Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Lepsze fotki ogarne później;) teraz był tylko tel pod ręką ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- No zostanie do jazdy, mi nie przeszkadza a nie chce mi się bawić w jakieś kombinacje:rolleyes:
  2. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Foto z mojego szajsunga+ pogoda za oknem :-\ Wieczorem wrzucę foto z lustra;)
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Lampy na aucie, teraz jest pazur, no i żółte zarowy w długich od Jihada robią rozpiertol:kox: Fotki ogarne jutro bo dziś nie wziąłem aparatu ;-) , muszę jeszcze poprawić koło kierunków bo mi nie ładnie odcięcie wyszło :-\ ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Przed malowaniem, zrobiłem próbę z seria:rolleyes:
  4. Pasowałoby ten dół jakoś wyciągnąć, bo tak średnio to wygląda póki co :-\
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ori, tylko ja już miałem wklejane bo mi Gwerty robił bixa, ale poszło bez problemu, Opalarka i szeroki śrubokręt robi robotę
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Po robocie wrzucam na auto;), i nie dawałem podkładu, odpuściłem tylko;)
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czarnym silikonem Mapei, nie mieli nigdzie u mnie kleju do szyb :-(, szafa mówił ze ma tak zrobione i jest git, zobaczymy jak będzie
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Połyskiem;)
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    moja metoda szklo trzeba bylo okleic tasma nima, źle i tak by sie im chyba lekka polerka zdała:wink:
  10. Ty masz ori te kółka? Rzuć na PW ile sypnąłeś za nie:wink:
  11. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    lampy się lepią Jutro wpadają na auto:jerk:
  12. no to git, czekam na foty:wink:
  13. Jak już pisałem jest miazga:slina:
  14. bedzie Ci to wogóle widać, lepiej byłoby na oslonach silnika coś podziałać
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    u mnie ramki pomalowane, zobczymy jutro jak wyszło, jak bedzie ok to składam, jak nie to bedzie poprawka:decayed:, i odrazu jak mam lampy na stole zrobiłem sobie długie na Bixie razem z ori h7:decayed:
  16. Video , kto Ci ogarniał i ile taka zabawa?
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-) bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu No mi wczoraj rozebranie 2 lamp zajęło jakieś 25minut:D O kurde, to super A jak rozklejałeś? Suszarka + nóż? Opalarka + szeroki śrubokręt;) najpierw pozewnatrz poodklejalem, potem podgrzalem lampę od środka i poszło elegancko:D
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-) bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu No mi wczoraj rozebranie 2 lamp zajęło jakieś 25minut:D
  19. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-)
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czekam na info od Gwertego;), ale chyba silikon dekarski da rade:rolleyes:
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a sprawdzę sprawdzę ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ---------- luz szkoda ze na Bełtów nie mogę przyjechac bym obalił na żywo furke Spokojnie dziewczyny, na ori mnie nie stać, a wzór mi się mega podoba, no to cóż było robic:decayed:, dla 98% społeczeństwa to fela jak fela, a że się raz na czas ktoś przyczepi że nie ori, trudno:decayed: Są też inne rzeczy poza samochodem na które wydaje kasę, jakbym miał nieograniczony budżet to napewno bym nie jeździł 90-cio konnym dieslem US:grin: ---------- Post dopisany 14-05-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2014 at 23:58 ---------- Po krótkiej walce, lampy rozklejone, jutro maluje, także na Niedziele bedzie czarna morda:decayed:
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    może z czystym sumieniem sprzedać Skąd my to znamy:D ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- Mega robota:slina: Zazdraszczam Skilla:kox: ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 22:35 ---------- http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9304.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9308.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9320.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9321.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9326.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9336.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9344.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9354.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9373.jpg Zrobiłeś Pan Panie robotę Dzięki wielkie, dobrze ze się pojawiłeś, nie będziesz miał kawałka tej skórki lambo, co mi obszarowa graty?, pasowałoby mi ręczny przeszyc:rolleyes:
  23. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No właśnie na jasnej serii jest lipa, a tak jak u Kaffara, to mnie Megsa robi ta dokladka:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.