Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. racje ma chłop, a w kalendarzu takie pustki są :thumbdown: Chętnie podeśle... ale nie mogę znaleźć tematu ze zgłoszeniami ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 11:20 ---------- jedno zdjęcie które ustrzeliłem w nocy, nic szczególnego ale jak na pełną amatorkę to mi się podoba http://i59.tinypic.com/2ppnbqw.jpg k*rwa Bartek niezły skill:kox:, na kiedy się ustawiamy?
  2. Ja robiłem z płyty osb, zabezpieczyliśmy ja tylko kilkona warstwami folii w płynie;)
  3. dojadę ja tam? bo sprzęt jest:grin:
  4. a bedzie jeszcze lepiej:jerk:
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tył siedzi tak jak na fotach między oponę a błotnik wchodzi co najwyżej karta kredytowa:grin:, i wysokość 58,5cm, przód jest bardziej schowany, ale nie chce go wypychac bo przy skręcie mogłoby zorać błotniki:wink:
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    przód wyszedł mi rant na równo z nadkolem, tyle że ja mam je sporo wypchnięte, tył rant wystaje jakieś 1,5cm, bieżnik opony się chowa:decayed:
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to lipa:( Bede Musial obczaic jak to w tym VRze jest...
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No ona ma chyba inny numer bo napewno ma mniejszy ten otwór na zbiornik spryskow, z tego co porównywałem do osłony Kowiego, czy Krychy na fotkach ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- I co żeście z tym zradzili? Może zbiornik z VRa by podszedł...
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mi normalnie wyświetla, problemem jest otwór na zbiornik płynu spryskiwaczy, bo jest za krótki i przykrywa połowę wlewu:thumbdown: ---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- Doszły i napewno się przydadzą, mierzyłem i tu i tu i jest tak samo:( ---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- No będę chciał ogarnąć coś w tym tygodniu i może spróbuje jeszcze raz:rolleyes:
  10. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardziej chodzi o zbiornik spryskiwaczy:wink:, tył siedzi na odbojach, musiałbym rozbierać zawias i obcinac odbój, ale jest 58,5cm, a felga wystaje poza obrys, na fotce krzywo stoi bo z drugiej strony jest tak:whistling: I z nowości niestety nie dostałem sie na V Cultstyle:kwasny:
  11. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no niestety a myślałem ze zostaną ori, a tak trzeba będzie je malować
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to może sprobuje:D ---------- Post dopisany 04-05-2014 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 14:17 ---------- Będzie? No i problem z osloną z VR5:whistling:
  13. Piękna jest, dostałeś PW?
  14. a no to lipa, mozna byłoby coś przymodzić, a tak kasa w piach:kwasny:
  15. a to czemu Cię odholowali?
  16. a czemu pytasz bo coś wysoko stoi:whistling: nom pisalem na batalionie bez dystansu ani ani juz opona w sprezyne wchodzi w tygodniu zamawiam i poprawki ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- http://s2.postimg.org/w01aj9yid/DSC_0968_Kopiowanie.jpg no jak wypchniesz koła i posadzisz jeszcze ciut, to bedzie mega:naughty:
  17. a czemu pytasz bo coś wysoko stoi:whistling:
  18. zawiasu nie zmieniasz?
  19. widzę że do dzisiaj trzyma:grin:
  20. Przód troszke schowany ale pozatym kosa:jerk: mrogal aż się łęzka pewnie kręci:naughty:
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A klosza lampy to nie ugryzie:confused:
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tylko ze policja się będzie raczej czepiać o to, folie zerwiesz, a,spray?
  23. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To u mnie jeszcze spoko, zostało jakieś 4 cm gwintu, siedzi na 58,5 i trzyma go tylko odbij ale nie chce mi się tego jeszcze raz rozbierać jebać fk Myślałem jeszcze żeby lampy okleic czarna folia , gdzies na fb widziałem tak zrobione S4, i wyglądało nieźle
  24. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No właśnie chodzi mi to cały czas po głowie, ale jak sobie pomyśle o rozklejaniu lamp, to mi się odechciewa:(
  25. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To u mnie jeszcze spoko, zostało jakieś 4 cm gwintu, siedzi na 58,5 i trzyma go tylko odbij ale nie chce mi się tego jeszcze raz rozbierać ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- Dopiero teraz :confused: cieszę się ze w koncu:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.