Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Odezwę się wieczorem, bo mam zdjęcia na kompie, a ja dziś pracujacy:thumbdown: ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- No do Ciebie jeszcze trochę brakuje:D, ale jestem na etapie testów, to może się coś jeszcze urwie;)
-
[B5 1Z] A4 TDi
Muszę ogarnąć jakaś lepsza miejscówkę ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- Nie mam:(, wczoraj przed spotem cyknalem parę ujęć na szybko i tylko w jpegu
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
to poliftowy sufit nie spasi p&p do przedlifta?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
o tym ześmy rozmawiali:grin:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dzięki szliczne za spota:hi:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Parę fotek z dzisiaj:wink:
-
[B5 APS] by czorny
to zderzak s4 robi taką robotę, bo ja mam przód na 58,5, a od zderzaka do ziemi jeszcze sporo miejsca:kwasny:
-
[B5 APS] by czorny
siadło za***iście, rzuć wysokościami do błotnika:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
myślałem żeby zrobić cały nowy wydech, ale przy moich tunungach mechanicznych, mija się to chyba z celem, zobacze co bedzie po wycięciu tego środka, jak bedzie lipa to bede myślal nad jakimś innym końcowym:whistling: ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ---------- no ja na takie odgłosy jak na tych filmach nawet nie licze, bo nie ma co porównywac 3.0 320km, do 1.9 90km:kwasny:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie musze tylko dospawać końcówki, bo kupiłem fi80 i musze jakąś redukcję ogarnąć, zastanawiam się też czy nie wyrzucic środkowego tłumika, ale czy to coś da:whistling:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja wezmę ;-)
-
[B5 1Z] A4 TDi
Bartek fura wypucowana, mozemy sie ustawiać na jakieś foty:decayed:, został do ogarnięcia wydech, ale to w poniedziałek bedą chłopaki działać
-
[ALL B5] szerokie s4
Agresor:jerk:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja powinienem być
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie, jakoś mi nie leży ten wzór w b5:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jutro ogarniam mycie;) jak się uda to wpadnę na chwile;)
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
697 460 460 teraz zauważyłem, że o numer pisałeś :/ no to może na niedziele byśmy się ustawili?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
, szkoda, a wieczorem też odpadasz?
-
[B5 1Z] A4 TDi
pogadam z ekipą i może się wybierzemy:wink: Kominy bede spawał w poniedziałek:wink: bo musze ogarnąć redukcję z 80mm na ori grubość rurek:wink: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Detale:jerk: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8996.jpg No i koniec zabawy z zawiasem, przód 58,5; tył 59,5: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8984.jpg czyli doszla:think2:?Wsio git? Doszła, i wszystko gra:wink:, Jeszcze raz wielkie dzięki za ogarnięcie sprawy:hi:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Panowie może byśmy sie wybrali w ramach spota:naughty: http://a4-klub.pl/swietokrzyskie-92/rozpoczecie-sezonu-staszovw-pl-2014-a-326466/#post4228683
-
[B5 1Z] A4 TDi
pogadam z ekipą i może się wybierzemy:wink: Kominy bede spawał w poniedziałek:wink: bo musze ogarnąć redukcję z 80mm na ori grubość rurek:wink: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Detale:jerk: No i koniec zabawy z zawiasem, przód 58,5; tył 59,5:
-
[B5 1Z] A4 TDi
chodzi mi po głowie:naughty: ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- no założę koło, pojeżdzę trochę i zobaczymy jak sie zawias ułoży, ale raczej troszkę jeszcze zejdę niżej, napewno z tyłem, ale myślę że centymetr max, bo nizej już odbój nie puści, a nie chce mi się już tego rozbierać, póki co jest 59,5
-
[B5 1Z] A4 TDi
No właśnie o takich myslalem;) ---------- Post dopisany 28-04-2014 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 10:50 ---------- Dzisiaj wziąłem się za listwy wewnętrzne z s4, troszkę je wyczyściłem, w ruch poszedł APC Megs`a, a na to Dionysus trim glitz:wink: Widać różnicę Progi wklejone, listwy też, no i małe spy , auto brudne, ale jakiś pogląd jest, jutro ma przyjść czwarte koło, zostanie spasowac koła i ustawić ostatecznie wysokość, zrobić porządne mycie, i przez weekend powinny wpaść konkretniejsze fotki:wink:
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Parę fotek odemnie:wink: Rozpoczecie Sezonu VAG Photos by Pawel_Jodlowski | Photobucket
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
pogoda spoko, parę fotek odemnie:wink: Rozpoczecie Sezonu VAG Photos by Pawel_Jodlowski | Photobucket