Treść opublikowana przez slepy
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego?
-
[B5 1Z] A4 TDi
u mnie juz sa poka które brałeś?
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
tetez chcem takie, jak poskładam dziada:kox:, masz fotkę jak się ułożyło to 215/35 na 9J?
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja bede brał te DEKIELKI NAKLEJKI KAPSLE DO FELG 64MM BBS RS (4059382794) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 1Z] A4 TDi
64,ale masz te ze złotym napisem?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wezmę chyba te naklejki z allegro narazie , bo już krucho z kasą, a kiedyś może się dokupi ori
-
[B5 1Z] A4 TDi
Beda:D, jeszcze myślę i czerwonych nakładach ma śruby ,ale nie wiem czy nie będzie już za dużo;) ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ---------- Felga jak felga, zobaczymy jak zacznę jeździć
-
[B5 1Z] A4 TDi
Może i oklepane, ale mnie od zawsze robily:D
-
[B5 1Z] A4 TDi
no ma być tak http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A47kopia.jpg Po tym vt'eku nie mogę się doczekać wersji realnej Dekielki + lampy w czerwień kozak ajdija :thumbup1: Ecu od AHU już na pokładzie? ma być jutro jak dobrze pójdzie:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
coś tam dorwał, chwal się Nie bo drogo i całą kasę na tuning TDi rozwaliłem po za tym nie wszystko dotarło we wtorek się pochwalę ale jak okazja to trzeba brać jak to mówią Nie no AUDI mnie uzależnia jak narkotyk coś z tego o czym gadaliśmy:naughty:, bedzie szeroko u mnie nowe koło http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8598.jpg Ładne koło wygląda jak BBS , nie nie to o czym rozmawialiśmy coś unikatowego i to bardzo bo to podjebka BBS LM:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
warto bylo czekac? jaraam sie jak Lądyn w 1666 warto:kox:, już się nie mogę doczekac jak naciągnę gumę jeszcze tylko naklejki na dekle, i nakładki na śruby, jak sobie pomyślę że muszę jeszcze czekac na pomalowanie auta i dopiero wrzucić kolo to mnie skręca:wallbash:, ale co sie odwlecze to nie uciecze:slina: ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- bede miał wymiary do Twojego tematu, zmierzę obwód 215/35 na 8,5J, i na 9J:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
coś tam dorwał, chwal się Nie bo drogo i całą kasę na tuning TDi rozwaliłem po za tym nie wszystko dotarło we wtorek się pochwalę ale jak okazja to trzeba brać jak to mówią Nie no AUDI mnie uzależnia jak narkotyk coś z tego o czym gadaliśmy:naughty:, bedzie szeroko u mnie nowe koło
-
[B5 1Z] A4 TDi
no ma być tak
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja mam ciut wypchane nadkola, przy 8,5J i et32, miałem jeszcze z 8mm luzu, także myślę że 9J et30 powinno siąść jak trzeba, a na tył myślę o 20mm, ale zobaczymy jak się przymierzy:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
tak, w przyszłym tygodniu wraca gwint, i bedziemy to jakoś pasować
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
coś tam dorwał, chwal się
-
[B5 1Z] A4 TDi
15mm to minimum, zobaczymy jak przyjdzie gwint i bedziemy robić stansy:decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ta Bum Tsss 9J18, wskoczy na to opona 215/35, i powinno być , jeszcze dystanse musze ogarnąć, bo et45:whistling:
- [B5 1Z] A4 TDi
-
[B5 1Z] A4 TDi
No to gdzie indziej mam ja dać? Opcja bez była dobra do pierwszego spotkania z policja, opcja bez blachy jest na spoty i zloty;) fotki koła wrzucę jak dotrę do domu
-
[B5 1Z] A4 TDi
Koła już w domu:D, a ja jeszcze w robocie, chyba mnie poskreca:(
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Et45 + 15mm dystansu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
DARE LM, 9J18, w złotym kolorze:naughty:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja na tyle bo chciałem sprawdzić jak siądzie i już tak zostało, a na przód po opony jadę może w sobotę no do mnie ma jutro przyjść nowe, koło, a gwint w przyszłym tygodniu doipero:whistling:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
teraz raczej kiespko, bo mojego poskładac nie mam czasu, a jeszcze robota mnie goni, jak się nie ograniesz z tym, to może za jakiś czas się coś poluźni:wink: