Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. Dywan wyszedl spoko. Przepralem go troche i jest gocio Jak zostana 18" to mysle o 205/40 na 8" ja bym pchnął to koło, na 8J szału nie bedzie a założysz wąską gumę to bedzie jak kolarzówka wyglądał , szukaj czegoś w 9J na tył
  2. Foty kozak, ale czemuś tej blaszki nie stargał
  3. ale jest sk***iel z mordy, bardzo dobra decyzja z zostaniem przy tym zdeziu
  4. no te widziałem, myślałem ze coś nowego wpadło już
  5. Kamilo kto tam zgarnął nagrody? najlepsze koło mnie najbardziej interesuje
  6. panowie wyświetla sie wam pełen folder? u mnie wyświetla sie wszystko
  7. Proszzz... https://drive.google.com/folderview?id=0BwXGmjBU7S-9eWVXd3hQTC1pMWM&usp=sharing
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    trzabyło targać, na dipie jest
  9. Za godzinę będę w domu to coś podrzuce
  10. Ten ziomek od niskiej a3 jest
  11. Konkret ramka i znaczek w czerń i będzie kozak[emoji6]
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    LowDaily2014 OEM+2014
  13. za tą kase to dwie powinny być
  14. bedzie Esa na Inwazje? ja nie dojadę części bede miał w przyszłym tygodniu
  15. Nawiercane trzeba co jakiś czas przeczyscic. Bo inaczej się zapytają te dziurki i jest kupa, ja bym postawił na ferodo gładkie, przez zimę będę takie dawał do siebie po regeneracji zaciskow
  16. U Wandeja z forum komplet ferodo wychodzi niecałe 400zł także cena super, a na tył idzie wsadzić podobno 288 tylko części idą z trzech modeli samochodów do tego
  17. 312, bo miałem założone i dałem im radę
  18. Nowe tarcze i klocki ferodo
  19. ja też może wbije w piatek na chwilę, o ile uda mi sie zmienić hamulce na przodzie
  20. gamonia co wzion go i pocion... pażdzierz jakich mało ino na fotach dobrze wygląda Czorny ch*j Duffy fura gniecie, ja piertole jak to jedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.