Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciesz sie ze mnie na OEMie nie bedzie bo bym Ci wpierdolil za ten czarny znaczek ubolewam nad tym:grin: ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- mi się widzi, na żywo robi rozpertol z czarnymi lampami:wink:
  2. Pewno fantów szuka:grin:
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fura wróciła od lakiernika, błotnik ogarniety, ale jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek, przyjechałem do domu a na zderzaku dziura zaprawiona pędzlem:facepalm:, w przyszłym tygodniu powrót na lakiernie:doh:, a w kolejce czeka ogarniecie komory , położenie wiązek, i parę innych pierdół, a 1wszego wypad na wakacje:whistling: ---------- Post dopisany 23-07-2014 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2014 at 23:09 ----------
  4. Somes nie miał kół z lambo, maxsterr miał na agencje przez chwile;)
  5. Kamil dyfuzor dla Ciebie:naughty:
  6. Trzabyło podbić
  7. no to nieźle wyszło, graty, musze sie wybrać chyba w końcu na program:decayed:
  8. Ja może też się wyrobie;)
  9. No to dogadaj się z nim rano, to Ci wezmę bez problemu, tylko pewnie ja będę jechał gdzieś koło 10, 11, bo jadę nad wodę do jurkowa, a potem prosto na spota;)
  10. Pisesz do mnie? a skąd on jest?
  11. O mnie mowa? Może uda się wpasc;)
  12. W sumie nic, tylko jak pisał o czymś swiezszym, to raczej na myśl mi nie przychodzi b5:D
  13. a jakbyś je zrobił jeszcze na BIXa, to wtedy trawa na poboczach płonie:kox:
  14. co jak co ale to cupra, najlepsza robotę robi właśnie na RSie:jerk:
  15. bedziesz robił go na zółto?
  16. ale chyba nie passat b5:bag:
  17. taaa razem z głowicą
  18. To jak 2XX pęka:naughty:
  19. ok czyli zamawiam tego motula, Przemko gdzie brałeś u Dzika?
  20. jak ogarniesz i bede działać, to Ci podstawię moja na montaz klimy:decayed:, a co do oliwy, to nie mówie o rozszczelnieniu silnika, tylko czy pracuje na nim lepiej czy gorzej:wink:
  21. Nie leży mi Esowy znaczy leży ale RSowy jest tak piękny z tym plastrem miodu że musi zostać Zajarałem się ostatnio tym zdjęciem i do czasu wykrzesanego RSa będzie coś koło S4 http://i60.tinypic.com/qpntpe.jpg ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- Nasz spotowy LEONidas idzie w świat i został zamieniony na A4 B6 Q pomóżmy mu sprzedać Leo by starczyło na AIR Seat Leon 10500.00 PLN. stary sącz - otoMoto.pl ---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE SYSTEM Nowe[id1]-20140717-[diplayLink]-5307163@1-20140717164711 ten kolor:jerk:, no mi do tego pakietu zostało dokupić zderzak z esy i poliftowe drzwi:naughty: Kamil a klapa z US tez wpadnie?
  22. dostałem, ale nie mam z nim narazie kontaku, jak sie odezwie to bede pisał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.