Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
wiecej nie wypcham przodu, szkoda nadkoli, dzisiaj mierzylem przod i jest 57.5:naughty: Panowie a co do rejki to tak, zostanie tam gdzie jest, chce opusic kraj bez mandatu czy zabranego dowodu, chodz chyba rejka za nisko jest i za to tez chyba karaja-wie ktos cos? ja tak przelatałem cały tamten sezon, i nie było problemu, przyjebali się jak leciałem bez, i miałem ją za szybą
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jakby się dało normalnie jeżdzić bez blachy to spoko, a tak 500zł drogą nie chodzi:wink:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
przód bym wypchnął jeszcze trochę i będzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
Koła przyszły kurierem, na kartonach są dobre parametry czyli musieli sobie złą zapakować, zdarza się, znaczek póki co zostaje czarny, i chodzą mi po głowie czarne lampy:rolleyes:
-
[B5 1Z] A4 TDi
A i odboje musiałem skrócić, bo siadło na 62,5cm i nie chciało niżej zejść, szybka rozbiórka i obciąłem 4,5cm, na zaś, przód wystaje jakieś 5mm do rantu felgi, tył 15mm, i tak kminie czy tak zostawić, wygląda elegancko, ale nie wiem co na to miejscowi policjanci:grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
bede chciał coś urwać jeszcze, czekam aż założe cztery koła takie same, bo ta 15 z balonem jest wyzsza od 18, i mogą potem wyjść różnice:wink:
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
myślę ze gdzieś koło 12:wink:
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
no nie bede już kombinował, jutro jeszcze jade po towar, i w miedzyczasie wskoczę na Vag:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Diagnostyka tylko Radek z Dołów 609 177 429 leicicie jutro? podeślij mi numer tel do siebie, ja bede jutro ale nie swoim autem:wink:
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Jak potrzebujesz pomocy przy aucie to daj znać to wpadnę ;-) PS: Na bank można zostawić auto przy krokusie po drugiej stronie i przejście na piechotkę. nie wszystko spoko, auto ogarnąłem tylko jedną felgę mi dali z innym rozstawem:kwasny:, już ogarnąłem temat, tyle że nowa felga bedzie we wtorek:wink: no to tak chyba zrobię, zostawię auto na parkingu i wpadnę na chwilę
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Jest tam jakaś opcja perkingu przed wjazdem i wejścia z buta?, wyszła lipa z kołem, i wpadłbym zobaczyć co i jak innym autem:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
jakie koło siedzi?
-
[B5 1Z] A4 TDi
no też na to licze jutro sie wszystko okaże, mam jeszcze w zanadrzu dystans 15mm, jakby coś nie grało, no i mniej jak et35 nie uda się zrobić, bo wtedy do zacisku mam jakieś 2-3mm, pozatym 10mm raczej nie dostanę z kołnierzem, zobaczymy ---------- Post dopisany 26-04-2014 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2014 at 23:31 ---------- koło z grubasza spasowane, progi założone, niestety z jutrzejszego zlotu lipa, bo jedno koło, nie jest od kompletu, nie pasuje rozstaw śrub, jest inne Et i otwór centrujący:kwasny:, dobre koło przyjdzie dopiero we wtorek:wink:, progi zmontowane, resztę dzisiaj odpuściłem, bo bez jednego koła i tak lipa, zostało, wkleić listwy z s4, przespawać wydech,poprawić spasowanie zderzaka przedniego, prysnąć dyfuzor czarnym Dipem, i ustawić wysokość na gotowo:wink: póki co 59 przód 59,5 tył ale na tyle mam założoną jedną 18 i jedną 15, także pewnie sie coś jeszcze zmieni:wink: Auto ujepane, bo wczoraj była taka ulewa że szał, w przyszłym tygodniu, mam zamiar ogarnąc delikatną korektę i położyć wosk, wtedy się ogarnie sesyjke:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Też wezme lustro, to się cos ustrzeli:decayed:, a tymczasem w Rzezawie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
u mnie końcówki leża, ino trza redukcje do spawać, w przyszłym tygodniu pewnie wpadną na auto, Przemo i jaka decyzja? jaka oponka wleci?
-
[B5 1Z] A4 TDi
no zobaczymy jutro jak to się poskłada wszystko:wink:, wybieracie sie do krk?
-
[B5 1Z] A4 TDi
albo grubo albo wcale:kox:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
rok temu koles zj***l mi klejenie tego zderzaka, mial teraz pomlowac w wlasnym zakresie tak sie umowilismy, ja tylko pokleic i przygotowac pod lakier, dzwonie do typa ze mam zderzaki do malowania a ten tel nie odbiera to pocisk sms a ten do mnie zebym go nie straszyl i ze nie pomamaluje zderzaka bo sie nie daje gwaracji na wiejski zderzak a mowile ku,wie na drugi dzien jak odebralem zderzak ze pekl to mial poprawic a teraz przygral w H, mam szczescie bo mam kilku lakiernikow i trafilem na termin luzny, kratki innej nie znajdzie szkoda, ta jest taka sama jak cymek, w calosci zleje sie jakos z grilem---------- Post dopisany 25-04-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 23:00 ---------- http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140425_163533_zpsa68422e9.jpg Panie mega:slina:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
zrobiłem UPkę, tylko tak myśle bo czwartek wolny to może by się wcześniej ustawić?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
foty są?, to co klepać na górze nastepny czwartek?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
karwa zazdroszczę tak ogarnietego czasowo lakiernika, mój dwa zderzaki i progi z esy, maluje już 2 tydzień, jutro mam dopiero odbiór, nieźle wyszedł ten zderzak, szkoda że tej kratki nie idzie dostać bardziej podobnej do ori, ale i tak powinno być
-
Zawieszenie gwinowane ....
w tej kasie to już powinien być INOX:wink:, chciaz i tak widac że nie zmęczony:wink:, coś urwać z ceny i bedzie ok:naughty: inox? chcial bym to kupic ale jak mam sprawdzic czy to jest ok ? i czy nie potrzebuje mocowan na gore Inox, to jest wersja z nierdzewki:wink:, po zdjęciach widac że nie ma wycieków, i nie jest jakoś bardzo styrany, górne mocowania powinny Ci spasować od ori amorków:wink:
-
Zawieszenie gwinowane ....
w tej kasie to już powinien być INOX:wink:, chciaz i tak widac że nie zmęczony:wink:, coś urwać z ceny i bedzie ok:naughty:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja odpadam, auto dopiero na jutro bedzie:banghead:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja mogę polecieć na chwile;)