Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Lepsze fotki ogarne później;) teraz był tylko tel pod ręką ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- No zostanie do jazdy, mi nie przeszkadza a nie chce mi się bawić w jakieś kombinacje:rolleyes:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Foto z mojego szajsunga+ pogoda za oknem :-\ Wieczorem wrzucę foto z lustra;)
-
[B5 1Z] A4 TDi
Lampy na aucie, teraz jest pazur, no i żółte zarowy w długich od Jihada robią rozpiertol:kox: Fotki ogarne jutro bo dziś nie wziąłem aparatu ;-) , muszę jeszcze poprawić koło kierunków bo mi nie ładnie odcięcie wyszło :-\ ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Przed malowaniem, zrobiłem próbę z seria:rolleyes:
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
jaką oponkę wrzuciłeś?
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
gdzie sa foty:whistling:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Pasowałoby ten dół jakoś wyciągnąć, bo tak średnio to wygląda póki co :-\
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ori, tylko ja już miałem wklejane bo mi Gwerty robił bixa, ale poszło bez problemu, Opalarka i szeroki śrubokręt robi robotę
-
[B5 1Z] A4 TDi
Po robocie wrzucam na auto;), i nie dawałem podkładu, odpuściłem tylko;)
-
[B5 1Z] A4 TDi
Czarnym silikonem Mapei, nie mieli nigdzie u mnie kleju do szyb :-(, szafa mówił ze ma tak zrobione i jest git, zobaczymy jak będzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
Połyskiem;)
-
[B5 1Z] A4 TDi
moja metoda szklo trzeba bylo okleic tasma nima, źle i tak by sie im chyba lekka polerka zdała:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Ty masz ori te kółka? Rzuć na PW ile sypnąłeś za nie:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
lampy się lepią Jutro wpadają na auto:jerk:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to git, czekam na foty:wink:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Jak już pisałem jest miazga:slina:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bedzie Ci to wogóle widać, lepiej byłoby na oslonach silnika coś podziałać
-
[B5 1Z] A4 TDi
u mnie ramki pomalowane, zobczymy jutro jak wyszło, jak bedzie ok to składam, jak nie to bedzie poprawka:decayed:, i odrazu jak mam lampy na stole zrobiłem sobie długie na Bixie razem z ori h7:decayed:
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Video , kto Ci ogarniał i ile taka zabawa?
-
[B5 1Z] A4 TDi
No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-) bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu No mi wczoraj rozebranie 2 lamp zajęło jakieś 25minut:D O kurde, to super A jak rozklejałeś? Suszarka + nóż? Opalarka + szeroki śrubokręt;) najpierw pozewnatrz poodklejalem, potem podgrzalem lampę od środka i poszło elegancko:D
-
[B5 1Z] A4 TDi
No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-) bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu No mi wczoraj rozebranie 2 lamp zajęło jakieś 25minut:D
-
[B5 1Z] A4 TDi
No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-)
-
[B5 1Z] A4 TDi
Czekam na info od Gwertego;), ale chyba silikon dekarski da rade:rolleyes:
-
[B5 1Z] A4 TDi
a sprawdzę sprawdzę ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ---------- luz szkoda ze na Bełtów nie mogę przyjechac bym obalił na żywo furke Spokojnie dziewczyny, na ori mnie nie stać, a wzór mi się mega podoba, no to cóż było robic:decayed:, dla 98% społeczeństwa to fela jak fela, a że się raz na czas ktoś przyczepi że nie ori, trudno:decayed: Są też inne rzeczy poza samochodem na które wydaje kasę, jakbym miał nieograniczony budżet to napewno bym nie jeździł 90-cio konnym dieslem US:grin: ---------- Post dopisany 14-05-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2014 at 23:58 ---------- Po krótkiej walce, lampy rozklejone, jutro maluje, także na Niedziele bedzie czarna morda:decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
może z czystym sumieniem sprzedać Skąd my to znamy:D ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- Mega robota:slina: Zazdraszczam Skilla:kox: ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 22:35 ---------- http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9304.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9308.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9320.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9321.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9326.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9336.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9344.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9354.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9373.jpg Zrobiłeś Pan Panie robotę Dzięki wielkie, dobrze ze się pojawiłeś, nie będziesz miał kawałka tej skórki lambo, co mi obszarowa graty?, pasowałoby mi ręczny przeszyc:rolleyes:
-
[B5 1Z] A4 TDi
No właśnie na jasnej serii jest lipa, a tak jak u Kaffara, to mnie Megsa robi ta dokladka:kox: