Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Vag Nysa 2k14
  2. Tak S4 polift, ciężki temat do zdobycia do sedana, a jak się pojawi to 600-800zł, trzeba wylozyc:rolleyes: pokaż mi takiego za 600 Były:D, ale to i tak fc**j:rolleyes:
  3. Tak S4 polift, ciężki temat do zdobycia do sedana, a jak się pojawi to 600-800zł, trzeba wylozyc:rolleyes:
  4. jeszcze grill i kratki i bedzie:jerk:
  5. chopie za ten hajs:grin:, a belka jest? ale luzna i chyba jeden kiel jest lekko przekoszony (albo mi sie wydaje) ale to pies bo na pierwszy rzut oka jest taka sama jak belka w zderzaku ktory lezy u mnie w garaz takze zeby jaj nie bylo to zalaze tamta (o ile podejdzie) zeby sie nie okazalo ze ta moze jest kopnieta ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- allegro no to chociaż tyle:wink:, ale za tą kase to napewno coś wykminisz, nieźle bedzie wyglądać, dyfuzor w czarnym połysku?
  6. chopie za ten hajs:grin:, a belka jest?
  7. czułem po kościach, graty farciarzu:kox:
  8. ok, to trzeba bedzie pomyśleć, bo moje już zmęczone:kwasny:, ale co się dziwić po 19-tu latach:facepalm:
  9. Ładnie, ale te żółte akcenty bym wyrzucił, i zrobił czerwono-biało:wink:
  10. płynnośc działania i jakosć wyswietlacza:wink: ślepy kupiłem najtańsze zamienniki po 25zł bodajze:wink: pasuje to jako tako, nie mówię o górze bo tam i tak trzeba bedzie je wyciać tylko o otworach na śruby itp.?
  11. Kowi, wiela Ty dawałeś za nowe nadkola?
  12. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    widze że Ci nie dadzą spokoju, jaka tarcza teraz 345?
  13. ja kupiłem najtańszą za 45zł, zrobiła już lampy i Ogrowe nadkola przy rolce:decayed:
  14. turbo awx, i 216, to gratów pełno:grin:, ale ceny niezłe trzeba bedzie się chyba wybrac w końcu Gratów pełno bo Turbo AWX, kolektor AWX ,Dolot nierdzewka z centralnym Intercoolerem , Sprzęgło wzmacniane , Koło jednomasowe , Wydech przelot 2,5" , wtryski 216 , Gajger od ciśnienia turbo , map sensor na 2 bary , no i Heble brembo 312 to że na wykresie nie napisał reszty gratów to nie znaczy że ich tam niema wiem, wiem ale gajger i heble mocy nie dają, jaki przyrost by był po zmianie pompy na 11? U mnie coś koło 170 - 175 może więcej bo turbo jeszcze miało mnóstwo rezerwy u ciebie nie wiem ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Idą dobre czasy jak RSy tanieją i można je nabyć za niecałe 6 koła a nie myślaleś o jakimś mocniejszym turbo i uderzyć w 2 z przodu:naughty: u mnie chyba jak już to wleci tylko większe turbo, ale kiedy to bedzie:whistling:
  15. turbo awx, i 216, to gratów pełno:grin:, ale ceny niezłe trzeba bedzie się chyba wybrac w końcu Gratów pełno bo Turbo AWX, kolektor AWX ,Dolot nierdzewka z centralnym Intercoolerem , Sprzęgło wzmacniane , Koło jednomasowe , Wydech przelot 2,5" , wtryski 216 , Gajger od ciśnienia turbo , map sensor na 2 bary , no i Heble brembo 312 to że na wykresie nie napisał reszty gratów to nie znaczy że ich tam niema wiem, wiem ale gajger i heble mocy nie dają, jaki przyrost by był po zmianie pompy na 11?
  16. narazie to musze pokończyć to co mam do ogarniecia, i potem bedziemy coś myśleć, może się jakieś większe turbo trafi po drodzę
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no ja mam sporo wypchane nadkola, i u mnie na równo z nadkolem jest rant felgi, a opona schowana, musze ciachnać trochę odboja i ją opuścić jeszcze ciut:wink:
  18. turbo awx, i 216, to gratów pełno:grin:, ale ceny niezłe trzeba bedzie się chyba wybrac w końcu
  19. 151km:slina:, dobrze się to musi odpychać, a co to za magika macie, grzebnął by mi 1z na większych wtryskach? ile taka przyjemność?
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    załóż wreszcie gewinde i skręć jak biały człowiek, a negatyw sam się zrobi:wink: no dokładnie , 58cm do błotnika, i koła się schowały jakieś 2cm górą
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam założone te mechanizmy do podnoszenia klapy i tak ja wypychają , siłowniki też mam zamienniki i nie wiem czy nie są za mocne, jest to na liście do ogarnięcia, ale czasu brak na wszystko:(
  22. klapka coś koło 30 paru złotych w aso:wink:
  23. ale kompletne? wszystkie 4 częsći? jak tak to mega prajs:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.