Treść opublikowana przez slepy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będę, w Krynicy trochę kropi, ale pewnie przejdzie;)
-
[B5 APS] by czorny
no to fak:kwasny:, coś robił
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
no to widzimy sie jutro:hi:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ja nie przeszedlem selekcji:facepalm:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
a słałeś zgłoszenie na Cultstyle?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
https://www.facebook.com/events/221377178058941/?fref=ts ma być kilku Battalionowców, także poziom powinien byc dobry:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Nie ja z rana Słowacja, a jak bede wracał to wpadam do Sącza:wink:, A masz jakies plany na przyszłą niedziele, szykuje sie otwarcie sezonu w Bałtowie, i ja sie wybieram:wink:
-
[B5 AJM] OGrowóz
Piotrek najlepiej tak:naughty:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
A nie jedziesz na Tuning Battle?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
tak:wink: gwerty robił, ale raczej bede je rozklejał, i malował, lecisz jutro na sącz?
- [B5 AJM] OGrowóz
-
[B5 AJM] OGrowóz
o 16:wink:, to zrób sobie wycieczkę do sącza, lody mają za***iste:wink:, ja lecę rano na Słowacje, i potem wpadam do Sącza:wink: Światowy człowiek jesteś ;-) Mógłbyś zabrać opalarkę czy co tam masz do podgrzania lakieru do bagażnika ? Jakbym wpadł to może bym pożyczył zamiast zawracać Ci głowę któregoś wieczoru. Tylko nie obiecuje że będę w Sączu :/ nie mam tego w domu, w tygodniu wezmę z roboty:wink:
-
[B5 AJM] OGrowóz
o 16:wink:, to zrób sobie wycieczkę do sącza, lody mają za***iste:wink:, ja lecę rano na Słowacje, i potem wpadam do Sącza:wink:
-
[B5 AJM] OGrowóz
Ja bede jutro na Sączu:wink:, bedziesz? Robercik, chyba bede Ci musiał podrzucić lapka na czyszczenie bo już mi zaczyna swirowac po mału:grin:
-
[B5 AJM] OGrowóz
W przyszłą sobotę uderzamy do Bałtowa:wink:
-
[B5 AJM] OGrowóz
-
[B5 AJM] OGrowóz
Zrobi się zrobi, przy nim jest ogrom roboty ;-) Daj znać kiedy będziesz miał czas o tym co Ci mówiłem to przy okazji zobaczę Twoją ;-) , mam nadzieje że się widzimy w niedziele:naughty:
-
[B5 AJM] OGrowóz
Widziana dzisiaj na żywo, nieźle wygląda na tym kółku, no i zacisk od 320mm robi robotę, zaklepać ranty wypchac koło i troche spuścić jeszcze i bedzie:kox:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak to zmienia postać rzeczy:D, bierz przelatasz sezon i sprzedasz mi na zimę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakiś mnie nie przekonuje ten wzór w 17:(, ale ja jestem inny:D
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Ja bym zostawił OEMa;)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
18"?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No będę chciał zrobić czarne ramki, ale to chyba będę swoje przerabiał, a co?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ale ze sam środek czarny?, nie mogę sobie tego wyobrazić:confused: tzn mi chodzilo o taka kombinacje jak ty pokazales czyli czarna ramka tylko , wlasnie takie jak pokazal wojci0308 No I takie będę chciał zrobic;)
-
[B5 1Z] A4 TDi
No tak chyba będzie, bo kozak wyglada:D