i gory zeby sie nie przesuwalo Dobry patent z tymi kontrami, ja wymieniałem kły a można było odrazu tak to ogarnąć, bo sruby mam identycznie zrobione
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
przecież to nie jest koło do a4, tylko na handel , do a4 jest coś gruuubego
-
[ALL B5] Audi S4
Ja piertole ten lakier ,
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
fuga wygląda mega spoko, ale sam miałem i są dwa ale, raz dobiłem probiem i wszystko szlag trafił, dwa rozwalanie przy ewentualnym demontażu ale ja nie mam fugi między progiem a budą, okleiłem miejsce styku taśmą, i zalewałem żywicą z matą do skutku, i w miarę wyszło
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
sorki za obsówe, tak to u mnie wygląda, auto stoi od listopada,dlatego wygląda jak wygląda
-
[B5 AJM] OGrowóz
Ale najpierw się do Michała uśmiechni niech podkręcić w PSie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemek później Ci podesle te fotki;) mam zrobione tylko się muszę do kompa dorwać
-
[ALL B5] Audi S4
Jak ja sie jaram takim podejsciem do tematu, Gracjan wielkie graty za taką robotę, jaram się fhuj
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Nie znalazłem nic w domu, będę popołudniu u rodziców to Ci porobie dokładne foto
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Jak wrócę do domu to poszukam, ale nie wiem czy będę coś miał, ale jutro będę u rodziców, to Ci cykne foto
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ja te brakujące miejsca uzupełniałem żywica i siatka szklaną, poszło kilka warstw ale trzyma jak złe i nic się z tym nie dzieje
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
U mnie po zdjęciu pro progów było ciut lepiej, ale i tak to porobilem żeby tam nie zaglądać
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
Lubie TO!
-
[B5 1Z] A4 TDi
no ja mam ramki założone od lata, a wiązka leży w garażu, także odrazu ją dołoże