Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tych na Czesci obdzwonilem z 20 i wszędzie sprzedane:D
-
[B5 1Z] A4 TDi
Udało się znaleźć na allegro, co jakiś czas wpisywałem w szukajke vr5, i się trafily;), jakby się coś nawinelo, to będę o Tobie pamietal:thumbup:
-
[B5 1Z] A4 TDi
zbieram też graty pod maskę jeszcze parę detali i można składać
-
[B5 1Z] A4 TDi
pewnie tak:decayed:, ja obciąłem dobre 2,5cm:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
nakrętke mam ustawiona centymetr niżej niż w tamtym sezonie, i jest jeszcze sporo miejsca nad odbojem, poskładam i bede widział, w razie W to rozebrać amor i złożyć to 30minut roboty:grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
gadałem z Czornym i mówił że ma 11cm, a ja przyciąłem na 10cm, także powinno być ok:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Moja tylko po części:decayed:, dzisiaj sie chłop wziął za progi, ale chyba bedzie musiał zrzucić drzwi, bo grubsza sprawa z tymi wykwitami wyszła:kwasny: ---------- Post dopisany 23-04-2014 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 00:07 ---------- Mój nowy-stary gwint:decayed: Dystanse w drodze, jak dobrze pójdzie to przy sobocie bedzie jakieś spy:naughty:
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Jest mega:kox: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.640234072698170.1073741844.509162259138686&type=1
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
póki co wszystko w rozsypce, przy dobrych wiatrach moze sie uda poskładać na niedziele, w przyszłym tygodniu cos zorganizujemy, to juz powinna być na gotowo:decayed:
-
A4 Diesel
dzięki:wink:, ładnie siedzi:kox:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
mi też sie moze uda podlecieć, ale Volvem, bo lakiernik leci w ch*ja, nie wiem czy sie na niedziele wyrobie:facepalm:
-
A4 Diesel
rzuć parametrami kół
-
[B5 APS] by czorny
od Gwertego masz? mi już dwa razy wyjechał, da się go wcisnąć przez otwór na żarówke kierunku, ale trzeba zrzucić lampę Tak od qwerty, dużo się nie wysunął z pół cm ale mnie razi to no u mnie było to samo, ale jak sie jezdziło to się całkiem wysunął
-
[B5 APS] by czorny
od Gwertego masz? mi już dwa razy wyjechał, da się go wcisnąć przez otwór na żarówke kierunku, ale trzeba zrzucić lampę
-
[B5 APS] by czorny
myslałem, narazie będzie niskobudzetowo-folia, chodzi za mna dokładka z cupry i tylny zdeś ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- Braciaka mam zdolnego no pogratulować, skill jest niezły:wink:
-
[B5 APS] by czorny
slij to do kalendarza:jerk:, kto strzelał fotę?
-
[B5 APS] by czorny
mistrzostwo:kox:
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Ty chociaż klimę masz, ja myślę dokładać
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Avus, na dobrej glebie zrobi robotę
-
[B5 APS] by czorny
dobra decyzja z tym kołem, biją na głowę prosiaki:jerk:
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
jak Avus, to tylko Avus3 w 18 calach:wink:
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Jakbym widział moją 7 lat temu:decayed:, powodzienia w modach, na pierwszy rzut bym zbierał na wymiane lamp, gwint i jakieś dobre koło w 18":wink:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Kowi kiedys zapodal portugalca z takim ryjem wiec dzialam z tym ze u mnie jeszcze bedzie gladko:wink:maly rozpie,ol pod maska: -wyczyszczony mechanizm wycieraczek i nasmarowany(juz 2 padl) -nowe sylikony podcisnienia -nowy czujnik temperatury plynu G62 -nowy czujnik temperatury paliwa G62 -nowy filtr paliwa teraz nic nie szarpie i w koncu po paru mc pocisnalem hybryde, teraz czas na korekte:whistling: http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140416_191827_zps14d5b8e6.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140418_113141_zpsf2efea46.jpg świetnie wygląda ta osłona w ajmie, wszystko zakryte, szkoda ze sie jej nie da zaadoptować do 1z:kwasny:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemko na avusach lepiej to siedziało:whistling:
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
optycznie jedynie tak o to mi właśnie chodziło:wink: