Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wiem, będę coś kminil, jutro powinienem mieć ja w domu, to zobaczymy co i jak, wystrzelonej poduszki nie mogę nigdzie znaleźć niestety: /
  2. Przemo ile to ma szerokosci?, Jak dobrze opona siadzie to powinno być spoko.
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Raczej na nity, bo na innej aukcji są fotki od srodka[emoji6]
  4. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zaślepka raczej wpadnie, bo nie mam luznych 6 stow na poduche, chyba ze się trafi w dobrej cenie do wiosny: wink4: leci kolejny element układanki
  5. mam grzane kubełki wzór przedliftowy za 300zł oddam
  6. Będę brał niebawem, ale chłodnicy i tak nie miał bo ucierpiała przy strzale
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Teraz? chociaż mnie z malowaniem i tak wyszły taniej:wink4:
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No uzbiera się sumka. Ta co kupiłem to skóra igła także obszyje gałkę i ręczny pod nią
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić Lecim z tym... Zbroimy się na przyszły sezon Piekne lejce bedziesz kombinowal z multifunkcja? wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da jesli to ta kiera co poszła na licytacji za około 5stów to kur.... przebiłeś moja oferte do mnie wpada tak ale zamiast ttrs to tylko znaczek slajn 580 Dokładnie... No ja też będę chciał zmienić znaczek raczej cały czas na alegro siedzi zaq 450zł taka ponad miesiąc ją obserwujeTylko ze chyba do obszycia. Ostatnio przeglądałem allegro pod tym kątem: decayed:
  10. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić Lecim z tym... Zbroimy się na przyszły sezon Piekne lejce bedziesz kombinowal z multifunkcja? wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da jesli to ta kiera co poszła na licytacji za około 5stów to kur.... przebiłeś moja oferte do mnie wpada tak ale zamiast ttrs to tylko znaczek slajn widze slepy ze nie tylko mnie przebiłes przebiłem nawet sam siebie
  11. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić Lecim z tym... Zbroimy się na przyszły sezon Piekne lejce bedziesz kombinowal z multifunkcja? wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da jesli to ta kiera co poszła na licytacji za około 5stów to kur.... przebiłeś moja oferte do mnie wpada tak ale zamiast ttrs to tylko znaczek slajn 580 Dokładnie...No ja też będę chciał zmienić znaczek raczej
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No mojej lakier na całości też by się sprzydal...
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to grubo, po fotach nie widać ;p
  14. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A co tam będziesz grzebal przecież jest ok...
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył Super plany, a znając Ciebie to je szybko zrealizujesz Dokładnie Ja też muszę się wziąć za środek, kabelkologia mnie czeka, nakładki podobno pasują też z scody i seata i są tańsze niż z rs4 ja znalazłem takie nakładki na OLX za 79 pln skoda octawia audi a3 TT No widziałem te za 65zł, ale bede chciał komplet z podstopnica: wink4: Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył Super plany, a znając Ciebie to je szybko zrealizujesz No zobaczymy jak czas i fundusze pozwolą, ale do wiosny powinno się udać poskładać środek, na pierwszy rzut pójdzie klima, bo z tym będzie najwięcej roboty: /
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No zobaczymy czy budżet na wszystko pozwoli:wink4: takie są plany a co się uda zrealizować to się okaże na wiosnę..,
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładnie będzie jak pozbieram resztę gratow i to włoże do auta: wink4:
  19. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wolałbym się nie przekonać
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    podobno trzeba podpiąć tylko duzy ładunek i wypali
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić Lecim z tym... Zbroimy się na przyszły sezon Piekne lejce bedziesz kombinowal z multifunkcja? wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bede chciał znaleźć poduszkę w dobrej kasie, do wiosny trochę czasu, jak nie znajdę wpadnie zaślepka
  23. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Si, miałem limit 500zł, no ale jakoś tak poszło
  24. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić Lecim z tym... Zbroimy się na przyszły sezon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.