Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. Ja będę, w Krynicy trochę kropi, ale pewnie przejdzie;)
  2. no to fak:kwasny:, coś robił
  3. ja nie przeszedlem selekcji:facepalm:
  4. a słałeś zgłoszenie na Cultstyle?
  5. https://www.facebook.com/events/221377178058941/?fref=ts ma być kilku Battalionowców, także poziom powinien byc dobry:wink:
  6. Nie ja z rana Słowacja, a jak bede wracał to wpadam do Sącza:wink:, A masz jakies plany na przyszłą niedziele, szykuje sie otwarcie sezonu w Bałtowie, i ja sie wybieram:wink:
  7. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Piotrek najlepiej tak:naughty:
  8. A nie jedziesz na Tuning Battle?
  9. tak:wink: gwerty robił, ale raczej bede je rozklejał, i malował, lecisz jutro na sącz?
  10. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ok:wink:
  11. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    o 16:wink:, to zrób sobie wycieczkę do sącza, lody mają za***iste:wink:, ja lecę rano na Słowacje, i potem wpadam do Sącza:wink: Światowy człowiek jesteś ;-) Mógłbyś zabrać opalarkę czy co tam masz do podgrzania lakieru do bagażnika ? Jakbym wpadł to może bym pożyczył zamiast zawracać Ci głowę któregoś wieczoru. Tylko nie obiecuje że będę w Sączu :/ nie mam tego w domu, w tygodniu wezmę z roboty:wink:
  12. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    o 16:wink:, to zrób sobie wycieczkę do sącza, lody mają za***iste:wink:, ja lecę rano na Słowacje, i potem wpadam do Sącza:wink:
  13. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja bede jutro na Sączu:wink:, bedziesz? Robercik, chyba bede Ci musiał podrzucić lapka na czyszczenie bo już mi zaczyna swirowac po mału:grin:
  14. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W przyszłą sobotę uderzamy do Bałtowa:wink:
  15. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Już jest git;)
  16. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zrobi się zrobi, przy nim jest ogrom roboty ;-) Daj znać kiedy będziesz miał czas o tym co Ci mówiłem to przy okazji zobaczę Twoją ;-) , mam nadzieje że się widzimy w niedziele:naughty:
  17. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Widziana dzisiaj na żywo, nieźle wygląda na tym kółku, no i zacisk od 320mm robi robotę, zaklepać ranty wypchac koło i troche spuścić jeszcze i bedzie:kox:
  18. Tak to zmienia postać rzeczy:D, bierz przelatasz sezon i sprzedasz mi na zimę
  19. Jakiś mnie nie przekonuje ten wzór w 17:(, ale ja jestem inny:D
  20. No będę chciał zrobić czarne ramki, ale to chyba będę swoje przerabiał, a co?
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale ze sam środek czarny?, nie mogę sobie tego wyobrazić:confused: tzn mi chodzilo o taka kombinacje jak ty pokazales czyli czarna ramka tylko , wlasnie takie jak pokazal wojci0308 No I takie będę chciał zrobic;)
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No tak chyba będzie, bo kozak wyglada:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.