Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Vag Nysa 2k14
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Tak S4 polift, ciężki temat do zdobycia do sedana, a jak się pojawi to 600-800zł, trzeba wylozyc:rolleyes: pokaż mi takiego za 600 Były:D, ale to i tak fc**j:rolleyes:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Tak S4 polift, ciężki temat do zdobycia do sedana, a jak się pojawi to 600-800zł, trzeba wylozyc:rolleyes:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
o to to:decayed:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jeszcze grill i kratki i bedzie:jerk:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
chopie za ten hajs:grin:, a belka jest? ale luzna i chyba jeden kiel jest lekko przekoszony (albo mi sie wydaje) ale to pies bo na pierwszy rzut oka jest taka sama jak belka w zderzaku ktory lezy u mnie w garaz takze zeby jaj nie bylo to zalaze tamta (o ile podejdzie) zeby sie nie okazalo ze ta moze jest kopnieta ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- allegro no to chociaż tyle:wink:, ale za tą kase to napewno coś wykminisz, nieźle bedzie wyglądać, dyfuzor w czarnym połysku?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
chopie za ten hajs:grin:, a belka jest?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
czułem po kościach, graty farciarzu:kox:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to git:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ok, to trzeba bedzie pomyśleć, bo moje już zmęczone:kwasny:, ale co się dziwić po 19-tu latach:facepalm:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ładnie, ale te żółte akcenty bym wyrzucił, i zrobił czerwono-biało:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
płynnośc działania i jakosć wyswietlacza:wink: ślepy kupiłem najtańsze zamienniki po 25zł bodajze:wink: pasuje to jako tako, nie mówię o górze bo tam i tak trzeba bedzie je wyciać tylko o otworach na śruby itp.?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, wiela Ty dawałeś za nowe nadkola?
-
[B5 AJM] OGrowóz
widze że Ci nie dadzą spokoju, jaka tarcza teraz 345?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja kupiłem najtańszą za 45zł, zrobiła już lampy i Ogrowe nadkola przy rolce:decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
turbo awx, i 216, to gratów pełno:grin:, ale ceny niezłe trzeba bedzie się chyba wybrac w końcu Gratów pełno bo Turbo AWX, kolektor AWX ,Dolot nierdzewka z centralnym Intercoolerem , Sprzęgło wzmacniane , Koło jednomasowe , Wydech przelot 2,5" , wtryski 216 , Gajger od ciśnienia turbo , map sensor na 2 bary , no i Heble brembo 312 to że na wykresie nie napisał reszty gratów to nie znaczy że ich tam niema wiem, wiem ale gajger i heble mocy nie dają, jaki przyrost by był po zmianie pompy na 11? U mnie coś koło 170 - 175 może więcej bo turbo jeszcze miało mnóstwo rezerwy u ciebie nie wiem ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Idą dobre czasy jak RSy tanieją i można je nabyć za niecałe 6 koła a nie myślaleś o jakimś mocniejszym turbo i uderzyć w 2 z przodu:naughty: u mnie chyba jak już to wleci tylko większe turbo, ale kiedy to bedzie:whistling:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
turbo awx, i 216, to gratów pełno:grin:, ale ceny niezłe trzeba bedzie się chyba wybrac w końcu Gratów pełno bo Turbo AWX, kolektor AWX ,Dolot nierdzewka z centralnym Intercoolerem , Sprzęgło wzmacniane , Koło jednomasowe , Wydech przelot 2,5" , wtryski 216 , Gajger od ciśnienia turbo , map sensor na 2 bary , no i Heble brembo 312 to że na wykresie nie napisał reszty gratów to nie znaczy że ich tam niema wiem, wiem ale gajger i heble mocy nie dają, jaki przyrost by był po zmianie pompy na 11?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
narazie to musze pokończyć to co mam do ogarniecia, i potem bedziemy coś myśleć, może się jakieś większe turbo trafi po drodzę
-
[B5 1Z] A4 TDi
no ja mam sporo wypchane nadkola, i u mnie na równo z nadkolem jest rant felgi, a opona schowana, musze ciachnać trochę odboja i ją opuścić jeszcze ciut:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
turbo awx, i 216, to gratów pełno:grin:, ale ceny niezłe trzeba bedzie się chyba wybrac w końcu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
151km:slina:, dobrze się to musi odpychać, a co to za magika macie, grzebnął by mi 1z na większych wtryskach? ile taka przyjemność?
-
[B5 1Z] A4 TDi
załóż wreszcie gewinde i skręć jak biały człowiek, a negatyw sam się zrobi:wink: no dokładnie , 58cm do błotnika, i koła się schowały jakieś 2cm górą
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mam założone te mechanizmy do podnoszenia klapy i tak ja wypychają , siłowniki też mam zamienniki i nie wiem czy nie są za mocne, jest to na liście do ogarnięcia, ale czasu brak na wszystko:(
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
klapka coś koło 30 paru złotych w aso:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale kompletne? wszystkie 4 częsći? jak tak to mega prajs:kox: