Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. trzeba będzie pomyślec nad customami 3tlg z biedroną tak, zostają srebrne na przyszyły sezon planuje oklejenie całego samochodu, więc malował dokładek nie będę jest dobrze:kox:, z oponką bedzie kox:slina:
  2. no ja muszę do Adiego w sobotę podlecieć, bo przekładka kompa nie zadziałała, u niego ciśnie jak dziki,przełożyliśmy wszystko do mnie i jedzie jak seria:thumbdown: O kurcze to coś jest nie tak u niego ciśnie jak he właśnie dziki może wtryski coś nie te albo pompa nie wyrabia bo on miał 11 z tego co wiem no ale teraz ma serię pompę wrzuconą, i też szła jak zła, a u mnei nie ma efektu, no ale bedziemy cos działać, żeby to zaczęło jechać Mogłeś to od razu u niego montować i kminić czy jedzie z tym przeć dużo nie ma roboty sam jestem ciekaw czemu u ciebie nie idzie a u niego idzie mi to wygląda na jakieś dzienne na Ledzie:wink:
  3. czym malowałes te czarne elementy? baranek? Taaaa, w "szpreju" z Bolla ok dzieki, pięknie się prezentuje, mam nadzieje ze w tym sezonie uda mi doprowadzić mój lakier chociaż do połowy tego co jest u Ciebie:slina: Ja z lakierem na sezon dopiero będę walczył ale najpierw chce jeszcze pomalować zderzak tylny bo na razie to najsłabszy element, był już w średnim stanie potem jeszcze ja "poprawiłem" no ja teraz maluje przód, tył i progi:whistling:, potem na małe spa, i powinien się świecić
  4. no ja muszę do Adiego w sobotę podlecieć, bo przekładka kompa nie zadziałała, u niego ciśnie jak dziki,przełożyliśmy wszystko do mnie i jedzie jak seria:thumbdown: O kurcze to coś jest nie tak u niego ciśnie jak he właśnie dziki może wtryski coś nie te albo pompa nie wyrabia bo on miał 11 z tego co wiem no ale teraz ma serię pompę wrzuconą, i też szła jak zła, a u mnei nie ma efektu, no ale bedziemy cos działać, żeby to zaczęło jechać
  5. czym malowałes te czarne elementy? baranek? Taaaa, w "szpreju" z Bolla ok dzieki, pięknie się prezentuje, mam nadzieje ze w tym sezonie uda mi doprowadzić mój lakier chociaż do połowy tego co jest u Ciebie:slina:
  6. czym malowałes te czarne elementy? baranek?
  7. no ja muszę do Adiego w sobotę podlecieć, bo przekładka kompa nie zadziałała, u niego ciśnie jak dziki,przełożyliśmy wszystko do mnie i jedzie jak seria:thumbdown:
  8. u mnie cały leci w czerń, i właśnie kminie jak ugryźć temat:wink: Ja dalej się zastanawiam czy cały połysk czy cały plasti:whistling: Nie widziałem jeszcze w połysku i nie wiem czy nie będzie kochy, ale w sumie zawsze można poprawić potem plasti hehe:decayed: Ja mam polysk, tylko jeszcze zdjec nie wrzucalem wrzuć no jakie fotki, dla porównania:wink:, bo się waham ciągle:wink:
  9. Mogło tak być, słabo kojarzę te okolice:D
  10. Chyba zderzak:D Kermit widziany, na trssie sącz brzesko w niedziela;) Byłem w brzesku ale passatem b5 fl;) Było to gdzieś w okolicy łososiny zielony sedan z wlepami na tylnej szybie
  11. Chyba zderzak:D Kermit widziany, na trssie sącz brzesko w niedziela;)
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no ale coś tam naszmalcowane musi być, po bezdotyku, tego chyba nie bedzię
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1536715_625077450879708_1934378214_n.jpg wedlug mnie kolorystyka jest prawidlowa:kox: no jeszcze jakbym lakier do takiego stanu doprowadził to już byłby sztos:kox:
  14. prorok jaki? trochę komfortu:decayed:
