Treść opublikowana przez slepy
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Kozak:slina:, jesteś w Polsce? moze jakiś spocik w tygodniu?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Reszta fotek:wink:
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
poka no jakie foto na równym, jak to siedzi:wink:
-
[B5 APS] by czorny
cytując klasyka, "hołly kał":kox: robiłeś coś z rantem czy jest tak jak było?
-
Swap AWX-a do A4 B5 afn
ile masz takich kompletów na swapa? jak możesz rzuc jakąś orientacyjną ceną na PW:wink:
-
Swap AWX-a do A4 B5 afn
odezwij się do Seba1_2, on wkładał do siebie AVFa na miejsce AHU:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
- Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
no tył na focie kozak:kox:, ja mam tylko po jednej nakrętce w Kw,- Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
przód coś wyje... czy tak stoi nie równo auto?- [B5 1Z] A4 TDi
Pamiętam;), od zawsze mnie ta fela robiła, no i w końcu siadła:D- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to chyba nieźle to młuci:kox:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a czym to napędzasz? czhyba muszę sobie skompletować taki zestawik:naughty:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamilo, jaki to model, nieźle wygląda:kox:- B8 TrOOOOp
Nie jest ona częścią tej ramki - można łatwo wyjąć. Ale ciężko samą kupić, w szczególności pod Homelink. Ja na Allegro szukałem 2 miesiące, w końcu kupiłem cały panel i przełożyłem tą część. A Ty chcesz wersje z Homelink czy zwykła (taką jak na zdjęciu) ? wolałbym z homelink, ale zwykła też by mogła być- B8 TrOOOOp
siemanko, Panowie może pomożecie, da radę dokupić tą zaślepkę osobno czy ona jest integralną częścią lampki?- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
To czekam za raport z użytkowania:decayed:, i wtedy się zdecyduje:grin:- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Zdecydowałeś się na 5w40, chyba też się teraz na niego zdecyduje:rolleyes:- [B5 APS] by czorny
\guziory z mapetowego pilota, bo mam pod nie cala wiazke:wink: pasowałoby cos elegantszego dorezac, bo te to jak z lampki nocnej:grin:- [B5 APS] by czorny
te guziory to lipa straszna:whistling: i wpakuj trzeci wskaźnik na środek, skąd dorwałeś ten zawias?, dobry farciarz jesteś- A4 b7 1.8t
wrzuć jeszcze przód slina, bo to robi robotę w ch*j:wink:- [B5 APS] by czorny
od czesława takowe by były, tu trafił sie cały to co okazja wpadła:kox:, farciarzu:decayed:- [B5 APS] by czorny
mapet ma takie zestawy u siebie w ofercie, także pewnie idzie coś takiego samemu zrobić- [B5 APS] by czorny
nie zdążą wyschnąąąćć a Czorny pewnie taki nagrzany, że nawet o tym nie myśli w sumie jak opuści to i tak nie bedzie widać- [B5 APS] by czorny
nie miałeś mieć malowanych okuć i amorów?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sandecja to jest ta co jeździmy jak jest deszcz? - Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel