Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    ja bym robił czarną, u siebie zrobiłem zółta i teraz chcąc coś zmienić, to albo trzeba się pod ten zółty kombinować, albo wszystkie graty od nowa obszyć
  2. ciekawe rzeczy piszesz o tym gwincie AP, chyba ci sie coś pomyliło Kiedyś mnie tym przewieźli i albo było na jakiś byczych jajach albo ja nie wiem bo twarde było niemiłosiernie gwint z natury powinien być twardy, bo jak spasujesz koła, np. jak u mnie i byłby miekki to całe błotniki w piz*u:wink:, zależy kto co lubi, ja lubię jak jest twardo:kox:
  3. malowanie nie da takiego efektu jedynia jakaś galwanizacja, ale trzeba bedzie sporo siana położyć Rimart » Chromowanie i złocenie
  4. oddać do profi złocenia, i zrobiłoby rozpiertol:kox:
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    siedem lat :facepalm:umarlbym tyle rzezbiac jeden projekt ja wiem że 7 miesięcy to już dużo:grin:, no ale tak sie pomału rzeźbi w tym gónwie:grin:
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    troszki czasu to zajęło, a gdzie tam do końca:whistling:
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Małe porównanie:wink:
  8. no właśnie byłby kozak:kox:
  9. Ty jak wytniesz bude to siadze zderzak na ziemi, czy bedzie coś blokowac jeszcze?
  10. no 8 OEM, 16 mam wesele, także chyba też odpuszcze:whistling:
  11. jak cie czarny ryju zaprasząłem na CSl to żeś olał sprawe a wjazdówka by była:grin: na ASTW nie jedziesz? zastanawiam sie, bo to cygańska impreza, zajebiali mi w skaryszewie krzesełko! wysłałem zgłoszenie ale nie wiem czy wyrobie finansowo po oemie:decayed:, 100 wjazd i 100/os. za rozłożenie namiotu, lub 250zł/os. za pokój:whistling:, także koszta sie robią
  12. jak cie czarny ryju zaprasząłem na CSl to żeś olał sprawe a wjazdówka by była:grin: na ASTW nie jedziesz?
  13. czorny pchaj jakiegos customa z rantem, albo coś z CCW zza wody:kox:
  14. bo to je podjebka:wink:, ale bardziej pasi bo ma jeden rozstaw, a te co ja wkleiłem mają 2:wink:
  15. nie widziałem go na forum:whistling:
  16. mnie to wygląda na to XXR 530 17-19 Intense
  17. nawet niech nie próbuje bo dziura tylko będzie, a ja się czaje na zderzak od środka się daje i nic nie widac:wink:
  18. przyładuj mu wkręta do błotnika i bedziesz miał spokój:wink: bo tak to bryndza:kwasny:
  19. Kamilo a co Ty tak z tym opadniętym zderzakiem jeżdzisz:facepalm:
  20. no czekam na foto, było coś tam ciekawego na miejscu?
  21. się nie udało przybyć, żona osłabiona to nie chciałem jej ciągać, a pół soboty auto pucowane:decayed:
  22. szkoda się chyba babrać, lepiej odłożyć i wpakować coś konkretnego:wink:
  23. Kozak:kox:, trochę hebla z tyłu brakuje w porównaniu do przodu:wink:, bedziesz wkładał cos większego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.