Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. Mercedes alphard. 18" 8,5j/9.5j
  2. nie, nie ma tak źle, ostatnio komplet był za 3,5K, a na olx 2szt 9.5 za 1000zł., jakbym miał lewa kase to bym je wziął i czekał na kolejne 2
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale pomysl sobie ile ludzi lata do dzisiaj takimi autami jak audi 80b3 lub golf 2, bez poduchy i latają tymi autami na codzień, bo nie maja innego wyjścia, nie stać ich na nowsze itp. , wiadomo każdy ma swoje zdanie, i nikt nikogo nie bedzie tu za to bił
  4. to koło robi jak dla mnie gnój no i w pl, nikt go nie miał jeszcze na b5, jakby Ci się udało uzbierać 4X9,5J to by był sztos
  5. wszystko spoko, tylko ze to wszystko już w b5 było, pasi szukać czegoś nietypowego, ja otworzyłem fundusz na jakiegoś customa, może na 2k16 coś wpadnie, póki co zostaje jak jest
  6. no teraz ciężko coś z jajem ustrzelić, żeby tego nie było duzo , dlatego ja się zdecydowałem na LM, bo wzór jest ponad czasowy, i leży super na wszystkim ale sprzydałoby się jakieś konkret koło, bo body prezentuje się coraz lepiej, wrzucisz progi i zderzak tył i bedzie
  7. Krzysiek dobra gleba i jakieś koło z jajem bym u Ciebie jeszcze widział, i Battalion murowany
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Najlepiej to chyba kupić kompletną kiere w dobrej cenie, same poduchy tanie to poduchy naprawiane na alegro, przegladam co chwile i nie widać okazji, a kiere kompletna za 1000zł idzie dostać niby tak, ale jaką masz pewność że w tej kierze za 1000zł masz ori poduszkę,a nie naprawianą, zawsze jest ryzyko
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    2 din leży, klima wpadnie na wiosnę, fis też, pomału się wszystko zrobi, sprzedawać go i tak nie mam zamiaru, takze wszystko w swoim czasie zagości na pokładzie:D
  10. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Co innego też jest gdybym tym autem jeździł codziennie, albo gdyby nim jeździła moja żona, a tak auto wyjeżdza raz na czas i prowadzę go tylko ja także się nie spinam, kumpel golfem 3 jeżdzi już z 5 lat tak i póki co odpukać nic się nie stało, a z drugiej strony co mają powiedzieć właściciele starych 80 czy golfów 1 jak tam poduszka wogóle nie szła;)
  11. Ładnie lecisz z tematem, w tym tempie to do wiosny będzie full wypas
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja nie mam spiny, dużo ludzi lata z kierownicami które nawet nie mają miejsca na poduszkę , popatrz na przykład na Hoodricha że Stanów;) a pisałem już że temat jest chwilowy i jak się trafi poducha w dobrej kasie to na pewno wpadnie na pokład
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Działamy, wlutowany opornik 2,2Ohm i kontrolka siedzi cicho, zaślepka zamontowana, jest spoko, po nowym roku zaczynam się przymierzac się do klimy;)
  14. to są soczewki pod Bixa
  15. to bier bo zaraz go nie bedzie, belke pewnie od swojego byś przełożył, spawanko to Ci kamil ogarnie za groszę, pryśniesz i bedzie kot
  16. A da sie to czarne wymienić zeby było tylko na jeden wydech?? trzebaby zaspawać, bo to jest w jedność ze zderzakiem
  17. Czika masz zderzak na tył http://allegro.pl/zderzak-audi-a4-b5-sedan-tylny-94-00r-685-i4885202310.html
  18. Otwarli teraz w stanislawicach, to ten sam właściciel co ma w Brzeziu ten szprot, ale musiałbyś tam przedzwonic
  19. Idzie ona ma jakiś numer ale cena nie będzie mała, a w uzywce będzie ciężko znaleźć
  20. Wierzę że grywalnosc mi to wynagrodzi
  21. Pablo a orientujesz czym różni się Horizon 2 na x360 a xone? Tylko grafa czy są inne różnice? Muszę sobie chyba ja zafundować bo w 1 jestem zakochany;)
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szafa wiec tak: - recaro fabryczne bądż nie - konsola 2din w lakier - dekory w lakier - podsufitka z jajem - kierownica z RS4 B7 Najgorsze jest to że jaski do tych kier sa za***iście drogie... te najtańsze po 600zł to naprawniane, bo typ beszczelnie pisze że przyjmie w zamian wystrzeloną kowi jasiek do kiery z rs4 b7 od 250 do max 300zl....jest jedno auta z ta sama poducha np a8 a to podejdzie do kiery TT? bo jak przegladam poduchy to zaczynaja sie ceny od 600zł... niet a8/rs4 b7 reszta tt,rs3 itd sa plytsze i niepasuja wzajemnie zegary z rs4 ciezko zaadoptowac do diesla podzialki calkiem inne ...ja tez swoje bede mienial na polifta,ewentualnie dorobie tarcze z rs4 z podzialka na diesla jak gwerty pokazywal na letnim wyszlo to calkiem w pache a jakie Ty masz budziki teraz?, mi leża z a6 polfta, z Ramkami satynowymi właśnie, te co brałem od Ciebie Krycha;)
  23. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale ramka na kierownicy jest satynowa
  24. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No zobaczymy jak się sprawy poukladaja, jak się trafi w dobrej kasie to czemu nie, ale póki co muszę ta klime pozbierać i wrzucić Chce satynowe, co by do kiery pasowało:wink4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.