Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. wyciąć i wspawać, krążył po forum wątek z takim modem, ale koles tylko zweził ori wneka, ta byłaby kozak tylko tą blende prysnąć w kolor:wink:
  2. Wolant łykaj tą z a6 i rób spawanko do avanta:naughty:
  3. Bedziesz mial te 10mm z kołnierzem? na przód to dajesz?
  4. Krysza te Twoje robią robotę, i bym nie kombinował
  5. bedzie bedzie, bedzie:decayed:
  6. No auto musi byc pode mnie :-D podjezdzam pod biedronke patrze a tam caly parking takich samych szarych nudnych aut i mysle kuwa cos tu jest nie tak zalezalo mi na zmiane paliwa. A te tuningi to taki podstawowy pakiet startowy jak olej czy rozrzad wspaniała mądrość życiowa Jak A3 będzie tak samo dobre jak A4 to można spać spokojnie to bedzie można sprzedać... znając życie:grin: No a ile mozna jednym autem. Trzeba troche narod podratowac porobionymi autami a nie same serie to widze że ja z takim sentymentem do Zielonej, ze 7 rok ciągnę, a w tym roku 19-nastka:grin:
  7. No auto musi byc pode mnie :-D podjezdzam pod biedronke patrze a tam caly parking takich samych szarych nudnych aut i mysle kuwa cos tu jest nie tak zalezalo mi na zmiane paliwa. A te tuningi to taki podstawowy pakiet startowy jak olej czy rozrzad wspaniała mądrość życiowa Jak A3 będzie tak samo dobre jak A4 to można spać spokojnie to bedzie można sprzedać... znając życie:grin:
  8. To kolo jest poyebae:thumbup::eek: jest, jest, ale hebla trzebabedzie kawał żeby go wypełnić
  9. czyli jest nadzieje, mam nadzieje że u mnie jutro uda sie to ogarnąc:whistling:, teraz pewnie ładnie felga wypełniona:wink:
  10. dobrze wiedzieć, mam akurat dot3, jutro moczę
  11. narazie wd40 leje, a co polecasz?
  12. No nie ma... mogłem sprzedać, miałbym młotszego... karwa przechodze to samo, mocze te śruby juz 3 dzień, w sobote bede z tym walczyl:decayed:
  13. Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ? Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie... ja robiłem ostatnio 312mm to mi liczył 35zł za sztukę, także koszta nie sa jakies mega straszne, tym bardziej w porównaniu do nowych tarcz:decayed:
  14. co to sie porobiło? cały jesteś?
  15. przymierzal je parę stron temu:whistling:
  16. To by się zgadzało z tego co piszą i doczytałem to fakt jedna zarówka pozycyjna mi nie świeciła ale ją w czasie jazdy poprawiłem ten napis dalej sie pojawia ale to się go kasuję ponoć vagiem jako błąd zwykły bardziej a raczej najbardziej mnie interesuje czemu mi wskaźnik paliwa padł pod ostatnią kreską i za każdym razem jak przekręcam kluczyk wstaje do tego miejsca czyli ostre zero i ani kropli w baku co z tym zrobić bo nie wiem ile mam paliwa myślałem że to brems licht jest z tym połączone a to widzę oddzielny problem moze pływak siadl, albo trzeba go przeczyścic:wink:
  17. Panowie dorzuciłem dodatkowe fotki, może ktoś się skusi, albo znacie kogoś kto szuka takich:decayed: http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/sprzedam-alufelgi-8-5j18-et32-5x112-315878/#post4070624
  18. odłóż kasy i odrazu uderzaj do Gwertego po Bixy, szkoda sie bawić w seryjne lampy:wink:
  19. ja miałem z tyłu 8,5J et27, po założeniu dystansu, i nic nie tarło, tylko mam lekko naciągniete błotniki:wink:
  20. po pierwszym sezonie bedziesz tak wyczulony, że i na 15 bedziesz omijał dziury:wink:, ja tak latam i póki co opony i felgi całe:kox:
  21. pakuj 215/35 ładnie sie układa na 8,5J
  22. 8j przód, 10J tył
  23. Piona, moja żonka sposnoruje zakup nowej rolki:decayed:
  24. Mam Nikona D90, takze myślę że da sobie radę, bardziej o czas sie rozchodzi:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.