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na OEM+ wypadalo by sie na:sexinbed:lić Mrogal wypijemy:naughty: Zostanie chyba jak jest, nie chce mi się z tym bawić, a mi się podoba tak jak jest;) A co do OEMa to w tym roku nie odpuszczę
  16. slepy odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na flaty ładuj 205 albo 215, dopiero ta felga pokazuje urok, z oponą 225 nie ma szału:wink: dziwne ze ci obciera z przodu, 2 sezony przejedziłem bez dystansu z przodu i o nic nie wadziło, za to z tyłu felga bez dystansu szła po spręzynie(na styk) tam dystans w Q moim zdaniem konieczny:wink: kowi wszystko fajnie tylko jak pisałem ja tm jeżdżę na co dzień. chciałbym 205 ale niestety nie będe co sezon malował felg po przygodach z krawężnikami no ja też jeżdziłem na codzień, poprostu trzeba sobie wbić do głowy ze krawęznik jest wrogiem, tak pozatym jeżdzi sie normalnie:wink: ---------- Post dopisany 17-03-2014 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 22:34 ---------- Ciekawe właśnie jak rant felgi bedzie odstawal http://tyrestretch.com/8.5_205_40_R18/8.5_205_40_R18_Nankang_AS1_2.jpg ja śmigam juz 2 sezon na 215/35 i nie mam problemów, a w ty roku wskoczy na 9J, trzeba tylko unikać krawężników, i wypracować sobie styl jazdy:decayed:
  17. teraz zauważyłem, nie wyświetlało mi wcześniej fot:decayed:
  18. a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego? Odpowiem za Maćka bo i tak pasuje mi zabrać głos w temacie Tak, Maciek zajmuje się kręceniem i składaniem m.in. takich filmów film-montaz.pl <-- Polecam zobaczyć jego twórczość. Koło siadło idealnie, jak stoi wygląda ładnie, ale jak się toczy to dopiero coś ! Prace nad AR są na etapie kompletowania częsci. Wiadomo jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze. no to składamy auta na gotowo, i może coś skręcimy:kox:
  19. zderzak zostaje w kolorze ale Tobie chyba chodzi o dokladke? Dokladka i wszystkie czarne elementy sa w macie i zostana tak a rurki sa na bok skierowane celowo:wink: tak, tak o dokładce myślałem, a masz jakąś fotkę na wprost z tyłu, jak ten wydech wygląda?
  20. ten poliftowy zderzak robi robote:jerk:, nie myślałeś żeby go psiknąć w czarny połysk? rurki masz tak na bok skierowane?
  21. a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego? Odpowiem za Maćka bo i tak pasuje mi zabrać głos w temacie Tak, Maciek zajmuje się kręceniem i składaniem m.in. takich filmów film-montaz.pl <-- Polecam zobaczyć jego twórczość. Koło siadło idealnie, jak stoi wygląda ładnie, ale jak się toczy to dopiero coś ! Prace nad AR są na etapie kompletowania częsci. Wiadomo jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze. Ty ogarniasz powietrze?
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    już leżą na połce od tygodnia:kox:, wszystko ma być tip top:wink:, miały być dzisiaj tuningi , wymieniliśmy wtryski, podmieniliśmy kompa, i d*pa, u niego chodzi jak szatan, u mnie seria:facepalm:, i teraz pytanie co to moze być, zapchany kolektor? egr daje w dupe? ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- jestem, jak najbardziej za, mam nadzieje wyjechać połową kwietnia, bo mi się lakiernik troszkę obsunął z terminem:kwasny:
  23. mame oszukasz tate oszukasz ale zycia nie oszukasz , so true:wink:
  24. slepy odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    jest mega dobrze:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.